|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ležišče za pograd
27.4.2009 19:03:41   
nejča
Kupili smo pograd in na vrhu bo spal 4-letnik. Rada bi kupila ležišče za gor ampak tako, ki bo čim lažje, da ga lahko sama dol vzamem, obrnem, preoblečem.
Kaj imate pri vas ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ležišče za pograd
27.4.2009 19:16:48   
pipic
A so vzmetnice tako težke ali kaj user posted image
Odloči se na podlagi tega kakšen je.Da bo za čim dlje.
Mi imamo antialergijskega itd

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ležišče za pograd
27.4.2009 21:32:35   
*bubi*
Pa na višino vzmetnice pazi.... ene ograjice na pogradih so ful nizke in če daš gor debelo vzmetnico, ni več varno.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ležišče za pograd
27.4.2009 21:36:56   
Onasiss
Kakšen pograd pa imate? Mi smo ga dali delat po naročilu in je podoben Malemu princu. Ležišče pa smo dali dormeo, mi pa smo kupili Meblotove jogije.

_____________________________

So what....

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ležišče za pograd
28.4.2009 12:35:18   
lenca1
Mi imamo Dormeo in se mi zdi dovolj lahek, v primerjavi s prejšnjim jogijem je lahek kot peresceuser posted image

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ležišče za pograd
28.4.2009 19:53:33   
nejča
Hvala punce !
Pipic, jogi zna biti težek ko hudič, sploh 90 × 190, in še da ga moraš kdaj prescanega iz višine 150 cm dol vlečt.
Predvsem me zanima, kakšna je razlika med ˝federmodroci˝ in lateksi ter penami, vsaj glede teže, na debelino sploh pomislila nisem (moram preveriti višino ograjice).
Lp

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?