|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hormonski test
10.5.2005 10:22:16   
gros
Prosim za nasvet. Menstr. naj bi dobila nekje do 30 dne, danes je 27. Naredila sem že tri teste z jutranjim urinom Baby c. pa so bili negativna. Jutri nameravam še na pregled krvi. Kaj menite, kakšna je možnost da sem oz. nisem. Imate kakše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hormonski test
10.5.2005 10:25:41   
TANTRA
Svetujem ti, da še malo počakaš z testi in tudi pregledom krvi, vsaj do 30 dne ko naj bi dobila M:hudicek:. Raven hormonov je med ženskami različen in pri enih pokaže še pred izostankom menstruacije, pri nekaterih pa precej pozno, že ko menstruacija precej zamuja.
Vseeno pa držim pesti, da si :nosecka::miska:

(odgovor članu gros)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hormonski test
10.5.2005 10:32:09   
svizc
počakaj do 30. dne. ti bo bolj točno pokazal;)
na kolk časa pa imaš menstruacijo.enim pokaže tudi dva dni prej eni pa tudi kasneje tko da počaki vsaj tolk
da ti men. zaostane:metulj::metulj::metulj:
pozdravček:metulj:

(odgovor članu gros)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hormonski test
10.5.2005 11:00:14   
gros
Med 28 in 30 dni.

(odgovor članu gros)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hormonski test
10.5.2005 11:01:38   
baguSka
Ja ti pa si neučakana..:zmeden2: Še izostaja ti ne.8)

(odgovor članu gros)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hormonski test
10.5.2005 11:17:24   
enaena
jaz jo čisto razumem. tudi sama sem test delala že 10 dni pred M in ... od razočaranja še celo 2 dni po njej ...

no hvala bogu, sem začela vas malo brat ... :))

(odgovor članu gros)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hormonski test
10.5.2005 14:37:56   
girly
počakaj je moj nasvet. škoda denarja.če je :roza:, potem boš itak vedla, sicer pa je bolš, da počakaš vsaj do 31. dne. veš, lahko :hudicek: še pride in potem boš še bl huda in žalostna...

bom pa držala :miska:, da si :nosecka:

(odgovor članu gros)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?