|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še dober teden
22.8.2009 11:27:58   
KIKI****
MAlo še, pa bodo tudi naši otročki postali šolarji, listo tapravi :)

Mi komaj čakamo prvi šolski dan, ko bodo nesli torbice in se veselo načvekali, kako je bilo med počitnicami.

A mate že čist vse??

Pri nas je treba kupiti še copate.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še dober teden
23.8.2009 18:21:38   
diva 4
Naša se tudi že veseli.Imamo pa vse samo še ovitke damo čez zvezke in knjige pa bo.Trenutno je šla na počitnice k botrci ( še nikoli ni kam šla oz. 3 dni leto januarja z vrtcem na zimovanje) pa jo po dveh dnet že tak pogrešam , da je joj.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še dober teden
24.8.2009 8:34:40   
viv_
Pri nas ima malo mešane občutke. Po eni strani se veseli šole, po drugi pa ji je dolgčas po prijateljih iz vrtca, pa pravi, da je šola tako velika...

Ta teden gremo po knjige, imamo naročene, ostalo imamo.

V torek pa štartamo ob 18h.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še dober teden
24.8.2009 8:47:23   
blaža
Mi tudi v torek ob 18ih.user posted image

Naš Matija se ful veseli in komaj čaka. Imamo že vse kupljeno.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še dober teden
24.8.2009 8:48:37   
Splišni
Pri nas je sicer letos (že) drugošolec, ampak ima tudi mešane občutke. Po svoje mu je fajn, ker bodo prvčki zdaj mlajši od njih, oni so zdaj že prekalnej i mački (no, to mu jaz govorim,d a bi se dobro počutil). Ker malo ga pa stiska po moje.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še dober teden
24.8.2009 8:54:09   
Volga
Naš komaj čaka, zdaj ko ima novo torbo pa nove bakugane user posted image  

Viv, kakšen knjige pa rabite za prvi razred?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še dober teden
24.8.2009 9:21:26   
Anonimen
Naš se zaenkrat še veseli, samo mislim, da bolj se bo bližal torek, bolj ga bo stiskalo.

Danes greva še po šolske copate, ostalo ima že vse spravljeno v torbi user posted image . Drugače pa mi še nič ne vemo ob kateri uri imajo sprejem, niti v katerem razredu je. Mogoče pa danes skočiva do šole, če že kaj piše.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še dober teden
24.8.2009 9:39:30   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

Naš se zaenkrat še veseli, samo mislim, da bolj se bo bližal torek, bolj ga bo stiskalo.

Danes greva še po šolske copate, ostalo ima že vse spravljeno v torbi user posted image . Drugače pa mi še nič ne vemo ob kateri uri imajo sprejem, niti v katerem razredu je. Mogoče pa danes skočiva do šole, če že kaj piše.


Tud mi še ne vemo ure, ampak vem, da ta teden dobimo vabilo, tko da je še čas.

Ta teden bova s tamalim skočla še po copate, pol smo pa "perajd", bi reku moj mož po domače user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še dober teden
25.8.2009 13:48:40   
Anonimen
No evo, pa smo zvedeli da bo hodil v 1.B. Sprejem imamo pa v torek ob 17.uri!

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še dober teden
25.8.2009 20:31:58   
KIKI****
Tudi mi smo danes dobili pošto.

V torek ob 10. uri.

Pri nas imata 1. in 2. razred pouk skupaj, ker je vseh skupaj komaj 12, tko da brez a in b, bo pa 1. črv user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še dober teden
26.8.2009 6:23:44   
caillou
Tudi pri nas oba že komaj čakata. Punca na drugi razred, fant pa na prvega. Lovita še zadnje počitniške dni. Na počitniškem koledarju je ostalo samo še šest dni za prekrižatuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še dober teden
26.8.2009 7:10:58   
blaža
odštevamo, 6,...user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še dober teden
26.8.2009 13:04:14   
ely*
Naš bo tud letos prvošolček. Po eni strani se veseli, po drugi bi bil pa v vrtcu. mamo pa v torek ob 8h.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še dober teden
29.8.2009 11:54:15   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: kokakola

No evo, pa smo zvedeli da bo hodil v 1.B. Sprejem imamo pa v torek ob 17.uri!


Pri nas je prav isto: ob 17h v 1.B . Da ne bosta sošolca user posted image user posted image user posted image ?

Sicer pa imamo že vse nakupljeno, le še zaviti bo treba in etikete napisat in prilepit. No, nekaj od tega je že. Naš pravi, da se šole že veseli, pokaže pa prav nasprotno - ga ne zanima nobena stvar. Ravno v tem tednu je bil na počitnicah in ko sem mu po telefonu hotela povedat kateri bodo njegovi sošolci, je telefon odložil user posted image .

No, v torek štartamo, potem bomo pa videli kako bo, je rekel slep user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še dober teden
29.8.2009 13:43:06   
bamby
Je bilo zdaj nekaj časa, pa sva s Timom vse uredila za šolo: zavila zvezke, nalepila nalepke in napisala ime in priimek ter razred, potem pa vse zložila že v torbo. Moram priznati, da je torba za 1. razred precej težka user posted image . Upam, da bodo precejšen del imeli kar v šoli, drugače bo kruta za te otroke user posted image .

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še dober teden
30.8.2009 9:06:38   
KIKI****
HY, še od mene ;))

Jaz sem včeraj vse zložila v torbo (vse DZ in vse zvezke ter copate in peresnico). Torba je čisto polna in precej težka, s tem pa ima še 2 učbenika in berilo v šoli, ker smo si izposodili iz ubčeniškega sklada.user posted image

Naš fant je sicer precej vesel in jaz sem srečna da mu ne bo treba vlačit torbe domov in da se v 1. razredu vozijo, v drugem bo pa že kak lep dan šel peš domov in v šolo, sicer ga bom pa še vedno vozila, ker bom imela tamalo poleg v vrtcu.
Ko bo šel tamal v 3. razred gre mala v 1. tko da bosta tud bolj kot ne vožena, potem pa bosta začela pešačit, če ne bo noben na uslugo za vozit .Sicer pa ni tko grozn daleč (1,5 km-15-20 minut rekreacije-jaz sem imela 2,5 km v eno stran).

Sicer pa se zeloooo veselimo in skoraj 100% bova šla z možem oba v šolo na 1. šolski dan in kasneje na špagete bolognese, ki jih tamal obožuje;))

Joj, nalepke še morava kupit, te smo pa čisto pozabli.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še dober teden
31.8.2009 11:17:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bamby
Pri nas je prav isto: ob 17h v 1.B . Da ne bosta sošolca ?


Mogoče pa res user posted image !

No danes sva končno vse spravila v torbo! Se pa res že full veseli, pa tako ali tako pravi, da jutri še ni taprav šolski dan user posted image !

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?