|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet prosim
10.5.2005 12:24:30   
urši*
uporabljamo mleko Novalac ac (proti krčem)zdaj smo že na dvojki.že pred kakšnim mesecem je luka začel jest hippovo mlečno kašo v kateri je nadaljevalno mleko in ga po njej nič ne zvija in vredu kaka.a mislite , da lahko prešaltamo na hippovo mleko?menda je bolj okusno , pa šecenovno je bolj ugodno!
hvala in lp;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nasvet prosim
10.5.2005 12:44:23   
rubin
jaz mislim, da lahko brez problema preidete na hipp-ovo mleko, saj je meni pediatrinja sama rekla, ko je bil naš zaprt, naj preidemo na drugo mleko.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nasvet prosim
10.5.2005 12:46:10   
žiža
Jaz bi na tvojem mestu vsekakor probala. Čeprav meni osebno Hippovo mleko ni dobro. Mi imamo Aptamil, ki je pakiran 2X450g=900g cena pa ene 2600sit. Hipp se mi pa zdi da je pakiran po 400g pa da stane okoli 1800sit (nisem sigurna) tako da je tudi cenovno Aptamil kr ugoden.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nasvet prosim
10.5.2005 12:49:03   
urši*
novalac 400g, stane 2200, hipp 450g pa stane 1300!tak, da je še kr velika razlika!upam, da ne bo zaprt!

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nasvet prosim
10.5.2005 13:06:35   
žiža
urši* naša je imela tud takle rumen kompletek kot vaš Luka. Sva jo v njem iz porodnišnice nesla.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nasvet prosim
10.5.2005 13:12:39   
Jančika_
900g Hipp stane v Müllerju 1800.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nasvet prosim
10.5.2005 13:12:44   
BONI*
Pri tej starosti naj bi krči že itak minili zato po moje lahko probaš z katerim koli navadnim adaptiranim mlekom:zmeden2: Probaj, pa boš videla.
Naš Luka je bil tudi zelo občutljiv in celo jaz nisem smela jest skoraj nič do skoraj njegovega 4 meseca, zdej pa je že Hippove kašice z mešano zelenjavo ipd, pa ni krčev:bravo:(upam, da se ne hvalim prezgodaj:ups:)
Lp, Boni

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nasvet prosim
10.5.2005 13:21:15   
urši*
žiža, ste paujacka kupli v c&a-ju, a ne!
a tk poceni mleko je v tam pr vas, sam predn , da se js v lj al pa mb prpelem, je pa že tk skor ista cena, mi na koroškem smo bolj za cajtom,glede takih trgovin, pa tako...:)-:)-:)-:)-
no hvala za nasvete, pa poročam kako in kaj bo šlo8)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nasvet prosim
10.5.2005 23:00:50   
usa
hojla
hipp v DM 450g stane 1399sit
v Mercatorju pa 1323sit
lp

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nasvet prosim
11.5.2005 0:12:44   
Jančika_
Urši, v Celju tudi nimamo Müllerja, kupujemo pa njihovo mleko (900g=995sit) in plenice Moltex, ki se dobijo samo tam, tako da se nam splača enkrat na mesec zapeljat v MB po zalogo. Včasih pa koga prosim, da mi prinese, če gre v MB ali LJ.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?