|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolgo pozitivni črtici na O testih
30.7.2010 22:32:46   
Anonimen
Od torka naprej sem delala O teste in vsi do danes so fuul pozitivni,Testna črtica je še bolj močna kot kontrolna.Zdaj prvič delam te teste,in se ne spoznam na to niti ne najdem odgovora zakaj tako dolgo sta močni črtici.M ciklus imam nereden,tudi do več 50 dni,ampak največkrat do 36 dni.Ppovejte mi ali je normalno ,da sta črtici tako dolgo pozitivni=in zakaj?....danes sem tudi naredila test nosečnosti z bc,ki naj bi bil najbolj občutljiv,samo je negativen.

hvala punce

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 31.7.2010 11:00:15 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaše mnenje
30.7.2010 23:13:05   
isabeaux
Če imap cikluse tako dolge je več možnosti, ena od njih je pco...kjer pa je tudi raven katerega drugega gonadotropina ( ki je podoben lh - hormonu - torej tistemu na katerega o - test reagira) tako visoka, da so testi zato pzitivni....

druga možnost je, da imaš tsh hormon visok ( kar se rado zgodi pri slabšem delovanju ščitnice in tudi tukaj je lahko vzrok za pco) in je test reagiral nanj, saj ima tudi podobno sestavo kot luthein ( lh hormon)...

Lahko pa da se ti je naredila lutheinska cista, ki prav tako non stop sprošča hormon lh - zato lutheinska cista - in zato tudi ni  m  takrat ko bi mogla priti, saj prav ta cista preprečuje prihod  m ...dokler ne poči....

Skratka možnosti je kar veliko...žal...user posted image

Bi te pa vprašala...ne da dvomim v tvoje odčitavanje testa, ampak, le vprašanje...ali je bila vsakič testna črtica močnejša od kontrolne...ali se je pač vsak dan bolj vidla...pa ni bila enaka ali močnejša kontrolni črtici?

No upam da sem kaj pomagala...pa lp...in vso srečo...user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaše mnenje
30.7.2010 23:31:28   
Anonimen
Imam vse teste spravljene in je črtica enaka kot v torek.Vedno se naredi enaka črtica ,ne močnejša ne slabša.Kar pa se hormonov tiče sem šla delat teste (napotnica od G)gor je pisalo za 4 različne hormone(ne vem več katere)med njimi je bilo tudi za ščitnico.no vsi izvidi so o.k.,tako da nimam pojma,kaj bi to bilo.Uz pa sem tudi imela maja in je bilo vse vreduuser posted image

(odgovor članu isabeaux)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaše mnenje
2.8.2010 22:42:27   
isabeaux
potem pa je res skorajda možna samo lutheinska cista, ki ko bo počila in to bo sama...no potem bo prišla M v dveh do treh dneh...

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?