|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mleko v času dojenja
23.8.2009 9:42:01   
lino
Pozdravljene.

Slišala sem že takšne in drugačne nasvete glede pitja mleka v času dojenja. Včasih je namreč veljalo (11 let nazaj), da naj bi doječa mamica spila dosti mleka že zaradi kalcija (kosti, zobje...) in sedaj pa berem, da mleko naj v času dojenja ne bi pile, pa me zanima, zakaj ne???? (če otrok seveda nima alergij, kot jagode)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mleko v času dojenja
23.8.2009 10:18:29   
Hope2
Ne pretiravaj v nobeno skrajnost, pa bo sigurno najboljše

Mleko in mlečni izdelki lahko povzročajo malčkom krče, veliko mamic je po dieti brez mlečnih izdelkov doživelo čudež in malčki niso imeli več krčev. Mleko (predvsem alpsko) vsebuje težko prebavljive beljakovine, ki jih dojenčki niso sposobni prebavit. Sicer pa lahko kalcij dobiš tudi iz druge hrane, ne rabiš se glih nacejat mleka.Po pametiuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.8.2009 10:19:09 >

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mleko v času dojenja
23.8.2009 18:36:50   
Blueeyes
jz pojem na dan zihr vsaj 2 jogurta po 250g + spijem pol litra mleka... pa ni nč narobe

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mleko v času dojenja
24.8.2009 0:01:14   
wintertime
Mojo bibo je po Alpskem tudi malo zvijalo, zdej pa pijem samo domače mleko (izpod krave user posted image ) tudi po en liter na dan, če mi paše, pa ni nč narobe! Alpsko mleko je zaradi homogenizacije zelo težko prebavljivo.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?