|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako hitro test po ivf
19.10.2009 17:30:20   
Anonimen
Danes sem delala test za nosečnost - first sign, je 12 .dan po punkciji in 7. dan po et, napihnjena sem kot sod, test pa je bil pozitiven, popoldanski urin. Menstruacijo naj, oz. jo ne bi dobila v nedeljo to je čez 5- 6 dni.
Ali je test lažen,zaradi hormonov - stop injekcije, ali pa je že pokazal +.
Zanima me vaše mnenje in predvsem izkušnje.
lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako hitro test po ivf
19.10.2009 17:38:54   
Goldy
 Test naj bi bil zaradi stopke pozitiven načeloma še 10 dni po njej. Test se pa naj bi delal tam nekje 12 da po ET. Tako da user posted image user posted image . Lahko, da sta 2 in je zato že pozitiven test.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako hitro test po ivf
19.10.2009 17:39:03   
Anonimen
Lahko je oboje.user posted image
Moja kolegica je bila na IVF in je 7 dan za hec delala testuser posted image , ki je bil pozitiven.Pred dnevi sta dvojčka praznovala 1.rojstni dan user posted image
Počakaj še malo, pa test ponovi, še boljše je, da greš na odvzem krvi. Je pa tole čakanje ubitačnouser posted image . Vem, ker sem danes 6 dan po transferju, pa se vleče kot ponedeljek.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako hitro test po ivf
19.10.2009 18:20:29   
najčka
Jaz sem imela transfer 5.2 2009, 14tga februarja sem nardila test da ga dam dragemu za valentinovo, potem pa sem imela 20tga test v P in tudi tam so mi potrdili, tko da ti kar bodi sproščena!!!! jaz mam pa v nedeljo PDP tko da že komaj čakam! Držim pesti zate in tvojouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako hitro test po ivf
19.10.2009 18:36:40   
zarja1
da ne bo izpadlo, da strašim. Samo meni je po zadnjem ET zarad stopke še 13. dan kazalo rahlo pozitivno črtico za user posted image . Ko sem šla na krvnega pa smo ugotovili, da je bhcg premajhnauser posted image in da je bil vpliv stopke očitno.

Tako, da jaz ti držim pesti in navijam, da si res user posted image .

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako hitro test po ivf
19.10.2009 19:24:55   
gigi1
Stopka se lahko pokaže na testu še 14 dni. Ponovi jutri ali pojutrišnjem. Če bo črtica močnejša je to-to user posted image  user posted image  user posted image . Držim pestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?