|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 15:27:50   
slutnja
oi. mene pa zanima kaj narest, ko mi hcerka zadnje dni malo sracka ponoci.. zbuja se namrec na 2h in malo popapca in zaspi nazaj.. ne dojiva se vec, zato se lazje vidim koliko poje,,stara pa je 3,5mesecev. tudi cez dan je ne morem in nemorem navadit da bi jedla na kaj vec ko 2h. ce jo pustim dlje joka in jo nosim in nosim...popapca pa niti kaj vec ne in cez dve uri spet joka.. kako naj jo nastimam da bi vec pojedla ce ima kaka kake ideje se ful zahvaljujem...



_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 16:18:57   
slutnja
se opravicujem za naslov.. pri treh mesecih... da nebo me kdo spet poprrevljal bv.

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 16:33:06   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

oi. mene pa zanima kaj narest, ko mi hcerka zadnje dni malo sracka ponoci.. zbuja se namrec na 2h in malo popapca in zaspi nazaj.. ne dojiva se vec, zato se lazje vidim koliko poje,,stara pa je 3,5mesecev. tudi cez dan je ne morem in nemorem navadit da bi jedla na kaj vec ko 2h. ce jo pustim dlje joka in jo nosim in nosim...popapca pa niti kaj vec ne in cez dve uri spet joka.. kako naj jo nastimam da bi vec pojedla ce ima kaka kake ideje se ful zahvaljujem...




Jaz sicer nisem mela takih težav, zato ti težko svetujem. Ampak, če praviš, da ti ne poje veliko, takrat ko po dveh urah spet je, pa mogoče niti ni lačna in jo kaj drugega mučiuser posted image

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pri treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 16:34:55   
slutnja
nevem zakaj potem poje 40-70 ml in zaspi..ce bi jo kaj mucilo nebi zaspala nazaj takoj ko malo poje..


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 16:36:26   
lake
Moja bo čez par dni stara 3 mesece in sva na istem, tko da ko najdeš recept ga še men zaupej. Poje mi na dve uri 60ml, pa še to morm polovico jo silt. 

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 16:54:10   
slutnja
oo se ena z mano.. sej kristy - moja hcerka je do pred 14 dnevi lepo panala cele noci od 10h do 4h zjutri skoz. zdaj pa 14dni za nevem kaj narest..sem zjutri ko bi me tank povodzu,,,res

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 17:27:45   
veronikab
Oj punce!

Midva se sicer dojiva, vendar sva na istem. Zadnja dva tedna se ponoči zbuja na dve uri in zahtva svoj 'davek'.

Čisto vas zastopim, saj tudi sama mam občutek, da sem zadnje čase kot zombi.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 17:56:52   
slutnja
mate kako idejo kaj sprobat? jaz sem se odlocila da jo nosim danes in trpive 3h do 3,5 h..cez dan.bomo vidl kaj bo ponoci... a vode jim kaj dajete, zdaj ko je ko vroce?

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 18:28:42   
lake
Jst ji dajem čaj že od prvega tedna naprej, na dan spije cca. 60ml.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 20:49:31   
laura28
No. men je tut jedu prve mesece ful na pogost podnevi in ponoči, kdaj tudi na uro in pol. S tem se nisem hotla preveč obremenjevat, je pač rabu in sem se s tem sprijaznila. S časoma se je  to lepo uredil, je pa kar par mesecev trajal. Pri 8M sva se nehala dojit, od takrat je tudi noč prespal, prej sva pa jedla 3x na noč. Jst mislm, da ti otrok lepo pove  kdaj rabi.

_____________________________

Lp Laura

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 21:18:34   
veronikab
Meni so rekli, da je možno, da je spremenil ritem hranjenja dan -noč. Tudi sama ga čez dan poskušam pogosteje hraniti, da bi bil mogoče ponoči sit, pa ne gre. Zbuja se na 2 h in prosi hrane. In to niti ne tako malo: podojiva se na obeh joškah in to vsakokrat, ko se zbudi, čez dan mu je pa na 3 h dovolj mleko iz ene dojke.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu laura28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
27.7.2009 21:45:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu veronikab)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pri treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 22:00:04   
lake
Ne vem če je to glih tolažba, da je trajal do 7. meseca user posted image , veš da je to še celih 4 mesece takega hranjenja, čeprov moja je ponoč kr pridna, se zbudi samo dvakrat, samo če dan mava pa cel dan eno samo hranjenje. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
27.7.2009 23:08:33   
Anonimen
Okoli tretjega meseca imajo dojenčki preskok v rasti, zato pogosto rabijo bolj pogoste obroke ali pa se količina popitega mleka na en obrok poveča.
Lahko pa tudi samo kaj sanjajo, naša pri 4,5 mesecih proti jutru večkrat jokca, ampak če ji ponudim dojko, potegne mogoče 5x in zaspi nazaj. Dejansko ni lačna, rabi samo malo tolažbe.

(odgovor članu slutnja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
28.7.2009 10:26:07   
slutnja
no midve kot sem omenla ze ucer sva probale da sem cez dan jo mal ponosila in tko da sva jedle na tri ure, in nevem al je res to razlog al ne se mi je os 9h zvecer pa do 6h zjutri zbudila samo enkrat, popila celih 150ml in zaspala nazaj..pa nevem kok je bla ura. ob 6h ko je moj dragi sel v sluzbo pa je se enkrat malo pojedla in zaspala do 9h.. nimam kaj rect, sam pohvalno...ucasih bi se zbudle ene 6h v teh urah... bomo vidl kaj bo naslednjo noc..

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
28.7.2009 10:30:42   
veronikab
Velikokrat pomaga če jih zamotiš, da jih naprimer nosiš, se ful intenzivno z njimi pogovarjaš, igraš ... no vsaj čez dan, ponoči pa res ne vem. Moj je danes spet ime lakcije na 2 h.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
30.7.2009 15:05:53   
slutnja
hej punce..je kej bols ze.. mi se zbudimo sam se enkrat..se mal pa bomo prespal noc;) ze trkam na les da nebo slabs...

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
30.7.2009 15:33:46   
veronikab
slutnja - danes me je tudi naš Jakob presenetil - spal je od 21h do 24h, pol pa do 4h in do 6h, ko pa itak vstaja. Upam, da bo z vsakim dnem bolje.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pru treh mesecih jemo na 2h???
1.8.2009 8:37:48   
slutnja
mi smo spali celo noooc...viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   .) je mami spet naspana in vsa naspedena ze od 6h zjutri....;)

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?