|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacija in plodni dnevi
18.5.2009 6:42:35   
Anonimen
Ojla!

Mene pa samo zanima koliko v povprečju ima ''zdrava'' ženska mesečno plodnih dni in kdaj so ti ponavadi. Verjetno okrog ovulacije,ne?

Jaz imam M na 28 dni-redno in čutim špikanje nekje spodaj v trebuhu 14.,15. dan-torej točno na sredini.
Tudi opažam takrat veliko količino sluzi, kar pomeni da imam nekje na sredini ciklusa ovulacijo.
Ali prav razmišljam, da se potem po ovulaciji (2 dni recimo) končajo plodni dnevi?

prosim za kakšno informacijo kako je s temi plodnimi dnevi.
pa lep dan vsem skupaj!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacija in plodni dnevi
18.5.2009 7:44:40   
moci
http://www.ringaraja.net/zanositev_koledar_ovulacije.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacija in plodni dnevi
18.5.2009 12:52:15   
Njumi
http://www.billings-centre.ab.ca/

Srečno!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacija in plodni dnevi
20.5.2009 14:48:28   
dreamhorse
Ovulacija = plodni dnevi. torej, ko imaš ovulacijo, takrat so to tvoji plodni dnevi... Takrat ko te špika in imaš izcedek ti samo pridno seksaj...

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacija in plodni dnevi
20.5.2009 20:34:45   
Jada82
Ja, točno takrat, ko te špika ... tiste par dni ... pridno telovadita, pa bo definitivno user posted image
Jaz imam večji problem, ker imam user posted image na 28-39 dni, špika pa me večkrat v ciklusu kaj ... sploh v drugi polovici ... tako da ... ta mesec delam ovulacijske teste, pa bomo videli kako in kaj user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovulacija in plodni dnevi
22.5.2009 11:18:00   
Fama
Nekje sem prebrala, da "Ovulacija nastopi 14 dni pred menstruacijo. Če gledamo od začetka menstruacije, je dan ovulacije odvisen od dolžine ciklusa. Ženska s kratkimi ciklusi bo hitro po koncu menstruacije že opazila ovulacijo; če ima dolge cikluse, bo ovulacija nastopila šele 14 dni po koncu menstruacije ali celo kasneje. Ravno zaradi tega je treba biti pazljiv pri načrtovanju in opazovati svoje telo, saj se hitro lahko zmotimo za ves teden."
Drugače naj bi pa imele 2 dneva ovulacije (najvišje) pa 1-5 dni visoke, ko je največja verjetnost za user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovulacija in plodni dnevi
22.5.2009 12:01:19   
ziva1
Jaz imam ciklus dolg 25 dni in sem imela ta mesec ovulacijo (pokazal test) šele 14 dan, tako da ni pravila. 

(odgovor članu Fama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ovulacija in plodni dnevi
22.5.2009 13:22:42   
zebra
kar pomeni Živa, da boš dobila user posted image  ali user posted image  čez 14 - 16  dni od + testauser posted image

torej boš imela cikel mal daljši...

Čeprav pa se je men tudi že zgodil, da sem dobilauser posted image  10 dni po + testu oz. 9 dni po ovulacijiuser posted image user posted image

Tako da je res lahko vse ful različno.

< Sporočilo je popravil zebra -- 22.5.2009 13:24:08 >

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ovulacija in plodni dnevi
22.5.2009 14:37:39   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: Fama

Nekje sem prebrala, da "Ovulacija nastopi 14 dni pred menstruacijo. Če gledamo od začetka menstruacije, je dan ovulacije odvisen od dolžine ciklusa. Ženska s kratkimi ciklusi bo hitro po koncu menstruacije že opazila ovulacijo; če ima dolge cikluse, bo ovulacija nastopila šele 14 dni po koncu menstruacije ali celo kasneje. Ravno zaradi tega je treba biti pazljiv pri načrtovanju in opazovati svoje telo, saj se hitro lahko zmotimo za ves teden."
Drugače naj bi pa imele 2 dneva ovulacije (najvišje) pa 1-5 dni visoke, ko je največja verjetnost za user posted image


Drži! user posted image Pod pogojem, da nisi pod kakšnim stresom, saj takrat se drugi del ciklusa podaljša ali skrajša - odvisno od posameznice - in traja 11-16 dni (spet to je statistično pravilo).

Srečno prav vsaki! user posted image

(odgovor članu Fama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?