|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 14:24:08   
blaža
kaj poslušajo vaši otroci? Glede muzike mislim, katere izvajalce.

Naš šestletnik me žica, da mu nardim en dober CD, kjer bojo gor živahne pesmi različnih izvajalcev, pa ne vem katere komade naj mu posnamem. Trenutno mu je ful všeč Avrill Lavigne, najbolj komad girlfrend. No jaz sem mislila, da bo ta faza malo kasneje, da bo kake Čuke še poslušal, ma jih ni nikoli.user posted image

Ima katera kak tak Cd, da so gor različni izvajalci?

Kaj pa kej vaši poslušajo? user posted image Zbiram ideje, pa izvajalce, da neki skombiniram.

Hvala.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 15:43:06   
Pi-kica 1
Moj je sicer star komaj 4,5, ampak posluša samo otroške pesmice.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 16:13:07   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Moj je sicer star komaj 4,5, ampak posluša samo otroške pesmice.


Ja sej naš je tudi pri 4ih poslušal Romano kranjčan, pa take pesmice, ma zdje je pa kar prešaltal. sej se mi zdi še malo zgodaj, ker vem, da poslušajo najstniki tako glasbo, no ma če mu je všeč,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 17:42:28   
Anonimen
CD-ja nimam...

Poslusa pa trenutno najraje Merry Christmas in klasiko user posted image .

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 18:40:52   
Anonimen
Stara je 9 mesecev, posluša pa tisto ko jaz (Rollinge, MJ, Robbie Williams, Tina Turner, ... skratka ROCK, POP, ... tut Čuke in Kreslina včasih user posted image ) ... poslušava pa to bolj v avtu. Doma ji pa včasih dam gor CD 100 kosmatih kakšna scena in ji je tut všeč in dela AAAAaaaaaa zraven user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 18:53:51   
blaža
ja sej naš tudi meidne posluša z nami, ma zdej si je omislil lavril. je bil enkrat v lunaparku in je bil komad od Avril Girfrend in zdej bi kao on to poslušal. Pa še kej podobnega, ma ne ve kaj. kar mu pokažem, nič mu ni všeč. user posted image Pink, ne bi, Anastacijo niti, Smo celo našli Riverdance, je reku, da je cool, ma on ne bi plesel z " babami".user posted image Ma kaj je to kaka zgodnja puberteta? Ma ne še, a?!user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 18:54:28   
blaža
Aja puberteta verjetno ni, ki takrat te " babe" verjetno komaj začnejo zanimat.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 19:26:31   
diva 4
Naša šestletnica trenutno nabija Foxy teens in Lady Gaga.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 19:29:19   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

Naša šestletnica trenutno nabija Foxy teens in Lady Gaga.


ja mu bom pokazala še Lady gaga, če mu bi blo slučajno ok, foksice, ne verjamem, ki bog ne daj, da so kake ljubezenske - fantje.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 19:44:41   
uwaga
Moja dva poslušata pravzaprav vse.
Zelo rada pa : Siddharta, Saša Lendero, Lady gaga, Riblja čorba, Bjelo dugme, raznorazne otroške pesmice, Čuke, Bepop, občasno Čajkovskega, po malem se pa navdušujeta nad Sepulturo ( atijevo maslo).
Aja stara sta pa 7 in 12 let .

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
18.8.2009 20:00:51   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Moja dva poslušata pravzaprav vse.
Zelo rada pa : Siddharta, Saša Lendero, Lady gaga, Riblja čorba, Bjelo dugme, raznorazne otroške pesmice, Čuke, Bepop, občasno Čajkovskega, po malem se pa navdušujeta nad Sepulturo ( atijevo maslo).
Aja stara sta pa 7 in 12 let .




user posted image , ja kot naš Meidne.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
19.8.2009 11:23:47   
urška76
Naš je navdušen nad Crvenimi jabuki in Bajago. Po kom že...user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
20.8.2009 9:18:04   
katjandraž
Urška, potem bi ga pa mogla pred enim  tednom v Novigrad peljat, je bil en dan koncert Crvenih, čez 2 dni pa Bajagauser posted image . Jst pa lih nazaj domovuser posted image . Ima pa dober okus tvoj otrokuser posted image .

Naš 7 letnik pa nima kakšne favourite muske. Trenutno v avtu najbolj navija za Čuke, doma pa nič ne poslušamouser posted image . Njegova sestrica ga pa itak v vsem kopira, tako da tudi ona posluša Čukeuser posted image .

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
22.8.2009 0:27:08   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kaj poslušajo vaši otroci? Glede muzike mislim, katere izvajalce.

Naš šestletnik me žica, da mu nardim en dober CD, kjer bojo gor živahne pesmi različnih izvajalcev, pa ne vem katere komade naj mu posnamem. Trenutno mu je ful všeč Avrill Lavigne, najbolj komad girlfrend. No jaz sem mislila, da bo ta faza malo kasneje, da bo kake Čuke še poslušal, ma jih ni nikoli.user posted image

Ima katera kak tak Cd, da so gor različni izvajalci?

Kaj pa kej vaši poslušajo? user posted image Zbiram ideje, pa izvajalce, da neki skombiniram.

Hvala.

Moja 12 letnica je našega 14 mesečnika navlekla na stare dobre Aerosmith-miga ko zmešan na walk this way user posted image .
Ona je sicer zdaj ultra rokerica ( amy winehouse, the who, AC/DC itd), ko je mela pa 5, 6 let, sem ji pa vrtela slovenske bende-zarad jezika. Zmelkoow so zelo duhoviti, pol Siddharta, Martin Krpan recimo. Aja, mali ima tudi zelo rad Kataleno.


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
29.8.2009 14:13:12   
bamby
Ha, vidim, da je več otrok, ki se navdušuje za rock in metal muzko. Midva z možem jo nikoli ne poslušava, vsaj namerno ne. Pa me zadnjič mulc v avtu vpraša, če mi je všeč muzka, ki se trenutno vrti na radiu. Špilali so Nirvana, pa sem rekla, da ne (pa mi je njihova muzka OK, nisem pa kakšen fan). Pa pol on odgovori, da njemu je pa ful dobra.
To opažam že en čas, da se navdušuje za tako muzko. Sploh od zadnjič, ko mu je možev bratranec nekaj na električno kitaro "zažagal" (špila tudi pri enem bandu) in mu posnel CD s AC/DC skladbe. Smo ga tudi v glasbeno šolo vpisali, ker bi se rad učil igrat na kitaro.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
29.8.2009 14:20:43   
Anonimen
tamala poslusa kar jaz,razen za spanckat uspavanke,najstnica lady gaga,glasbo iz filma Somrak....necak,ki ima 7let,je pa zelo rad poslusal Smolarja.Ima hecna besedila,se bolj so hecna,ko jih predvaja otrokuser posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
29.8.2009 14:27:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: polma

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kaj poslušajo vaši otroci? Glede muzike mislim, katere izvajalce.

Naš šestletnik me žica, da mu nardim en dober CD, kjer bojo gor živahne pesmi različnih izvajalcev, pa ne vem katere komade naj mu posnamem. Trenutno mu je ful všeč Avrill Lavigne, najbolj komad girlfrend. No jaz sem mislila, da bo ta faza malo kasneje, da bo kake Čuke še poslušal, ma jih ni nikoli.user posted image

Ima katera kak tak Cd, da so gor različni izvajalci?

Kaj pa kej vaši poslušajo? user posted image Zbiram ideje, pa izvajalce, da neki skombiniram.

Hvala.

Moja 12 letnica je našega 14 mesečnika navlekla na stare dobre Aerosmith-miga ko zmešan na walk this way user posted image .
Ona je sicer zdaj ultra rokerica ( amy winehouse, the who, AC/DC itd), ko je mela pa 5, 6 let, sem ji pa vrtela slovenske bende-zarad jezika. Zmelkoow so zelo duhoviti, pol Siddharta, Martin Krpan recimo. Aja, mali ima tudi zelo rad Kataleno.



Oj polmauser posted image
Si me spomnila,da ko je imela tamala sele par mesecev,je bila najbolj pridna ob poslusanju ACDC-thunderstruckuser posted image Narodne,taksne in drugacne,so jo spravile v jokuser posted image user posted image

(odgovor članu polma)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
30.8.2009 9:08:55   
KIKI****
Naš tamal je vsestranski user posted image
Posluša od domače, do country, rock, pop, balade vseh vrst, najbolj pa mu sede Adi Smolar, tega res obožuje, sicer pa Nuša Derenda, Mirna Raynolds.

teh otroških skorajda več ne posluša, so mu dolgočasne, ma saj fant ni več majhen no (6. let) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
23.9.2009 14:42:20   
2.mama
Naša je tud bolj na HARD musko ubrisana... Mali pa miga na vse - tud če bi z kuhalnico po ponvi tolkla!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
23.9.2009 14:43:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
kaj poslušajo vaši otroci? Glede muzike mislim, katere izvajalce.

Siddharto in Big Foot Mamo, drugače pa balkanijado, kakor jaz. user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
25.9.2009 9:32:33   
plotka
Ker so otroci (vsaj mali) podoba staršev, naša poslušata predvsem Pankrte, Big foot mama, stari yugo rock, rock v vseh oblikah...kaj pa bojo poslušali kot najstniki bomo pa videli user posted image  

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
8.10.2009 23:00:15   
Pupica
Uf...mi smo še na Romanik Kranjčan, Sten Vilarju, Čarovniku Gregu, Golavškovi, Meliti Osojnik,...tut kak prastari Bitenc sem pa tja...To je takrat kadar nič ne vprašam, kaj bi. Sama pa si največkrat zavrti DVD Winx na koncertu(Foxy teens)....
Stara:komaj 5 user posted image

(odgovor članu plotka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj poslušajo vaši otroci?
8.10.2009 23:13:55   
nejcko
Ta večji je nor na glasbo, sploh nima veze, kakšna je. Posluša od otroških pa do rocka, hiphopa, narodne ... seveda mu je bližja slovenska glasba, ker razume besedilo, ampak načeloma je pa važno, da igrauser posted image

Srednja je trenutno bolj navdušena nad otroškimi in slovensko glasbo, žal pa ni neki glasbeni talent in temu primerno ji je vseeno, če kaj špila ali neuser posted image

Ta mala (9 m) pa že kaže navdušenje nad glasbo - ko ji jak pojemo, tako na glas gode zraven, da je veseljeuser posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?