|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne kombinacije barv?
1.9.2009 22:36:22   
suminjam
Prosim če mi lahko pomagate katero barvo sten naj kombiniram s pohištvom iz naravnega lakiranega lesa. Všeč so mi umirjene pastelne barve.Gre se za otroško sobo, kakšne preveč žive pa ne bi dala, ker je že otrok ful živahen(deklica). Imate kakšno idejo ali morda sliko kako ste same barvale?
Imamo pa nemen barvati z jupol junior barvami ravno ker niso preveč kričeče in so umirjene.
http://www.jub.si/jub_katalog/media/jupoljunior.brosura21x21l.slo.2.pdf

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšne kombinacije barv?
1.9.2009 22:38:41   
hrchy
modro

(odgovor članu suminjam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšne kombinacije barv?
1.9.2009 23:02:55   
tailor
vijola

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 7:17:00   
ksenjak
Mi smo uporabili vijolo in pride zelo, zelo lepo.

lp

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 8:12:39   
Metuljček Cekinček
oranžna

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 8:22:29   
špelin@
Tudi mi imamo v otroški sobi pohištvo iz naravnega lakiranega lesa (masive) + 1 belo omaro. Iz palete Jupol Junior smo izbrali modro in rumeno barvo. 2 steni sta modri (spalni del), 2 steni pa rumeni (igralni del s pisalnimi mizami). Nam je tako všeč user posted image

(odgovor članu suminjam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 11:38:38   
nky 23
naš ima sobo v nežno rumeni in oranžni barvi, so pa barve od jupola, barve moje sobe. ali tako nekako...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 13:05:49   
livia
Eno celo steno imamo v rumeni, vse ostalo polimano z nalepkami.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 13:57:24   
potepinček
vijola/belo kombinacijo sten. Lahko dodaš dodatke samolepilnih slikic barbik, princez...ipd, ki jih imajo v baby centru ali pikapolonici, zasledila pa sem tudi v kiku. Mi imamo takšno kombinacijo in je zelo o.k.

(odgovor članu suminjam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 15:03:46   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

naš ima sobo v nežno rumeni in oranžni barvi, so pa barve od jupola, barve moje sobe. ali tako nekako...


Jaz bi tudi dala to, samo ne vem zdaj, glede na to, da je punčka, bo najbrž imela kakšne roza posteljnine, pa ne bo zraven pasalo.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 15:09:39   
Pikec
Nas so pr barvnih študijah učili, da je zelena in vsi njeni ne preživahni odtenki barva, ki pomirja (pomislite na gozd in naravo). Tko da za umirjanje ''preživahnih'' otrok bi bila zelena ker je punčka (če sem prav zasledila) morda kaka kombinacija z rožnatimi odteki dekoracije v obliki črtic, vzorčkov ali česa podobnega.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 15:13:45   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Nas so pr barvnih študijah učili, da je zelena in vsi njeni ne preživahni odtenki barva, ki pomirja (pomislite na gozd in naravo). Tko da za umirjanje ''preživahnih'' otrok bi bila zelena ker je punčka (če sem prav zasledila) morda kaka kombinacija z rožnatimi odteki dekoracije v obliki črtic, vzorčkov ali česa podobnega.


user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 15:15:07   
mateyka
Nas so pr barvnih študijah učili, da je zelena in vsi njeni ne preživahni odtenki barva, ki pomirja (pomislite na gozd in naravo).


res je. mi je pa na pamet padla marelična - ker je pastel, bi znalo bit ok, pa še nežna barva je user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 15:15:21   
Lolita23
Naša imam 2 steni zeleni in 2 rumeni-junior trend.Men so take všečuser posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšne kombinacije barv?
2.9.2009 20:52:09   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Nas so pr barvnih študijah učili, da je zelena in vsi njeni ne preživahni odtenki barva, ki pomirja (pomislite na gozd in naravo). Tko da za umirjanje ''preživahnih'' otrok bi bila zelena ker je punčka (če sem prav zasledila) morda kaka kombinacija z rožnatimi odteki dekoracije v obliki črtic, vzorčkov ali česa podobnega.

A zato je v eni od novejših bolnic zelena barva in vsi smo zamorjeni zaradi nje.Bolniki nas rotijo naj vendar že prebarvamo.En novi del pa smo sedaj odprli in sem imela možnost soodločanja ter izbala rumeno.Res je krasno uspela, projektant me pa še sedaj grdo gleda.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšne kombinacije barv?
3.9.2009 14:28:01   
fusia
Svetel les paše praktično h katerikoli barvi. Za punčko bi jaz verjetno kombinirala rumeno (vanilija) in lila barvo ali mogoče lila in zeleno.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšne kombinacije barv?
4.9.2009 17:50:33   
blemma
Dva dni nazaj sem pobelila sobo za mojo hčerko, izbrala sem modro in vijola barvo  (jupol junior), ena stena (mansardna-strešna) pa je nežno rumena (zmešala sem belo in rumen dipi). Na začetku se mi je zdelo malo čudno, zdaj mi pa zgleda super. Pohištvo bo belo, pridejo pa še nalepke.
Je kar pisano, ampak tko mi je všečuser posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšne kombinacije barv?
11.9.2009 15:28:50   
tasa.m
Mi smo pobarvali dve steni z oranžno jupolovo barvo junior (pride taka pastelna marelična). Imamo tudi punčko, tako da so ostali dodatki pa bolj rozni (zaboji za igrače, pojstelnina).

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšne kombinacije barv?
12.9.2009 11:29:36   
Pika Zoja
Uh, odločila bi se za zeleno in vijola. 

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kakšne kombinacije barv?
14.9.2009 17:59:43   
izabella1
meni je pa za punčko najljubša kombinacija zelene in pinki. na stenah v malenkost bolj nežnih odtenkih, pri dodatkih pa bolj intenzivnih. po mojih izkušnjah se malim princeskam oči kar svetijo v takšnih sobah ;)

_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?