|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvojni obroki
25.10.2009 20:18:00   
PC Baby
Našega malčka zdaj že 15 dni uvajamo v GH in sicer riževo ali drugo mlečno kašico zvečer in zelenjavo za kosilo, potem ga pa še podojim. Samo parkrat je hrano malo pljuval in se zmrdoval zdaj pa že cca 10 dni oba obroka poje polno porcijo (200g). Patronažna nam je rekla, da bo vedno več jedel in se vedno manj dojil, dokler ne bo odklonil dojenje po obroku in s tem nadomestil obrok. Naš požeruhec pa poje cel obrok in se potem tudi vsakič polno podoji.

Mali je začel naenkrat pridobivat na teži. Je že pravi telebajsek. A naj mu odrečem dojenje po obroku ali naj pustim oboje še nekaj časa in čakam, da se odstavi, čeprav se mi zdi da nima namena odreči se mojemu mleku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvojni obroki
25.10.2009 20:37:16   
onur
če ti poje poln obrok GH, odstavi od dojenja

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvojni obroki
25.10.2009 20:41:41   
PC Baby
A sem prav razumela patronažno, da 200g narejenega obroka je poln obrok?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvojni obroki
25.10.2009 22:21:19   
ledenaa
zakaj bi ga odstavila od dojenja user posted image
jaz sem ga več mesecev po Gh še vedno dojila

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvojni obroki
26.10.2009 8:35:01   
Hope2
Otroka ne rabiš zaradi GH odstavljat od dojenja. Lahko pa mu ne ponudiš dojke, če ti poje cel obrok GH. Torej če poje cel obrok, je sigurno sit in ne rabi dojke. Včasih kateri dojenčki nimajo mere in pojejo vse kar jim daš. Če se je nenormalno začel redit, mu ne daj dojke po celem obroku. Ponudi mu jo čez 2 uri oz odvisno kdaj ima naslednji obrok.
Dojko otroku ponudiš po tistem obroku GH, ko se še uvaja in poje samo par žličk.Ko začne jest več žličk, mu postopoma zmanjšujej mleko. Ko pa poje že 200 ali več ml goste hrane, pa ne rabi več dodatnega mleko in to celo za cel obrok mleka.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvojni obroki
26.10.2009 8:37:43   
botrca
Zakaj bi mu pa vzela dojenje? Če hoče bodi srečna, da ti je oboje.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dvojni obroki
26.10.2009 9:53:08   
bina30
Seveda ni treba odstavit otroka, samo po 200ml obroku pa res ne rabi še podoja. Meni se zdi to full dosti. Raje mu po obroku GH daj malo vodice ali čaja za žejo, podoj pa naj bo samostojen obrok.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dvojni obroki
26.10.2009 9:55:54   
ledenaa
bina to praviš tiuser posted image

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dvojni obroki
26.10.2009 11:48:12   
bina30
Ja, to pravim jaz, ker tako mislim.

Zdi se mi pač, da je 200ml zadosti za en obrok.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dvojni obroki
26.10.2009 14:02:10   
Petka09
Naša tudi poje 200g za kosilo in ji po tem ne ponujam več mleka. Vedno naredim kosilo, kjer ima zelenjavo z rižem, krompirjem, polento (zato, da res nasiti). Vmes in potem ji dajem izključno vodo ali čaj.

Tako lepo zdrži za ene tri urce, ko ima potem mleko.

200g je za 5 ali 6 mesecev starega dojenčka res pravi obrok, po katerem se ne daje več mleko. Ker mleko nekaterim paše in ga pijejo zaradi navade, ne zato, da bi bili še lačni. Se pa potem redijo (ker mleko je tudi obrok, kot vemo).

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?