|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pena puzzle - umivanje
11.9.2008 13:07:21   
sirenetta
Zanima me kako prakticirate umivanje pene puzzle in kako pogosto.

In pa umivanje pred prvo uporabo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pena puzzle - umivanje
11.9.2008 13:12:14   
Libra
Jaz jih pred prvo uporabo nisem umila. Ko brišem po tleh, z gobo pobrišem tudi po puzlih.  Vsake toliko časa pa jih operem v pralnem stroju na 40°. Vmes dam še kakšno oblačilo, da se puzzli ne držijo čisto skupaj.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pena puzzle - umivanje
11.9.2008 13:18:47   
Maxica
Jaz sem jih tudi občasno vrgla kar v stroj pa oprala na 40.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Libra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pena puzzle - umivanje
11.9.2008 13:21:18   
tabi
pred prvo uporabo jih nisem prala drugač pa enkrat na teden vržem v banjo pa jih skopam,stuširam in osušim user posted image z vlažno krpo jih pa po potrebi brišem

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu Libra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.9.2008 13:56:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sirenetta)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pena puzzle - umivanje
11.9.2008 14:38:15   
tamala_82
Tiste, ki dajete puzzle v pralni stroj - a to mate tiste majhne puzzle? Ker naše ne grejo not user posted image razen, če jih zvijem in pol not vržem pa še to ne grejo vse (imamo 2 paketa). Bomo kar nadaljevali s čiščenjem v banji user posted image

Aja, pred prvo uporabo sem ji pa samo zbrisala z mokro viledo (čisto).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pena puzzle - umivanje
11.9.2008 15:50:30   
katra55
Jaz jih prem v pralnem stroju na 40°C, en paket komot spravim not.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pena puzzle - umivanje
11.9.2008 17:24:02   
Naja30
O, da se jih da prat v stoju, pa nisem vedla. user posted image

Drugače sem jih pa jaz v banji namakala in vzunaj posušila.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pena puzzle - umivanje
11.9.2008 19:55:36   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: tamala_82

Tiste, ki dajete puzzle v pralni stroj - a to mate tiste majhne puzzle? Ker naše ne grejo not user posted image razen, če jih zvijem in pol not vržem pa še to ne grejo vse (imamo 2 paketa). Bomo kar nadaljevali s čiščenjem v banji user posted image

Aja, pred prvo uporabo sem ji pa samo zbrisala z mokro viledo (čisto).


Mi smo imeli puzzle klasične velikosti, prav tako 2 paketa, pa sem jih vse stlačila v pralni stroj, malo sem jih pač uvila, da je šlo vse noter, sicer so se pa potem lepo nazaj naravnale.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pena puzzle - umivanje
11.9.2008 22:04:33   
annie
Pred prvo uporabo jih nisem sčistila, drugače pa jih samo obrišem z vlažno krpo ali pa jih posesam.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 9:54:58   
Anonimen
Jaz jih dam v pralni stroj, pa na 30 al pa 40. Perem pa v dveh rundah, ker vse ne stlačim noter.

(odgovor članu annie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 11:59:00   
Pandica
Ko smo že ravno pri puzzlih user posted image

Mene pa zanima, a jih vaši user posted image   tut vedno "trgajo" narazen? user posted image
Moja jih ima recimo sestavljene po tleh v njeni sobici in kak ima sekundo časa jih začne trgat narazen user posted image   pa grizt user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 13:11:56   
poka1
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Ko smo že ravno pri puzzlih user posted image

Mene pa zanima, a jih vaši user posted image   tut vedno "trgajo" narazen? user posted image
Moja jih ima recimo sestavljene po tleh v njeni sobici in kak ima sekundo časa jih začne trgat narazen user posted image   pa grizt user posted image



To je pri nas najljubsa igrauser posted image user posted image user posted image

Ke lepo..se jih da v stroju prat...zdej takoj jih grem zmetat notri. Jaz pa sem jih drgnila z mokro krpo in svicala zravenuser posted image user posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 13:21:46   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: poka1

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Ko smo že ravno pri puzzlih user posted image

Mene pa zanima, a jih vaši user posted image   tut vedno "trgajo" narazen? user posted image
Moja jih ima recimo sestavljene po tleh v njeni sobici in kak ima sekundo časa jih začne trgat narazen user posted image   pa grizt user posted image



To je pri nas najljubsa igrauser posted image user posted image user posted image





Aha, torej ne počne tega samo moja user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 13:36:05   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: poka1

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Ko smo že ravno pri puzzlih user posted image

Mene pa zanima, a jih vaši user posted image   tut vedno "trgajo" narazen? user posted image
Moja jih ima recimo sestavljene po tleh v njeni sobici in kak ima sekundo časa jih začne trgat narazen user posted image   pa grizt user posted image



To je pri nas najljubsa igrauser posted image user posted image user posted image





Aha, torej ne počne tega samo moja user posted image user posted image



joj puzle grejo na prafaktorje, jst jih pa parkrat na dan sestavim, zato da jih mala čez par sekund spet razturi..zdej smo dobil uno dobro blazino za na tla in je moje življenje veliko lepšeuser posted image

čistimo pa z mokro krpo.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 13:56:21   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: jajula
zdej smo dobil uno dobro blazino za na tla in je moje življenje veliko lepšeuser posted image





Kakšno blazino?


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 14:15:19   
barika
pred prvo uporabo sem jih prezračila, potem pa večkrat potuširala in posušila. Zdej jih pa počasi pospravljam, ker ne zdržijo 5 sekund v prvotnem položajuuser posted image user posted image  (mala rita pa tud ni nikol na puzlih, ampak centimeter stran)user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 15:15:39   
maychi17
Joj punce zdaj ste me spomnile-a katera ve kako se reče tem penam za na tla? Sem enkrat zasledila na forumu, pa ne najdem več. Vem da so tudi take ki so za v vodo in te gor držijo. Se mogoče katera spomni?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pena puzzle - umivanje
12.9.2008 15:31:43   
jajula
mi smo v razvojni a. dobil napotnico za blazino airex. je res super (cena pa malo manj...). tko da če mate kakšno možnost da pridete do tega, jo ful priporočam. se mala tud dost bolj plazi, ker drgač je mela preveč opravka z razturavanjem puzl..

(odgovor članu maychi17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pena puzzle - umivanje
13.9.2008 23:52:01   
sirenetta
Punce hvala za odgovore! user posted image Sem že preizkusila pralni stroj in deluje user posted image .

Sama sem sicer pomislila, ja, na pralni stroj kot idealna varianta, samo sem si že sekudno kasneje rekla, da ni mogoče...Tako da hvala za pomoč! Sama si najbrž ne bi upala poiskusit. user posted image user posted image user posted image

Sem jih pa oprala že pred prvo uporabo, saj ko sem odprla paket mi je tako butnil vonj po gumi in naš mali je v fazi, da liže vse kar najde, tako da ta kombinacija neoprana pena in mali mišek gor na njej, a a, ne bi šlo. user posted image

Vglavnem zdaj so oprane in so se zdišale in pripravljene na malega kobacavčka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pena puzzle - umivanje
14.9.2008 0:19:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Mene pa zanima, a jih vaši user posted image   tut vedno "trgajo" narazen? user posted image



Ja, ja... znano... Potem sem jih pa zalimala skupaj kar s silikonsko pištolo in je mir.

(odgovor članu Pandica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pena puzzle - umivanje
14.9.2008 0:34:10   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Mene pa zanima, a jih vaši user posted image   tut vedno "trgajo" narazen? user posted image



Ja, ja... znano... Potem sem jih pa zalimala skupaj kar s silikonsko pištolo in je mir.



Evo, še ena dobra ideja za prihodnost, ko bomo v fazi razkopavanja! user posted image
Sem prav srečna, da sem odprla to temo user posted image . Ma vidi ti to, koliko iznajdljivih mamic user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pena puzzle - umivanje
14.9.2008 4:41:44   
saša80


[/quote]

Ja, ja... znano... Potem sem jih pa zalimala skupaj kar s silikonsko pištolo in je mir.

[/quote]

a potem jih še vseeno lahko pereš v pralnem stroju?  ker mi imamo po celi sobi v igralnici ( 13 paketov)položene te puzzle in bi rabla kar en čas da bi tiste male delčke ponovno sestavila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pena puzzle - umivanje
14.9.2008 13:36:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: saša80


a potem jih še vseeno lahko pereš v pralnem stroju? 



Samo prvič sem jih opravla v pralnem stroju, drugače prakticiram kar pranje v banji. Bi se pa dalo po mojem prati tudi v pralnem stroju, le mogoče jih gre notri malo manj. Naj povem, da imamo ene 4-5 kompletov ta velkih puzl, tko da je hitreje pranje na roke. user posted image

(odgovor članu saša80)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pena puzzle - umivanje
16.9.2008 9:06:50   
petra05
jaz sem jih dala v stroj na 30 stopinj ker so tako smrdele k sva jih kupla da je oba bolela glava.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?