|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spi celo noč ...
6.5.2009 8:25:57   
Mrka
jaz pa imam problem. Naj si ponoči izčrpam mleko ali ne? Pri prvem sinu se s tem nisem ubadala, saj sva se do 14-ih mesecev dojila po 4x na noč. Zdaj pa me moj 4-mesečnik preseneča s prespanimi nočmi. Seveda se bojim mastitisa, saj ga 8 ur ne dojim in so dojke zjutraj polne. Zanimajo me vaše izkušnje.

Hvala za odgovore!


Lep pozdrav,

Mrka

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spi celo noč ...
6.5.2009 8:31:30   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Mrka

jaz pa imam problem. Naj si ponoči izčrpam mleko ali ne? Pri prvem sinu se s tem nisem ubadala, saj sva se do 14-ih mesecev dojila po 4x na noč. Zdaj pa me moj 4-mesečnik preseneča s prespanimi nočmi. Seveda se bojim mastitisa, saj ga 8 ur ne dojim in so dojke zjutraj polne. Zanimajo me vaše izkušnje.

Hvala za odgovore!


Lep pozdrav,

Mrka




jaz sem si mleko izčrpavala samo pozno zvečer (nekje ob 22) in potem takoj zjutraj...shranila sem ga v hladilniku in pol ko je mala bila lačna sem ga pogrela...mislim, da ti ni treba ponoči črpat...naredi kot sem jaz pa bo itak dovolj...ali pa preden greš spat si mal pod tušem (toplo vodo) zmasiraj joškice, da se mal vse skupaj sprosti pa pol izčrpaj...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Mrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spi celo noč ...
6.5.2009 8:54:36   
end1
pri meni je bilo obratno, hčerka je spala celo noč, sinko pa se je zbujal na 4 ure. Izčrpala sem si ga ene dvakrat, ko sem imela občutek, da mi jih bo razneslo, pol se je pa hitro uredilo, enostavno se je ponoči manj mleko delalo. Izčrpala sem si pa lih malo.
Zastoj pri hčerki nisem dobila, pri sinu, pa kljub rednemu dojenju dvakrat. 

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spi celo noč ...
8.5.2009 21:51:00   
sanelaa
Izčrpaj si tik preden greš spat, ampak ne vse, samo malo, toliko da boš malce ublažila pritisk in da se ne boš ob petih zjutraj zbudila z mokro majico. Čez čas, če bo še vedno tako spal, pa se dojke itak navadijo takšnega ritma. 

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spi celo noč ...
8.5.2009 22:25:04   
meeryana
Ne rabiš si črpat mleka. Tudi jaz sem imela polne dojke, zjutraj sploh, sem komaj čakala, da jo pristavim, da se zbudi. Ampak se sčasoma vse uredi in bo vedno boljše. Če boš črpala bo zmeda, ker mleka nastaja toliko, koliko ga dojenček potrebuje.
Mastitisa nisem nikoli dobila. Če pa je bilo kdaj že ok. 22ih hudo, pa sem jo samo vzela iz posteljice, pristavila, je takoj zagrabla, kar v spanju izsesala, in jo položila nazaj v posteljo. Obe sva potem bolje spali :).

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spi celo noč ...
10.5.2009 22:20:07   
petruscha
Moj spi 11-12 ur skupaj, pa si nič ne črpam. Zaenkrat je vse ok.

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spi celo noč ...
10.5.2009 22:22:55   
alička
Moja pupa je spala celo noč, od tretjega meseca, nikoli črpala, nikoli imela problemov.

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?