|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPODINJ...
6.11.2009 9:38:09   
Majci100
Gospodinjstvo, za katerega skrbimo, je kot majhna tovarna. In tovarn ponavadi ne upravljajo kuharice in čistilke, se vam ne zdi? Upravljajo jih direktorji in direktorice!


http://www.n-tv.si/studio-n-direktorica-v-kuhinjskem-predpasniku



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
6.11.2009 9:39:11   
sonček33
Majci tole je zame izvaja dneva.user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Majci100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
6.11.2009 9:46:27   
Majci100

Mene je tudi čisto impresioniral takšen pogled, na nas ženske.

Sploh za tiste, ki so doma in so res gospodinje, v naši družbi večkrat naletijo na negativne odzive iz okolice, češ: A ti si pa kr doma, a ne hodiš v službo, al kaj????????


Ti prispevki so res zanimivi, všeč so mi,....tale govori o Gospodinjah z direktorsko plačo,..ha ha:

http://www.n-tv.si/studio-n-gospodinja-z-direktorsko-placo





(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
6.11.2009 9:52:20   
TRIŠ
Zelo mi je všeč naslov temeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Majci100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
6.11.2009 9:57:46   
Mija79
Se pravi po tem prispevku sledeč sem napredovala v direktoricouser posted image user posted image user posted image ,to mi je zelo všeč...

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
6.11.2009 17:13:46   
pupe
direktorica gospodinjstva,...sem že prenesla mojemu možu:)


(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
6.11.2009 17:26:58   
mika
Mene pa to sploh ni impresioniralo...majci, ne vzet osebno...

sem bila gospodinja dve leti, se nisem nič kaj direktorsko počutila. Bolj direktorsko se počutim sedaj, ko sem v službi in sfolgam oboje...veliko naredi tud mož oz. oba vodiva domače podjetjeuser posted image ...pa še likarco plačujem. Kaj je bolj direktorskega...da si sam za vse al da drugi delajo zate?

joj, upam da nisem katere gospodinje užalila, ampak jaz sem se v tej vlogi zelo slabo počutila.

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
6.11.2009 22:14:39   
Spark
Dober naziv. Grem moža vprašat če rabi novo službo. Mu je rade volje prepustimuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
8.11.2009 11:54:17   
ely*
Tale naziv mi je pa všeč user posted image user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
9.11.2009 12:32:20   
Anonimen
joj to je ena babnica knjigo napisala, da je vodenje gospodinjstva enako vodenju podjetja in je stvari razložila, kako se lotit posameznih projektov, da ti ostane velika plača - prosti čas. A ta bukva se še kje dobi?

(odgovor članu ely*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nismo gospodinje, ampak DIREKTORICE GOSPO...
10.11.2009 8:58:04   
Majci100

Po mojem ni to mišljeno samo za gospodinje, ki so doma in ne hodijo v službo. Saj gospodinje smo konec koncev vse, v dopoldanskem, ali popoldanskem času,.....

Ja, gospa Nataša Sinovec je o tem napisala nekaj knjig,.....mislim, da je naslov ene knjige Kako postati najbolje plačana direktorica gospodinjstva,....

Več o njej lahko pogledate tukaj:

http://www.n-tv.si/nas-pogled/strokovnjaki/natasa-sinovec





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?