|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvo hranjenje
10.9.2009 14:43:17   
Mami26
Pozdravljene,

naš malček bo kmalu star 4m in sem rekla, do bomo-ko bo dopolnil 4m poskusili z hrano na žličko.
Sedaj imava Aptamil-zaenkrat nobenih problemov,...
Zanima me naslednje, kaj naj mu dam, s čim naj najprej poskusim?
A naj kupim HIPP izdelke ali naj mu kaj sama "pripravim" - sadje, zelenjavo,...
Kaj naj sploh dam najprej, najbrž sadje.
Prosim vas za mnenje

Hvala

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvo hranjenje
10.9.2009 14:46:12   
ledenaa
Ti nič ne moreš rečt da ko bo toliko star da bo to pa to
otrok ti mora kazati znake da je pripravljen na GH
Torej če ni znakov,mu nimaš kaj davat
ne prehitevat,ker pač si ti tako rekla

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvo hranjenje
10.9.2009 14:52:23   
Mami26
Ne, saj ga ne mislim silit, razmišljam da bi mu poskušala dati kaj po žlički, da vidim kako bo reagiral.
Pa ne vem s čim začet. 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvo hranjenje
10.9.2009 15:14:09   
ledenaa
Večina otrok doseže te znake (kakšen lahko tudi manjka) po dopolnjenem 6. mesecu. Znaki so naslednji:
-otrok bo samostojno in dobro sedel
- imel razvito koordinacijo roke-usta
- izgubljal izrazit refleks izplazenja jezička, ki je potreben za sesanje
- otrokova prebavila so že dovolj zrela za sprejem druge hrane (nezrelost vidimo tako, da otrok izloča cele koščke neprebavljene hrane)
- je sposoben hrano prežvečiti in pogoltniti
- dobiva ali že ima zobe in ima veliko željo po žvečenju
- kaže izrazito zanimanje za hrano na krožnikih družinskih članov in grabi hrano z njih
- po dopolnjenem 6. mesecu nenadno povečanje števila podojev (ki nimajo vzroka v bolezni, zobenju, poskokih v rasti ali zaradi spremembe običajnega načina življenja v družini) ki traja več dni

http://med.over.net/forum5/read.php?94,1978731,1978738#msg-1978738

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvo hranjenje
10.9.2009 18:50:41   
tikatonka
Mi smo dopolnili 4 mesece in sem ji poskusila dat banano pa je kar lepo jedla. Res da le ene 3 žličke. Nato sem čez par dni probala s korenjem pa ni bilo govora da bi ga pojedlauser posted image . Probala sem tudi HIPP-ovo kašico banana jabolko in jo kar je. Ampak mislim da se nam še ne splača kupovat kašic ker čist premal pojejo. Naša poje dobre 3-4 žličke, tako da ji kar sama pripravim.
Poskusi pa boš videla kako bo reagiral. Jaz jo onič ne silim, ker se še vedno samo dojiva in meni čisto odgovarja.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?