|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   samolačniški ivf
18.2.2013 22:16:19   
Anonimen
Ali je še katera kje,ki gre maja na IVF žal samoplačniško user posted image ?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: samolačniški ivf
20.2.2013 11:24:16   
limonca*
Maja ne.. verjetno pa nekje v jeseni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: samolačniški ivf
20.2.2013 22:28:32   
Anonimen
limonca a si že kdaj bila samoplačniško? mislim da sve midve že enkrat skupaj trepetali na forumu,nisem pa ziher.
Rabim kakšen nasvet itd..kam in kako po zdravila kako poteka .... Držim pesti za naju user posted image

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: samolačniški ivf
21.2.2013 7:16:33   
S*
Jaz sem bila samoplačniško pri Rešu 3,5leta nazaj. Kje boš pa v postopku?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: samolačniški ivf
21.2.2013 9:39:35   
limonca*
Ne, nisem še bila samoplačniško. Upam, da tudi ne bom, glede na to, da imam še 1 ET eskimov...user posted image

Je pa najbrž ful odvisno tudi na kateri kliniki si.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: samolačniški ivf
21.2.2013 21:19:13   
Anonimen
S* jaz grem v Lj oz stara porodnišnica.. sem zanosila oktobra in imela abrazijo januarja.. user posted image
limonca* pol pa po eskimčke držim pesti user posted image

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: samolačniški ivf
2.3.2013 18:28:04   
februar202
Pozdravljena Anonimna

A mi lahko zaupaš koliko te bo prišel postopek na GK LJ (približno). Vem, da ima vsaka drugačen postopek in drugačno terapijo, ter so cene drugačne. Jaz sem vseh 6 preko zdravstva izkoristila,.....enkrat sicer uspelo pa je sledila abrazija. Zdaj pa razmišljam kdaj in kam naprej.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: samolačniški ivf
4.3.2013 22:25:48   
Anonimen
februar202 potem sve čisto na istem... jaz sem tudi imela abrazijo (januar 2013)
cena približno 2500 evrov.. dolgi postopek suprafact + menopur.
Kakšen postopek boš imela ti?
Lp in SREČNO!

(odgovor članu februar202)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: samolačniški ivf
5.3.2013 15:35:21   
daisy B
Pozdravljene, jaz grem konec tega meseca v samoplačniški ICSI postopek k dr. Reševi, ker sem že vseh 6 koncesijskih porabila (5 v LJ in 1 v MB), kar se tiče cene je pa tako, prvi posvet je brezplačen, takrat se naredi popolna diagnoza in uz ter pregled semena, zdravila Merional sem kupila na Madžarskem, ena škatlica (10 ampul) stane slabih 120 €, jaz sem jih morala kupiti 5, ker bom imela kar visoko dozo, 4 ampule na dan, če kakšna ostane jo dr. Reševa odkupi, Suprefact sprey sem kupila v Italiji in stane malo manj kot 50 €, sam postopek pa 1.100 € in se plača po punkciji. Morala pa sem še na pregled hormonov, kar je prišlo malo več kot 20 €. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: samolačniški ivf
5.3.2013 20:31:53   
Anonimen
daisy B jaz imam tudi 4 ampule menopurja... a ga imajo tudi v madžarski lekarni?? pri nas je ena škatla 200 evrov.
Držim pesti! user posted image

(odgovor članu daisy B)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: samolačniški ivf
5.3.2013 20:56:30   
daisy B
Za Menopur ne vem, Merional, ki je baje precej podoben pa imajo v lekarni na Lentiju, imeti moraš recept in ga prej naročiti.

Hvala enako user posted image

< Sporočilo je popravil daisy B -- 5.3.2013 20:58:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: samolačniški ivf
5.3.2013 21:20:30   
Anonimen
jaz imam menopur. mah kr neki moramo okoli skakat po ta zdravila namesto,da bi oni dali pač eno simbolično ceno user posted image
Kaj lahko uprašaš.če boš šla na Madžarsko iskat zdravila?

(odgovor članu daisy B)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: samolačniški ivf
5.3.2013 21:52:05   
februar202
Anonimna in daisy B hvala za odgovor.

Jaz osebno sem se naročila Rešu na razgovor in pregled. Kakšen bo postopek nimam pojma,...do zdaj sem imela v LJ 5 dolgih in 1 kratkega. Upam, da se bo odločil za dolgega oz. želela bom dolg postopek, ker zelo slabo reagiram na dolge na kratkega sem pa še slabše. Ma sej ni važno kakšen postopek samo, da bo uspešen. Upam, da najdeva skupno besedo, ki bo obrodila sadove. Tudi vama obema želim, da zagledate plusek do konca. Držim pestke.

daisy B
mislim, da je čas, da greve na kofiuser posted image Če se ne motim sva se že tipkale.


lp, februar202

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: samolačniški ivf
6.3.2013 7:15:04   
daisy B

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kaj lahko uprašaš.če boš šla na Madžarsko iskat zdravila?

Jih imam že doma, tako da se boš mogla na koga druga obrniti.

februar202, šele zdaj sem ugotovila, da si to ti in ja, definitivno, saj mojo številko imaš, če ne pa moji tašči reci user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: samolačniški ivf
6.3.2013 21:19:10   
februar202



februar202, šele zdaj sem ugotovila, da si to ti in ja, definitivno, saj mojo številko imaš, če ne pa moji tašči reci user posted image


Ja imam številko sam čas me preganja,....ampak obljubim, da te pokličem in kako rečemo. Vidim, da dogaja. Držim pestke in iskreno iz srca želim plusek.

Tudi tebI anonimna in vsem ostalim puncam. Srečno

LP, februar202

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: samolačniški ivf
14.3.2013 17:09:21   
Anonimen
oj,

a to je treba pri samoplačniških postopkih zmeraj hodit v italijo al pa kam drugam po zdravila, tudi če si na ginekološki kliniki ljubljana al samo pr rešu? To mi je tko čudn ,a ti ne morejo dat kr na klinik zdravil pa jih tam plačaš....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: samolačniški ivf
21.3.2013 8:43:51   
daisy B
Za druge klinike žal ne vem, vem samo za Reša in za dejstvo, da so zdravila na Madžarskem in v Italiji cenejša.

Še to sem vam hotela napisati za tiste, ki boste šle po Merional na Madžarsko, da ga raje plačajte v njihovi vauluti kot pa v €, ker si zaračunajo kar precejšnjo provizijo, tako da vas ceneje pride, če plačate s Forinti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?