|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maxi cosi avtosedež
21.9.2010 9:14:30   
črticaa
pozdravljene

imamo maxi cosi prior avtosedež, in sicer v črni barvi,..poleti pa je nastal problem,.. sonce da je čisto "obšlesalo" -zbledela je barva. torej je praktično nov avtosedež grd kot smrt.
za1x ga še nisem upala oprati v stroju. tako da me zanima alli ima katera od vas izkušnje.

ter kaj mislite o tem da bi ga pobarvala (z barvo za tekstil, kot kavbojke),

upam da se vam ne zdi preneumno vprašanje, ampak res ne vem na koga naj se obrnem. hvala vsem za odgovore in pomoč

lp user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maxi cosi avtosedež
21.9.2010 9:21:06   
lananai
Jst sem ga lih prejšnji teden oprala v stroju. Je bil na naslonu za glavo ves od švica, so se prav fleki poznali. Je šlo lepo dol. Pobledel pa naš ni nič, tko da za barve ne bi vedela... Po mojem navadna za tekstil (bombaž) ne bi prijela. Material za te sedeže mi deluje drugačen. Ker če npr. pobarvam kavbojke, mi šivi ostanejo iste barve kot prej, ker so najlonski (al kaki?). Če ti je pa res res grd, lahko tudi probaš. Ker potem grši že ne more bit, ane? user posted image

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maxi cosi avtosedež
21.9.2010 13:37:39   
agataema
Kaj pa če raje kupiš "poletno" prevleko za sedež, ki so v beli ali modri barvi, če ti je tako grdo obledel?

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=164842

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169602

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=143115

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.9.2010 14:09:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu agataema)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Nosečke in COVID.
пеперутка16

Nosečke, ste se cepile proti COVID?

Da. (29%)

Ne. (71%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!