|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lj ali trbovlje
22.7.2009 8:44:49   
simonalokar
nekako se ne morem odločiti kam naj grem rodit v LJ ali v Trbovlje. tko da se obračam na vaše izkušnje in kje naj bi bilo bolje našo pikico vn spravituser posted image user posted image .
1 user posted image sem rodila v LJ, sam pravijo da je v LJ ful gužva. tko da res nevem kam. sem pa v 38 T nosečnosti tko da bo treba pohitetiuser posted image user posted image user posted image . mal me je strah kaj če se ... kj zgodi, upam da ne samo če se z mojo user posted image . kje bodo najbolje poskrbeli zame in zanjo.

vaše izkušnje prosim.

simona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 11:28:28   
jajula
jst priporočam LJ. se mi zdi da je vseeno v LJ bolj usposobljena ekipa, če so kakšni zapleti.

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 11:46:57   
cmok7
Jaz sem rodila 2x v Trbovljah in moram povedat, da sem bila zelo zadovoljna.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 11:49:45   
špelin@
Jaz osebno sem se 4x odločila za LJ, čeprav imam Trbovlje čez hrib. Prvič zaradi rizičnega poroda, vsakič naslednjič pa, ker sem se v LJ res počutila varno, v Trbovljah se pa zaradi določenih faktorjev ob dogovarjanju za prvi porod ne bi. Gre samo za moje osebno mnenje in izkušnjo.

(odgovor članu cmok7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 12:30:19   
simonalokar
nekje sem zasledila a res nimajo v trbovljah inkubatorja. to je katastrofa - gremo v LJ

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 12:49:00   
brigitaa
Trbovlje, imajo zelo odlično osebje, ne pa Ljubljana kjer so sestre še sebi v napoto

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 12:58:17   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: simonalokar

nekje sem zasledila a res nimajo v trbovljah inkubatorja. to je katastrofa - gremo v LJ


Ja seveda imajo 2 inkubatorja sta na pedatriji...

Jaz sem 2x rodila v Trbolvljah-1x CR, drugič naravno-obakrat ful zadovoljna, sestre, babce super...nimam ene žale besede čez kolektiv!

Je pa res če bi me porod presenetil pred 35 tednom, pa bi šla raje v LJ!

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 13:00:26   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: simonalokar

nekje sem zasledila a res nimajo v trbovljah inkubatorja. to je katastrofa - gremo v LJ


aja kaj pa rabiš inkubator če si v 38 tednu?

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 13:48:12   
Anonimen
oj. Jaz sem prbič rodila v Trbovljah-bila zadovoljna z vsem. V trbovljah ležiš še 5 dni po porodu, v lj samo tri dni. Če bo v drugo vse ok, grem tudi v trbovlje.

srečno.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 14:39:35   
tacamuca
Pozdravljena!
Moja izkušnja:
Naj najprej povem, da sem 11.7. rodila v Trbovljah, torej mam čisto sveže novičke.
Tut jst mam Trbovlje čez hrib in sem razmišljala enako kot ti. Kaj pa če bo kaj narobe? Sem bla 100%, da bom šla rodit v Lj. Potem pa je šel moj G na dopust za 2 tedna, jst pa noseča 39 tednov. Dobila sem napotnico za ctg v Trbovljah. In ker sem rodila 8 dni čez rok, sem mela vsak dan ctg-je in preglede(amnio, vaginalne) v Trbovljah. Poleg tega je bila ta čas v Lj nora gužva in so punce pošiljal rodit drugam. Tut jst bi mal težko hodila vsak dan v Lj na preglede. Tako sem se odločila čisto na koncu, da rodim v Trbovljah.
In ni mi žal. Porod je bil dolg in naporen, a s super ekipo mi je uspelo našo punco spravit na svet. user posted image Pa babica Martina je zakon.
Na porodnem je bla sicer kr gužva, pa le en tuš, ampak se kr da zment. Pač mal prej vstaneš.
Inkubatorja sta na pediatriji res dva, smo ble z mojo punčko tam 4 dni, ker je md porodom fasala okužbo. Hvala dr Casermanu, da je to opravočasno odkril. Tudi na pediatriji so ble krasne sestre, ki so mi delale družbo (sem bla čist sama na oddelku) in crkljale mojo punčko.
To je to. Sem se kr mal razpisala.
Če te še kej zanima, pa kr vprašaj.
Kakorkoli se boš odločila, želim ti čimkrajši in čimlepši porod in pa seveda zdravega user posted image . Kjerkoli pa boš rodila, boš komaj čakala, da greš domov. Sej ni v nobeni bOlnici luštn.




(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 15:42:04   
soncek.djukelica
živjo,

jaz sem rodila v Lj., pa nisem rabila inkubatorja za svoja dvojčka! Ti pa imaš že tako donošenega otroka,  naj te sploh to ne skrbi!
V Lj. je gužva, kot po tekočem traku se rojevajo otroci, v Trbovljah pa imajo po vsej verjetnosti bolj oseben pristop!
Pa še nekaj je, bližje doma si,kar je meni tudi zelo pomemben faktor!

(odgovor članu tacamuca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lj ali trbovlje
22.7.2009 17:12:47   
K_a_t_i
Jaz sem se iz Trbovelj preselila v Ljubljano in sem tuhtala enako. Na koncu ni bilo dosti razmišljeti - ko mi je odtekla voda, sem šla v Lj, ki je bila takrat bližje user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lj ali trbovlje
24.7.2009 19:16:51   
luan
Zdravo.
Mene pa zanima kako je z obiski v porodnišnici Trbovlje? Sem prvič rodila v Novem mestu in sem bila malo razočarana nad osebjem, sicer pa mi je zdaj bližje Trbovlje.
Lp

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lj ali trbovlje
25.7.2009 10:23:54   
Anja24
Za očke in bratce/sestrice so obiski od 11h do 18h, za ostale od 15h do 16h.



(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lj ali trbovlje
25.7.2009 10:25:37   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Jaz sem 2x rodila v Trbolvljah-1x CR, drugič naravno.....





A pol nimaš drugič avtomatsko CR?



(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lj ali trbovlje
26.7.2009 9:54:44   
luan
No mislim, da bom potem šla kar v Trbovlje mi je bližje.Najlepša hvala.user posted image .

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lj ali trbovlje
26.7.2009 10:10:44   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Jaz sem 2x rodila v Trbolvljah-1x CR, drugič naravno.....





A pol nimaš drugič avtomatsko CR?





Ne seveda ne, edino če tako sama želiš..jaz sem hotela roditi po naravni poti in ni mi žal...so občutki čisto drugačni kot po CR!
a potem so obiski sedaj tudi za ostale??? Oh to men ni nč všeč, bodo spet polne sobe ljudiuser posted image

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lj ali trbovlje
26.7.2009 18:16:49   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: eva1


Ne seveda ne, edino če tako sama želiš..jaz sem hotela roditi po naravni poti in ni mi žal...so občutki čisto drugačni kot po CR!

Verjamem, tudi jaz bi pri drugem (enkrat) raje naravno. Ampak verjetno ne bo šlouser posted image



a potem so obiski sedaj tudi za ostale??? Oh to men ni nč všeč, bodo spet polne sobe ljudiuser posted image

Pa včasih se naredi, da kakšna babica spusti v sobo tudi koga drugega...potem je pa res kot na tržniciuser posted image




(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
18.8.2009 14:29:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?