|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrečka za urin
8.6.2005 9:44:37   
tinčica
danes sem uničila že dve sploh mi ne rata ujeti urina v vrečko :(:( tok mu težko dam tisti obroč gor potem se mi pa spodaj odlima...

a ima kaka kašno idejo

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vrečka za urin
8.6.2005 9:55:52   
Anonimen
A si ga res dobro prej umila, da ni masten od kreme? Ponavadi je to krivo, da se vrečka odlepi oziroma se sploh ne zalepi.
Res fajn ga umij, potem pa je dobro, če imaš koga za pomagat, da mu nogice prime, da imaš ti obe roke frej. Ko jo nastaviš pa mu ne dajaj plenice gor, ker potem malo vse skup premakneš, pa se odlepi. Samo zavij ga v dekico in ga nosi, tako da bo čim bolj pokonci. Malo mu zmoči rokico in nogico, da bo hitreje lulal, za pit mu daj in vodo odpri, da bo tekla.

Če pa ne bo šlo, pa pač pojdita z pediatru in naj mu oni nastavijo got to zadevo.

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   vrečka za urin
8.6.2005 10:10:13   
Natas@
Ko sem mu jaz dala vrečko se je sicer polulal vanjo, samo sem potem jaz skoraj vse polila ko sem mu dajala dol :grrr:. Ostalo je pomoje par kapljic, ampak je na srečo bilo dovolj.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vrečka za urin
8.6.2005 10:38:47   
JASNA D
Lepo ga umij s toplo vodo in milom. Dobro posuši, nato pa vrečko pripopaj tako, da ima lulija čisto spodaj - naslonjenega na spodnji rob odprtine. Lepo zalimaj in čakaj - pomagaj si z nasveti, ki jih je zgoraj omenila - hm, katera že????:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

Meni je do sedaj vedno uspelo. Pri punčki se meni zdi težje.

Jasna

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vrečka za urin
8.6.2005 10:44:46   
tinčica
aja a sam lulčka daš notri porkaš jaz sam pa z jajčki vred tlačila notri :ups::ups::ups:
no jutri zjutraj ponovimo vajo

hvala

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vrečka za urin
8.6.2005 10:49:40   
tinčica
aja še to me zanima, kako pa potem to od doma odnesem v laboratorij da se mi ne zlije a tisti samolepilni trak potem še tok drži da ga skupej pripopam :ups::ups:

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vrečka za urin
8.6.2005 10:51:33   
Anonimen
Čist na koncu vrečke je taka mala steklenička, kot epruveta, pa tisto potem ven iztakneš, ampak se ne spomnim, a je tut pokrovček al kako že?!:zmeden:

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   vrečka za urin
8.6.2005 10:52:24   
Anonimen
Če imaš kakšno viška probaj, kako gre stran, da ne boš potem vsega zlila. Uf, to se pa res ne spomnim

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   vrečka za urin
8.6.2005 12:04:29   
Tasika
Mi smo dal tud jajčka not, se lepše pripopa ker je okrog ravna koža. Je pa fino če ti kdo pomaga.
Naša vrečka ni mela nobene epruvetke. Jst sm zapopala vrečko zgoraj, s tem samolepilnim delom, pol sem pa v jogurtov kozarček pokonci stlačla, da ja zdržalo do ZD.

LP

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vrečka za urin
8.6.2005 12:23:28   
mehurčica
Kako pa ste dobili jajčke not?:zmeden::zmeden2:

Fajn umij, najboljše, da ga zvečer skopaš in nič ne namažeš, zjutraj pa tudi samo z vodo umiješ. Ker vlažilni robčki so menda tudi malo mastni.
Jaz sem mu prilepila, dala gor pleničko, sva šla do ZD in tam smo ga razvili in je sestra vzela vrečko dol.

Lp:miska:

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vrečka za urin
8.6.2005 16:31:03   
Urša
Jst bom doktorirala iz teh vrečk! Ko jih rabim, jih ene 5 kupim, ker 1 je za nas premalo. :ups: Al mi steče mim al se istočasno pokaka... skratka želim si čimmanj opravka z njimi.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?