|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček za najmlajše
6.1.2009 12:00:39   
Mojc
Se morda komu sanja, kje bi lahko kupila otroški stolček za igranje (za ob mizici), in sicer takšnega, kot ga je delala Stolarna Dobrepolje inga npr. uporabljajo tudi pri montessori?
V Slolarni so ga namreč zaenkrat nehali delati in jih nimajo na zalogi.
Upam, da mi bo tale link do slikice uspel...
http://www.stolarna.si/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=1

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolček za najmlajše
6.1.2009 12:52:15   
potepinček
Nekaj podobnega ima Ikea.

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stolček za najmlajše
6.1.2009 16:54:11   
Mojc
Kolikor sem jaz videla Ikea nima takšnih stolčkov. Gre namreč za specifičen stolček, ki je narejen tako, da se ne more prevrniti, čeprav otrok nanj leze z zadnje strani.
No, razen če jaz po Ikeji nisem dobro gledala.... Potem se pa za kakšen link priporočam.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolček za najmlajše
15.5.2009 9:34:26   
angora
Živjo!
Tudi jaz iščem ta stolček. Baje jih bodo ponovno začeli izdelovati jeseni, jaz pa bi ga rada že zdaj. Zanima me, če si kje našla kaj podobnega.

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?