|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   količina
1.9.2009 13:08:40   
bb27
Kako veš kdaj ima otrok dovolj hrane?
Moja hči 5 mesecev poje sadja in zelenjave 50-60g in pol mi spije se 140ml mleka. Ponavadi tolko spije samo mleka. kaj se prenajeda?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: količina
1.9.2009 20:37:13   
bambika
Naša je stara skoraj 6. mesecev pa je od začetka, ko sem začela uvajat tudi toliko pojedla. Sedaj pa poje sadne kaše med 130-150ml, milupine kašice 140ml, keksolino pa npr., 200ml. Pač pusti, da poje kolikor želi, jaz sem tudi mislila da se prenajeda pa očito ji je tako odgovarjalo.

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: količina
21.9.2009 14:21:32   
vanilla
Punce, tudi jaz sem na začetku uvajanja, pa me nekaj zanima... Ali imate kakšne posebne lončke, posodice, v katerih dajete hrano, ker vedno pišete točno koliko gramov oz. mililitrov pojejo?
Jaz sem zdaj kar v krožnik dajala in dala po žlički, ker se itak šele uvaja... Ampak za orientacijo bi bilo dobro vedeti, koliko gramov ali ml pojé.
Hvala za odgovore!

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: količina
21.9.2009 14:35:46   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: vanilla

Punce, tudi jaz sem na začetku uvajanja, pa me nekaj zanima... Ali imate kakšne posebne lončke, posodice, v katerih dajete hrano, ker vedno pišete točno koliko gramov oz. mililitrov pojejo?
Jaz sem zdaj kar v krožnik dajala in dala po žlički, ker se itak šele uvaja... Ampak za orientacijo bi bilo dobro vedeti, koliko gramov ali ml pojé.
Hvala za odgovore!


od začetka uvajanja GH in vse do zdaj, nisem merila in ne gledala količine. Kaj šele, da bi neke posodice z mero kupovala.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: količina
21.9.2009 14:38:37   
vanilla
Super, hvala Hope2, tudi jaz nameravam kar nadaljevati s krožnikom, ali pa s kakšno posodico, ko bomo šle kam in ne bo doma jedla.. Pač, kolikor bo pojedla, bo pojedla... Saj bo že sama vedla, kdaj je sita.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: količina
21.9.2009 16:20:59   
Katy78
Jaz sem imela še od takrat, ko sem si mleko še črpala, tiste plastične Aventove lončke z oznako mililitrov. Na začetku je bilo kar fajn, da sem vedela koliko poje oz. da sem sploh imela občutek, kakšna količina je npr. 100ml. Zdaj pa ne merim več, ampak količinsko naredim po občutku, itak pa zdaj vedno malo ostane oz. redko zmaže vse (no ja, mlečno kašico še vedno zmaže v celoti user posted image ). Je pa na začetku uvajanja GH tudi pojedel ogromno, tudi po 200ml zelenjave s krompirjem, pa je še kislo gledal ko je zmanjkalo. Zdaj ni več tak požerušček, še vedno pa precej poje.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?