|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 13:38:25   
polona2
Hana je stara eno leto in je še vedno skoraj brez las. Me moti, priznam,
blazno mi gre na živce, ker kamorkoli greva, poslušam; "O, fantek, kako je pa tebi ime..." in podobno,
se da kaj storiti za boljšo rast las, je še kje kakšna enoletnica s skoraj golo glavo,
saj vem, da je to banalna stvar, bodo lasje že zrasli ne,
tako kot zobje:(...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 13:42:05   
dory
Uf nas je pri enem letu cist skravzlan pa se daljse mu puscam...poslusam pa glih obratno..o kaksna lustna puncka :)...

Kdaj bi mogl zrast pomoje ni pravila...jest pravim,vse ob svojem casu ...tud tvoja lepoticka bo mela kmal lepe laske bos vidla :)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 13:42:11   
m jana
Ko gledam slike mojih malih dojenckov, kar sedaj vec nista, mi najprej pade v oci cupa moje male pupe, medtem ko je imel sine golo glavico! Imel je par lask, pa se ti so bili belo blond! Ne sekiraj se
Ljudje smo razlicni in to nas dela zanimive!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 13:48:58   
Pinga
Draga Polona.
Mislim da smo mi na istem, s tem, da je naša stara že 25 mesecev, las pa še od nikoder.

Je pa res, da kamor koli pridemo, vsak misli, da je fantek, tudi če jo oblečem celo v roza.
Pa ne se sekirat, tudi lasje bodo zrasli.
Čeprav je naša v njihovi skupini v vrtcu edina brez las in zgleda prav dojenčkasto.
Od naše znanke punčka je bila prav tako dolgo brez las, sedaj je stara 10 let in ima prav lepe, dolge in goste lase.

Lep pozdrav.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 14:01:11   
Anonimen
ja tut tisa ni glih pr ta ful lasatih. zdej pr skoraj enmu letu je sicer neki laskov zrasl sam so ful svetli da se jih komi vid. men gre na živce k ji ne morm nobene knofle prpet :) pa tut skos jo majo za fantka tut če je cela v roza napravlena, pa še taka velika baba je :)

lp, lara

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 14:05:04   
CatJa
Ja, res so razlicni. Mi smo Jana ze 4x postrigli!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 14:26:12   
Gina
Naša bejba je bila menda dve leti skoraj brez las. Še danes ji zelo počasi rastejo. Na vem, če smo jo 3x ostrigli po par centimetrov, pa je stara 7 let. Ima pa zelo goste laske, ampak na žalost tanke. Zdaj smo končno prišli do faze, ko lahko nosi čop. Slej ko prej enkrat tudi lase dočakaš.:)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 14:28:52   
viv_
Bodo že... saj nimate težav, ko je treba k frizerju, pa ni treba fena uporabljat... Tako da, vsaka stvar je za nekej dobra ;)

Mi se mormo lih zdej it postrišt, ker je vroče...

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 15:26:11   
lan
Nas Lan je pa vedno puncka:zmeden:.
Zadnjic je en gospod rekel,da tale lustna (mislil je Lana) puncka bo pa glih za njegovega vnuka.No pa sem se jaz zacela smejati in mu rekla,da bolj tezko razen,ce mu bodo fantki vsec.Tako da,pri nas je pa ravno obratno.Lan ima polno las in mi je vsec,da imajo fantki tudi "cupce",zato mu mi lask ne strizemo na kratko.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 15:35:01   
viv_
Pri nas smo tudi "obrnjena" familija, kar se las tiče... Tamala in jaz imava kratke, ati pa dolge :)-:)-:)-

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lasje, kdaj???
20.6.2005 20:08:38   
Nia30
Moj ta drugi ima zdaj pri 7 mesecih več las kot jih imela ta prva pri enem letu. Pri dveh letih je mela ravno tolk las, da mi je uspelo kako minimalno špangico not pripet, pri treh letih sva pa že delali frizurce. Zdaj je stara 7 let in ima ful lepe laske.

Lp

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?