|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 9:59:27   
bučkabb
mi pa mamo možnost it na enodnevni izlet z enim društvom, kjer sma z user posted image  člana, pa nevem ali bi šla sama ali bi vzela seboj najino 14 mesečno pupo.

gre se namreč z avtobusom in je kr natrpan program z ogledi pa me je mal strah kako bi se odneslo z tamalo, doma pa mi jo tud ni za pustit, ko bom jaz cel cajt na trnih kak se kaj ma, tak da jaz ne bom mela nič od izleta, ne vem al kompliciram sam sem res v dvomihuser posted image user posted image user posted image

a je že katera šla na kakšen takšen izlet z tako majhnim in kako se je odneslo?
oz kaj bi naredile ve, bi šle, al bi jo postile doma, al sploh ne bi šli ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 10:10:45   
Naja31
Ne, 14mesečnega otroka sigurno ne bi peljala na tak izlet. Če moraš, pojdi sama, otrok od tega izleta pa nima čisto nič, razen matranja.

Kam pa jo boš dala v avtobusu? Upam, da je nisi mislila držati v naročju.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 10:14:38   
timoteja
Definitvino je ne bi peljala na tak izlet, ker otrok ne bo imel nič od tega, ti pa prav tako ne. Če ti ni do tega, da bi jo pustila v varstvu komu drugemu, na izlet pač ne greš, oz. greš kdaj drugič, ko bo otrok večji. Simpl kot pasulj. Poštudiraj mal no, kje bo otrok spal, kako bi ga previjala itd.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 10:17:25   
Anonimen
Če že zaradi drugega ne, je nebi vzela s seboj, ker nebi imela kam montirat otroškega sedeža ...

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 10:28:24   
Anja24
Ah, to je samo matranje. Otroka in ostalih. Kje ga boš pa previla? Kje bo otrok spal?

Midva greva februarja na izlet z avtobusom, takrat bo stara 13 mesecev, pa jo bova pustila lepo doma, pri mojih. Ima ju rada, navajena ju je, tko da ne bo nobenega problema.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 10:44:11   
bučkabb
avtosedež bi se dal montirat na sedež avtobusa in voziček bi tud zraven vzel, sam mislim da mate prav glede matrarije, tud jaz tak razmišljam, sam sem vseen v dvomih pustit jo doma, ker cel dan pa tud ni bla še nikdar v varstvu, sploh zvečer glede spanja me skrbi, ker še ne bom do takrat doma.

verjetno bomo kr doma ostal, pa bo najboljš

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 10:49:04   
Anonimen
Če pri 14ih mesecih še ni bila v varstvu cel dan, bi bil pa zdaj že čas, da se počasi navadita ... ja obe, ti in tamala ... tako jaz mislim vsaj.

(odgovor članu bučkabb)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 12:16:28   
bučkabb
v varstvu je bla pri babicah že v času ko sem jaz v službi, sicer je v vrtcu, sam da bi bla od zjutraj pa do zvečer ko gre spat  in jo bi tudi druga oseba dala spat, kar bi se zdaj zgodil glede nato da bi šla na izlet zgodaj zjutraj in prišla pozno zvečer, še pa nismo prakticiral oz. ni bilo potrebe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
5.11.2009 13:16:38   
viv_
Jaz bi jo dala nekam v varstvo - je pa še idalna prilika, da jo nekdo drug da spat.

S seboj je pa definitivno ne bi vzela. Pa te društveni izleti se znajo zelo veselo zaključit v kakšni gostilni...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izlet z avtobusom in 14 mesečnik
6.11.2009 9:12:51   
silvy
To je prava prilika, da jo daš v varstvo. Pa še z dragim se bosta imela lepo. Če hodi v vrtec, če gre k babici...pač ne bo problema. Kar se pa tiče večera, bo že nekako. Največ kar lahko je, da ne spi do poznega oziroma da joče. Pol pa bo že zaspala. Ti se moraš sama pri sebi odločit. Mogoče greste spat k babici, ko se vrnete z izleta, da boš bolj mirna.
Mi imamo tudi 16 mesečnika in smo bili že od drugega meseca prisiljeni ga dajat h komu v vrastvo, ker je imel take grozne krče ponoči, da nismo spali 6-7 mesecev od 11 zvečer do 5 zjutraj. Bedeli, totalno. Na 3-4 ure sva se menjavala. Z mojim nisva mogla več. Prosila sva za pomoč.n In tako se je navadil. Zdaj pa nama ob vikendih kar paše, ko gre k babici spat. Še posebej zdaj, ko pričakujeva drugega.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?