|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v spodnjem delu
29.5.2009 17:31:00   
maša06
Oj!

Mene pa na momente v sp. delu trebuha zvije kot pred user posted image  ali med njo,jajčniki me ne bolijo pa zdi se mi, da sem malo bolj utrujena kot ponavadi. A je kaka možnost da semuser posted image ? user posted image mora prit 3.6. pa mi je vsen če je ni.
A je mela katera kake podobne znake. Sem mal pozabila kako je bilo pri prejšnjiuser posted image .

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v spodnjem delu
29.5.2009 21:15:11   
divans1
Počakaj na izostanek menstruacije, pa boš najbolj vedela, na čem si. Srečno!!!

(odgovor članu maša06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v spodnjem delu
29.5.2009 21:20:51   
BabyKitty
Sem v popolnoma identični situaciji, še datum pričakovane M je isti user posted image boli me že nekaj dni v spodnjem delu trebuha, zaspana sem za znoretpa še lulat me skoz tišči, veliko belega toka, še slabo mi je na čase... Aja pa toook mi paše jest user posted image pa nism ravno veliki jedec drugače... Aja pa nikoli v življenju nisem imela mozoljev, zdej pa kr neki bohtijo z mene, ne zdej kritično, ampak dva po obrazu in dva po dekolteju... bruh user posted image

Če to kaj pomeni bova pa obe zvedele nekje 3.6. user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v spodnjem delu
29.5.2009 21:45:41   
isabeaux
Oboje so lahko znaki zauser posted image , žal pa tudi za pms....to pa najbolje vesta same, kako je bilo v prejšnjih mesecih s pms - i...če so isti al pa ne....user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v spodnjem delu
29.5.2009 21:48:53   
mokca
ojla!
jaz moram dobit 3.6.09,najprej pa čez 2 dni,lahko že jutri.cikluse mam na 28-30 dni,redne.ovu.sem imela 19.5.09.dan prej sva se imela rada.user posted image od 23.5. me skos najprej ščipa pri obeh jajčnikuh,tudi spodaj v trebuhu,bolečina se mi pojavlja tudi okoli D kolka.tam nekje.ampak je blj pekoča,kljuvajoča.user posted image
bila sem že 1x nosečka srečka.delamo na drugem+.
ampak sem malo pozabla kako je bilo na začetku.vem samo da sem imela rahle krče.joškice me pretirano niso bolele,je pa izgledalo drugač kot pred M.nekako kluvajoča bolečina je izžarevala bolj od znotri.

zdaj imam samo velike in bolj težke,na momente me zašpikajo,me pa vsak dan še vedno špikne spodaj.tako da ne vem,...ali je to samo želja in plod moje domišlije,ali pa se nekaj dogaja.
upam na user posted image ,čeprav sem bila kaj nekajkrat že malo potrta.
lp

_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine v spodnjem delu
29.5.2009 22:59:03   
BabyKitty
Oboje so lahko znaki zauser posted image , žal pa tudi za pms....to pa najbolje vesta same, kako je bilo v prejšnjih mesecih s pms - i...če so isti al pa ne....


Problem je v tem da sem v prvih mesecih po KT doživela že vse živo tako da sploh nevem kaj je zame normalno in kaj ne... (sem 5 mesecev po prenehanju s KT)... Bomo videli 3.6...

(odgovor članu mokca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v spodnjem delu
2.6.2009 9:54:47   
maša06
Oj
Babykitty a je kaj novega pri tebi?
Jaz še vedno ne čakamuser posted image ampak se mi zdi da počasi prihaja. Na momente me tok zvije pa včerej zvečer me je v križu tok bolel. Dons mam G pa mi bo itak povedala na čem smo.
lp

(odgovor članu maša06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine v spodnjem delu
2.6.2009 11:58:52   
bejbika81
Oj!

Podobno je pri meni, tak občutek mam, kot da bi nekaj kljuva v spodnjem delu trebuha.
O naj bi imela med 25.5 in 30.5. Prisotna je bila tudi prozorna vlečljiva sluz in špikanje v jajčnikih. Z mojim sva takrat pridno user posted image , tako da upamo na user posted image .
Ampak zdaj se to špikanje še kar nadaljuje. Pa dane sem opazila malu sluzi (ne več prozorna), verjetno je to beli tok.
user posted image  ne pričakujem pred 09.06. tako da ne vem več kaj naj si mislim.

Sem že imela tak primer, ko je bilo tako, pol pa se mi je kar naenkrat ulila.

Držimo pestke, pa bomo vidli, kaj bo

LP

(odgovor članu maša06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine v spodnjem delu
2.6.2009 15:24:44   
BabyKitty
Pri meni nič novega... Veliko sluzi, špika me manj, danes me je 2x v križu usekalo user posted image , spala bi cele dneve, BT je še vedno visoka... Kaj pa to pomeni bomo videli jutri user posted image

Sporoči kaj bo rekel G... velja?


< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 2.6.2009 15:25:18 >

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolečine v spodnjem delu
4.6.2009 14:08:07   
golobica82
BabyKitty kako je? je user posted image ? Me full zanima kaj ti je bilo rečeno na pregledu pri G. Jaz user posted image pričakujem 7.6., pa me  že več kot en teden špika kot, da jo bom vsak čas dobila, špika me pa sam dopoldan, do ene 13ih, pol pa konc, prsi me pa nič ne bolijo, da sem skoz na WCju pa ni čudno, saj veeelikooo pijem...
Prosim, sporoči, kaj si izvedela, saj mene tud zelo matra, ker imam že dovolj teh razočaranj in neuspehov... 

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolečine v spodnjem delu
4.6.2009 14:11:34   
BabyKitty
maša06 je šla k ginekologu, jaz ne... Drugače pa pri meni še vedno ni M, zamuja čeprav je ponavadi točna do ure, znakov za M nimam nobenih, tudi boli me ne več v spodnjem delu, imam samo veliko belega toka... Test je pa -, tako da samo čakam, kdaj se bo usula user posted image ...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolečine v spodnjem delu
4.6.2009 14:15:36   
golobica82
BabyKitty sori, nisem bila pozorna...delam več stvari naenkratuser posted image
Mogoče je bil test negativen, ker si ga delala prezgodaj, poznam več takih primerov, da jim je šele po enem tedno zamujanja pokazalo user posted image . Še vedno je uzpanje, držim pesti!
Torej Maša06 kako je bilo pri G?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolečine v spodnjem delu
4.6.2009 14:18:13   
BabyKitty
Nič hudega... raje si ne delam prevelikih upanj glede testka, ker bom samo še bolj razočarana, ampak saj veš da nekje v sebi še vedno hočeš, da je plusek...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bolečine v spodnjem delu
4.6.2009 14:26:53   
golobica82
Jaz čutim točno tako kot si napisala!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bolečine v spodnjem delu
4.6.2009 17:59:10   
maša06
Ojla

Ni blo časa za pisanje(pri dveh čmrlih). Ja pr G ni blo nč pretreslivga ker sm že sama prčakvala da bo najbržuser posted image  in se nism nč zmotla(žal).  BabyKitty počakej še mal pol pa naredi z jutranjim urinom BC mini. Men je v drugo mal prej pokazu user posted image . Ali maš ti že kakšnga čmrlčka doma?
lp

(odgovor članu maša06)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bolečine v spodnjem delu
4.6.2009 18:06:04   
BabyKitty
Nimam nobenga čmrljčka :) sem danes delala first sign mini, sicer ni bil čisto jutranji urin (ker sem šla ob 5. zjutraj na WC, test sem naredila ob 8., -), me pa skoz lulat tišči in bom znorela vsak čas :) počakal bom do nedelje, če še vedno ne bo M in ponovila... Drugače se mi bo pa vsak čas zmešalo, ker me tale zamuda spravlja ob živce... V 10ih letih odkar imam M, mi še nikoli ni zamujala, vedno je bila točna do ure...

(odgovor članu maša06)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bolečine v spodnjem delu
5.6.2009 10:38:19   
maša06
Oj

Se mi zdi da nam tele zamudeuser posted image  povzročajo živčki. Spomnm se da tisti mesec ko sm odklopla user posted image  nama je uspelo, tko da se bom zdej vrgla v pisanje diplome in upam na uspeh na obeh straneh.
Tebi pa tudi čim prej želimuser posted image . Sporoči ko se kaj zgodi!
LP

(odgovor članu maša06)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bolečine v spodnjem delu
10.6.2009 10:53:25   
anabelaana
lep pozdrav!

jaz si vec neznam razlagat to dogajanje v svojem telesuuser posted image ko berem vase poste imam iste znake,signale,simptome(niti vem ne kako naj imenujemto ):)
jutri bi morala dobit ampak me begajo znaki ki jih do sedaj se nisem imela,spikanje ki traja ze 14dni povecan beli tok vcasih samo prozorno kot voda,drugic pa spet belo,bolece bradavice,bolecine v sp.delu trebuha na dotik,vceraj sem celo cutla bolecino predvsem v desnem kotu pri kolku.ko se vstanem imam obcutek da mi bo nekaj vn padlo,zaboli...nevem...kr neki....a je katera imela kaj takega in ce je kako se je koncalo-rezultat?
upam da bo do konec tedna razvidno kaj bi lahko bilo....

lep dan.....

(odgovor članu maša06)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bolečine v spodnjem delu
10.6.2009 10:57:31   
anabelaana
aja pa se to,mozolji!!!nikoli jih nisem imela vedno cisto lice sedaj pa letijo na sve strani:))

(odgovor članu anabelaana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bolečine v spodnjem delu
10.6.2009 11:27:31   
Anonimen
Najverjetneje gre za kakšno vnetje.

(odgovor članu anabelaana)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?