|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali tudi vaš otrok.....?
8.9.2009 22:12:17   
Gilo
Joče, ko ga brišete po obrazu po kopanju, ga mažete s kremico po obrazu, čistite nosek, ušesa, strižete nohte? Našo je sicer do sedaj motilo le brisanje po obrazu po kopanju ter mazanje s kremico po obrazu. Pred kratkim se je pa začela branit tudi pri vseh ostalih zadevah. Nič ne morem narediti ne da bi se ona jokala. Pa sem nežna, lepo ji prigovarjam, da nič ne bo hudega,... Vem, da jo nič ne boli (le kako bi jo naj bolelo mazanje s kremico npr.) ampak jo samo moti vendar ne vem a je to trma ali kaj? Da ne omenjam baby vac-a, tam se pa res dere ampak kar je treba je treba. Prej moram okna zapret, da sosedi ne slišijo, ker drugače bi mislili, da jo režemo user posted image
Aja, pa stara je 14 mesecev.


_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
8.9.2009 22:18:32   
Virtualna
Nasa bo cez par dni stara 1 leto, pa se tudi upira strizenju nohtkov, tako na rokah, kot na nogicah...pa sploh ne vem zakaj, res sem pozorna kar se tega tice, pazim, da je ne porezem ali uscipnem...v bistvu bi nekako razumela vzrok njenega upora, ce bi jo katerikrat "uscipnila"...ma se mi to se ni zgodilo...a vseeno, ko zagleda skarjice za nohte, po vseh stirih zbezi od mene...ko jo posedem v narocje, se pa jokat zacne. Verjemi, da se tako upira in joka, da mi cisto vroce rata...kaj naredim....pustim jo, pocakam, da zaspi...in takrat ji v miru postrizem nohtke...user posted image

Svetovati ti ne znam,...lahko samo drzim pesti, da cim prej mine....user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
8.9.2009 23:04:45   
Inigo
jop, naš se pr vsem tem dere. ne paše mu. se ful upira... user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
8.9.2009 23:12:04   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Gilo

Joče, ko ga brišete po obrazu po kopanju, ga mažete s kremico po obrazu, čistite nosek, ušesa, strižete nohte?


Brisanje po kopanju - NE
kremo po obrazu - sicer ne uporabljamo ampak npr za sončenje je bilo brez problemov
čistimo nosek - Samo prinese brizgo in brisačo, jaz fiziološko in opraviva
čistimo ušesa - ma ona bi to sama počela
strižemo nohte - NE, ker hoče biti lepa in sama pokaže katerega nohtka še nisem odstrigla user posted image

Poskusi ji predstaviti da bo tako lepa in bo zrasla v veliko punco kot je mami. Naša frajlica vse te stvari z užitkom počne in sama pove kdaj bi rada. O pranju glave pa raje nebi... tam imamo pa mi vik in krik.

Aja... zdaj bo kmalu stara 2 leti ampak že od začetka ni bilo bistvenih problemov s tem.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
8.9.2009 23:16:28   
mateyka
striženje nohtov - starejša je, slabše je user posted image rada si pa krtači lase. ko jo krtačim in nato hočem pospravit krtačo, mi reče: še, še user posted image
jaz je nikoli nisem mazala s kremo, če ni imela suhe kože?user posted image ma pa to rada, ko jo že hočem namazat. ji vedno rečem zakaj bova to naredili (da ima suho kožo tam - probava z roko) in šteka ter pusti.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 8.9.2009 23:17:07 >

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
9.9.2009 8:03:33   
karmen83
Z rezanjem nohtkov in podobnim pri naši 13-mesečnici ni problema, ko pa pride na vrsto baby vac (kar je v zadnjih 2 mesecih kar pogosto zaradi prehladov), pa jao... user posted image user posted image user posted image Nosek sčistit mi uspe samo na silo, seveda ob zvočnih učinkih groznega dretja, da se sama sebi zdim kot največji mesar... Pa je nič ne boli, ker takoj neha, ko končava, ampak takoj ko ugotovi, da je na vrsti fiziološka pa baby vac, zapade v histeričen jok, dokler se tovrstno "mučenje" ne konča. Upam, da bo kmalu spoznala, da je to za njeno dobro, pa da za nosek ne bo več tako zelo občutljiva, ker vse skupaj ni prav nič prijetno. Držita se, saj bo user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
9.9.2009 8:07:26   
Volga
Ne, naš nič ne joče.

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
9.9.2009 9:27:39   
Najaa
Ne, vse lepo prenaša. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
9.9.2009 10:02:11   
mokca
čakaj da pride še okol 2 let do histerije!user posted image user posted image

_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali tudi vaš otrok.....?
9.9.2009 10:03:10   
mokca
še nekaj: ampak kar je treba,je treba,ne!!!

_____________________________

Upam,da se najinem sinčku aprila pridružijo še ene iskrive očke.

(odgovor članu mokca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?