|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mali bi kar spal?!?!?!
6.5.2009 18:24:56   
kolovoz
Sprašujem za mojega nečaka:
V glavnem mali (skoraj 3 letnik), bi po mnenju  njegove mamice preveč spal. Včeraj npr. je zvečer zaspal pred osmo (po navadi okrog devetih) pa se ni zbudil niti, ko se ga je previlo in dalo v pižamo. Dopoldne se je varoval pri mami in je tudi ona omenila, če je kaj bolan, ker je kar nekajkrat omenil, da naj ga nese, ker je utrujen-sicer je bil aktiven ampak vseeno, to pri njem res ni v navadi. Potem ko ga je  pripeljala domov ji je zaspal že v avtu in je spal skoraj do petih po. (torej dobre 3 ure), zdaj pa me je sestra klicala, da jo že zopet prosi naj ga nese spat , ker je utrujen. Pa pravi, da nima vrčine in kakšnih drugih znakov, da bi bil bolanuser posted image
Ali, je imela katera podobno izkušnjo?
Hvala za odgovore in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mali bi kar spal?!?!?!
6.5.2009 19:35:05   
Alfabeta
A je slučajno mali v zadnjih dneh padel ali udaril kam z glavo?


(odgovor članu kolovoz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mali bi kar spal?!?!?!
6.5.2009 20:41:59   
ribica.
moj dečko, sveži 3 letnik, zjutraj vstane ob pol sedmih, potem gre spat ob enajstih, in spi tud 3 ure komot, zvečer gre pa spat brez težav, ob osmih že spi. samo naš je že od nekdaj tak. Tudi če dopoldne ne spi in ga zmanjka popoldbe, spi komot od petih do sedmih, pa do devetih gre lepo spat.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mali bi kar spal?!?!?!
6.5.2009 23:04:28   
ona
Pri tej starosti se otrokom zelo veliko dogaja in so več aktivni,pa mogoče zato potrebuje več počitka oz. spanja,mogoče je touser posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mali bi kar spal?!?!?!
6.5.2009 23:08:18   
petra81
Če ponavadi ni tak, bi jaz peljala na pregled k pediatru. Sej ni treba paničarit, ampak, če se tistim, ki so dnevno z njim zdi čudno, potem nekaj že mora bit.

Srečno

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mali bi kar spal?!?!?!
7.5.2009 9:06:29   
mala maja
poznam družino, ko so na tak način ugotovili da ima mali sladkorno. Lahko pa da se je udaril v glavo, kot je že ena napisala. Naš mali pa je bil tako zaspan predno je dobil hud asmatičen napad. Sem celi teden hodila od zdravnika do zdravnika in noben ni vedel kaj mu je, dokler ni bilouser posted image

jaz bi ga 1000% peljala k zdravniku in to takoj.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mali bi kar spal?!?!?!
9.5.2009 20:58:29   
kolovoz
Sestra se najlepše zahvaljuje za odgovore.
Jo je najbolj zato skrbelo, ker je po treh urah spanja hotel kmalu (po 1 uri) spet spat.
No, sedaj pa je stanje takšno, da je včeraj dobil vročino in jo ima kar okrog 39.
Udaril se pa menda ni.

hvala in lp

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mali bi kar spal?!?!?!
9.5.2009 22:39:04   
petra81
No, upam, da ne bo hujšega!

Srečno

(odgovor članu kolovoz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...





karmyka

Imamo Leo in Teo pričakujemo še enega novorojenčka ne vemo še spola, katero ime bi najbolj pasalo k tema dvema imenoma po vaši presoji??

(77%)

(23%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!