|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po smrti
20.10.2009 15:01:50   
Čebel@
mami ima maltežanko staro 14 let in ker je kuža že zelo bulasta bo trebuščku(jo ne boli),skoraj slepa in gluha,težko diha(hrope)-se moja starša počasi pripravljata da bo poginila.......mami me je spraševala kam naj jo pelje če bi bila kuža mrtva ko bi ona prišla iz službe....moja (pametna) sestra ji je svetovala da jo naj zakopljejo na njivi(to je meni adijo,ker jo lahko izkoplejo) ali pa vržejo v gnoj......no moj odgovor je bil da naj jo takrat pač da v škatlo in jo pelje k veterinarju,da bojo oni potem uštimali........včeraj sem pa jaz našo psičko(mojo) peljala ven pobirat šive in ko sva odhajali,sem pri zadnjih vratih videla en pol kombi in veterinarja in še enega moškega ki sta pasja trupla dobesedno zmetala v prtljažnik da bi jih odpeljali upepeliti


ali ste ve dale psa upepeliti(k veterinarju) ali kako drugače se "znebile" trupla?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po smrti
20.10.2009 15:11:06   
ledenaa
Oba psa sem jim predala,tako so naredili obudkcijo in si še vnaprej "pomagali"

Tudi doma se lahko psa pokoplje

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po smrti
20.10.2009 15:12:02   
ajataja
Pa zakoplješ na enem mestu na vrtu pa tam potem ne odkopavaš,si pa ja zapomneš.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po smrti
20.10.2009 15:15:08   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Pa zakoplješ na enem mestu na vrtu pa tam potem ne odkopavaš,si pa ja zapomneš.
ne mislim to,da bi zdej mami odkopavala,ampak kakšna druga žival-sem se narobe izrazilauser posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po smrti
20.10.2009 15:21:52   
ledenaa
majchy če bo pokop "pravilen" potem ne bo nobena žival odkopavala

grobek mora biti cca 2,5 metra globok

če je preplitek potem itak privablja marsikoga

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po smrti
20.10.2009 15:25:08   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

majchy če bo pokop "pravilen" potem ne bo nobena žival odkopavala

grobek mora biti cca 2,5 metra globok

če je preplitek potem itak privablja marsikoga

misliš da je boljše zakopati,kot pa dati veterinarju?

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po smrti
20.10.2009 15:26:50   
ledenaa
odvisno kaj je za vas boljše ;)

Po eni strani jaz bi imela grobek doma,po drugi strani pa sem rajši dala da so se kaj "naučili,raziskovali"  .da so si z njo kaj pomagali

jaz sem jo tam pustila.
Po parih dneh sem tudi dobila točno kaj se je zgodilo z njo

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po smrti
20.10.2009 15:28:22   
vodica
Mi imamo muco zakopano na vrtu že kar nekaj let pa ni nobena žival odkopala,ker niti ne hodi kdo po našem vrtu.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: po smrti
20.10.2009 15:28:29   
Čebel@
ledenna  hvala za informacije-bomo videli kaj  se bosta odločila ko bo prišlo do tja

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: po smrti
20.10.2009 17:09:57   
somic
nekako mi je lažje, da vem kje so zakopani naši mucki, tako, da mi je ta odločitev bolj všeč. je pa stvar vsakega posameznika

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: po smrti
20.10.2009 17:50:16   
luan
2,5 metra globok grobekuser posted image ????Ja pol pa kar lopato v roke, to bo trajal.Pa paz, da ne boš vodovoda zadelauser posted image user posted image .

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: po smrti
20.10.2009 17:58:34   
ledenaa
luan odvisno od kilaže-velikosti psa
Ampak tukaj nekje morajo biti vsi ;)

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: po smrti
20.10.2009 19:31:33   
Splišni
Moja tašča ima svojo psičko - bobteilko na vrtu zakopano. Pa niti slučajno ni luknja 2 metra in pol globoka, kje pa. Meni je to lepo. Če bi imela hišo, bi tako naredila.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: po smrti
20.10.2009 20:07:21   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

luan odvisno od kilaže-velikosti psa
Ampak tukaj nekje morajo biti vsi ;)


Saj ne da se ne strinjam s teboj, se.Ker po osnovnih sanitarnih normah mora biti vsak pokop tako globoko.Pa vendar sem si zamislila sliko, kako nekdo za maltežana koplje 2,5 metra globoko jamo.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: po smrti
20.10.2009 21:49:02   
Arwenko
Kolikor jaz vem, uradno ne smeš pokopat na svojem vrtu. Glede na to, da so mačke in psi zdaj čipirani (oziroma bi vsaj morali bit) jih je potrebno pri VURS-u odjavit, torej spporočit, da so umrli in to nekako ne gre, brez da predaš tudi truplo.

Sem pa jaz absoluten zagovornik tega, da svojega psa raje pokoplješ doma, kot da bi ga predal v znanstvene namene, ne vem no.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: po smrti
25.10.2009 10:26:10   
LoCa
mi smo našega pokopali na tetinem vrtu. tudi jaz sem vidla, kako so enega v vreči odnesli (bli smo pri vetu ravno zaradi labega stanja našega), in nikakor ne bi hotla, da se v vreči odvrže našega
življenjskega spremljevalca. v bistvu nam je veterinar sam rekel, da ga lahko odpeljemo.
zdej ko pridem domov običajno grem mimo vrta in dam kako rožico na grobek, in to mi ful pomeni.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?