|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spontani splav
12.5.2005 8:57:01   
karmy
mam neko vprašanje.. upam da boste lahko odgovorile nanj, čeprav verjamem da je za nekatere zelo boleče... :( uglavnem mene zanima kako pravzaprav zgleda ss, v zgodnjem stanju, to pomeni, zarodek star okol 3 tedne.. kako to zgleda?

pred 2 mesecema sem pozabila vzet en dan KT, in druge zaščite nisva imela, potem je še pred menstro, več k en tedn, nekakšen krvav izcedek..nekakšne oblike... :zmeden2: ki je minil v 2 dneh... :zmeden: in potem mela normalno menstro k sm končala KT ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   spontani splav
12.5.2005 9:17:12   
darjatimci
Kot bolj močna m.vmes koščki tkiva.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   spontani splav
12.5.2005 10:11:58   
emaa
ročno tako, pri meni je bla še boleča, kar ponavadi ni, sem bla 5. tednov noseča (lih v 6. sem šla)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   spontani splav
12.5.2005 10:26:37   
karmy
ooo sranje... :ups::ups: a je možn da ti KT sprožijo splav? :ups:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   spontani splav
12.5.2005 10:53:10   
darjatimci
No to po moje ne,ker če jih jemlješ naj bi ne bila noseča,razen,če se zaščitiš ko še ne veš ,da si noseča,je pa konc koncev vse mogoče.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   spontani splav
12.5.2005 12:28:00   
Skorpija
meni se je to najbrž enkrat zgodilo, ta mini ss... Ko bi morala dobiti M, sem se sredi noči zbudila od slabosti in bolečine. Odvlekla sem se na stranišče, kjer sem padla v nezavest in začela blazno krvavet. Ko me je moj dragi našel na tleh, ga je skoraj kap! Potem me je spravil k sebi, da sem se uštimala, me nesel v posteljo in mi skuhal čaj. Po kakšne pol ure so bolečine in slabost minile, iz mene je pa kar letelo - kri, sluz, kosi - tudi to se je do drugega dne pomirilo. Potem sem dostikrat o tem razmišljala in druge razlage nimam kot da je bilo to to, ker drugače nimam težavnih M... Po mojem je pri tebi do krvavitve prišlo ker si pozabila vzeti tabletke...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   spontani splav
12.5.2005 14:02:14   
karmy
jzt sm tud prej pozabila kak dan vzet tabletko ampak nism krvavela nikol.. to se je zgodilo prvič da sm krvavela več k en tedn pred menstro odkadar jem tabletke.. in to je od 16 leta naprej..ok sm nehala k sm bla noseča but thats not important.. glavno je to da še nikol nism krvavela 2 tedna predn sm nehala jemat tabletke... zato mi ni nič jasn... :zmeden:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   spontani splav
12.5.2005 14:18:12   
Skorpija
Mogoče kakšne hormonske spremembe - mlada si še, meni je zdaj tudi začelo dogajat svašta, pa jih imam malce več kot ti... Po 25. se mi zdi da se kar nekaj spreminja...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   spontani splav
12.5.2005 14:28:17   
karmy
3 leta po porodu? hmmm... zdaj že 2 leti po porodu jemljem tabletke in se je zdaj prvič to zgodilo... :zmeden:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   spontani splav
12.5.2005 14:32:26   
Skorpija
:zmeden2: ne vem, jaz sem tabletke jemala samo 3 leta pred petimi leti, pa se ne spomnim če se mi je tole kdaj zgodilo. SS bi bil po mojem bolj intenziven... Najbolje, da pokličeš G in jo povprašaš...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   spontani splav
13.5.2005 17:00:36   
kimi
možno je da ti KT povzročijo splav...drugače pa če imaš splav boli in se komaj premikaš mene je 2 dni tako bolelo ali 1 dan:zmeden:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   spontani splav
17.5.2005 13:18:59   
karmy
jzt sm se fulll bedn počutla...da bi najrajš bruhala...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   spontani splav
20.5.2005 11:33:44   
pupika
Punce ni nujno da vas boli če imate ss. Jaz sploh nič nisem čutila in tudi krvavela nisem, tako, da sploh ne vem v katerem tednu sem splavila. Je ga G videla na prvem pregledu, da je premajhno, ko sem bila v 9 t.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   spontani splav
20.5.2005 11:37:41   
Jančika_
Tudi mene ni čisto nič bolelo. Krvavela sem že en teden, potem pa sem nekega večera začutila rahlo ščemenje in sem takoj vedela, da nekaj ni vredu - pol se je pa kar ulilo.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   spontani splav
2.6.2005 9:20:56   
karmy
mene je ta mesec spet... grozne bolečine, sobota, nedelja,..sploh hodt nism mogla... v ponedeljek dobila zelo temno krvavitev, pa sem še vedno jemala tabletke....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?