|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Monastir-Sousse kaj si ogledat?
17.6.2009 10:15:45   
heli23
Pozdravljene

Konec meseca potujemouser posted image  v Tunizijo z skoraj dve letnim sinom, pa me zanima kaj se splača ogledati v tem kraju? Tisti ki ste že bili, kaj priporočate? Sicer gremo z namen da bomo lenarili, uživali in se kopali, a vseeno bi kakšen dan šli mal naokol pogledat!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Monastir-Sousse kaj si ogledat?
17.6.2009 13:04:51   
mojca2005
Kdaj greste? Mi gremo tudi konec meseca. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Monastir-Sousse kaj si ogledat?
17.6.2009 16:33:59   
Anonimen
Midva ko sva bili v Tuniziji (Hammamet) sva si šla pogledat ostanke mesta Kartagine in glavno mesto Tunis. Je bil organiziran izlet in so prvo ljudi pobrali v Monastirju in Sousu. Tak da to je ena možnost.
Glede na to, da imaš malega otroka se za safari neboš odločila. Več pa ti ne znam pomagati user posted image
Tunizija je zelo lepo z zelo lepimi plažami user posted image
Uživajta  heli23 in mojca 2005!

(odgovor članu mojca2005)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Monastir-Sousse kaj si ogledat?
18.6.2009 10:28:38   
naja17
Mislim, da je veliko povezav do Yasmine-Hammamet-a, pa se zapeljite do tja, ker tam bo za otroke zanimivo, k je notri tud en tak mini park z živalmi in nekimi igrišče itd., pa pred obzidjem so Hanibalovi sloni... V Soussu baje ni ne vem kaj za videti oz. doživeti, pač klasično turistično-trgovince itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Monastir-Sousse kaj si ogledat?
18.6.2009 12:35:09   
maca123
Kakoo je pa tam z denarno valuto, kaj nesemo s sabo?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Monastir-Sousse kaj si ogledat?
18.6.2009 16:17:22   
heli23
mojca2005 gremo 30.6. in sicer iz Graza! Pa vi? V katerem hotelu boste? Kolk pa je do Yasmine - Hammameta, ker naš tamali kaj dolge vožnje ne mara preveč!

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Monastir-Sousse kaj si ogledat?
18.6.2009 18:28:33   
naja17
Časovno ne znam povedati, meni se ni zdelo ful neke vožnje, morda kake pol ure... Če lahko oceniš po mapi: http://maps.google.com/maps?key=ABQIAAAANdHCyWTPz6YrEBqTTh3SYRRi3uvKw9f9fPR1y118F3n0z0d1IBTEEMaiYNf7TNP8wGCa8do5v2wVWQ&mapclient=jsapi&ie=UTF8&ll=36.379279,10.674248&spn=1.605377,2.460937&z=9

S sabo pa kar evrčke, pa tam menjaš, mal merkaš, da te okrog ne prnesejo in to je to...

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Monastir-Sousse kaj si ogledat?
19.6.2009 15:08:40   
can
Mi smo bili z dveletno hčerko v Skannesu (letovišče med Sousse in Monastirjem). V Monastirju priporočam ogled Ribata in bližnje Bourguiba mošeje. Sousse je pa meni čudovito mesto, veliko je za videt, medina, ribat, mošeje, kasbah... že samo pohajkovanje po ozkih uličicah starega dela je zanimivo, meni je bilo zelo všeč. Za prevoz iz hotela smo uporabljali taxi, saj je bil kar poceni. Drugače je v bližini tudi mesto Kairouan (kakih 40km stran se mi zdi), četrto najbolj sveto mesto v islamu, tudi vredno ogleda. Pa lepo mestece v bližini je tudi Mahdia. Mi smo šli z dveletnico tudi v mesto Tunis, z avtobusom, nobenega problema, tam smo si ogledali Kartagino in mesto. To smo imeli organizirano v hotelu prek agencije s katero smo šli. Sem bila pa že nekajkrat v Hammametu, pa mi je veliko bolj všeč mesto Sousse in Monastir, Hammamet je zame prav plastic fantastic..
Lepe počitnice želim!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?