|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponovna zanositev
26.1.2010 9:18:34   
tinkara12
hello,

doma imam 4 mesece starega sinčka. Dva meseca po porodu sva s partnerjem imela 2x spolni odnos brez zaščite oz sva uporabljala metodo "pazi". Sedaj pa mi je že 14 dni slabo. Je možno da sem ponovno noseča, kljub temu da polno dojim.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 9:20:47   
tejči28
Možno je,da si noseča,ker dojenje ni 100%zaščita.Najboljše,da narediš test in se tako prepričaš.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu tinkara12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 9:40:19   
ledenaa
A ni logično,da če ne uporabljata zaščite da je možnost zanositveuser posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 9:49:30   
tinkara12
ja najbrž da možnost je. Bom naredila test pa bomo vidl. Se mi pa zdi skoraj neverjetno, glede na to da prej 3 leta nisva uporabljala zaščite, pa ni bilo nič. Bolj me zanima, če ima katera podobne izkušnje s tako hitro zanositvijo, kljub polnemu dojenju.

Lp

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 10:13:40   
anckabancka
Meni je bilo tudi slabo par mesecev po porodu, ampak verjetno zaradi utrujenosti, hormonov.... Ker noseča nisem bila, sem se pa počutila zelo podobno. Ni nujno, da ti je slabo zaradi nosečnosti, je pa možno.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu tinkara12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 10:24:54   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: tinkara12

ja najbrž da možnost je. Bom naredila test pa bomo vidl. Se mi pa zdi skoraj neverjetno, glede na to da prej 3 leta nisva uporabljala zaščite, pa ni bilo nič. Bolj me zanima, če ima katera podobne izkušnje s tako hitro zanositvijo, kljub polnemu dojenju.

Lp



Žena od bratranca je zanosila pri prvem spolnem odnosu po porodu. In ja, je polno dojila.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu tinkara12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 10:39:08   
SaaS
Lahko zanosiš tudi če polno dojiš, dojenje ni 100% zaščita.
Jaz sem drugič zanosila, ko nisem več polno dojila, mali je bil 9 mesecev. Ampak hočem to povedati: Pri prvem sva se eno leto trudila, da sem zanosila. Pri drugem pa prvič, ko nisva uporabljala zaščite. Tako da.., v drugo gre očitno veliko hitrejeuser posted image .

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 14:07:57   
Jančika_
Ja, jaz sem zanosila pet mesecev po prvem porodu, še brez M, pri polnem dojenju in samo enem nezaščitenem odnosu.user posted image Malo sem se čudno počutila, pa sem naredila test. Sicer se ni dobro končalo (ss), ampak to je že druga zgodba.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 14:50:09   
Anonimen
ja,jaz tudi tako kot jančika le da je blo 6mesecev po porodu,in sem vedla še preden sem test nardila,samo enkrat user posted image bo zdaj star 3 leta.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponovna zanositev
26.1.2010 21:51:19   
bina30
Tudi jaz sem zanosila, ko je bil prvi star 6m, nisem imela M, polno dojila...in imamo sedaj 15m razlike in je tak fajn.....user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ponovna zanositev
28.1.2010 13:23:48   
Alči
Tut jaz sem zanosila ko sem dojila, 16.2 imam rok, razlike bo 19 mesecev....ampak sva hotla imet enega za drugim, no zdej ko pa sem pa tik pred rokom me pa malo panika grabi, kako bova sfolgala taka dva mala škratauser posted image .

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ponovna zanositev
10.3.2010 10:28:38   
katka11
uuuuu mater....user posted image

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ponovna zanositev
11.3.2010 15:14:51   
linči 312
seveda je možna zanositev. poznam dva para (obe sta dojili polno), ki sta na tako dobila dvojčka. oba para!user posted image  pa še polno je teh primerov. tak, da dojenje ni kaka super zaščitauser posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ponovna zanositev
21.3.2010 12:28:12   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: tinkara12

hello,

doma imam 4 mesece starega sinčka. Dva meseca po porodu sva s partnerjem imela 2x spolni odnos brez zaščite oz sva uporabljala metodo "pazi". Sedaj pa mi je že 14 dni slabo. Je možno da sem ponovno noseča, kljub temu da polno dojim.

Lp



tudi midva svs prej tri leta imela nezaščitene spol. odnose (metoda pazi) pa ni bilo nič..zdaj 9 mescov po porodu sva imela 1 spolni odnos, pa je ratalo (pa nisem več dojila)...kaj ti je potem pokazalo?

(odgovor članu tinkara12)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ponovna zanositev
21.3.2010 15:10:53   
lenybaby
He... Tud pr nas je možno da se neki kuha user posted image Mali je star 4,5 mesca, js na unih ta švoh tabletkah ker še polno dojim, M še ni blo na spregled, G mi je rekla da je to sicer čist normalno da M po vsem tem času še ni sam glede na to da me ni znala poslat niti na test sladkorne ko bi mogla sama vidt po izvidih da je potrebno nisem čist zihr kolk ji verjet user posted image Sestra od naše stare mame je zanč pametno prbila, ko je vidla kako me moj mali škrat skoz "zalubleno" gleda in me ne spusti spred oči, da to pomen da je že drug na poti user posted image tko da.... bom nardila test za zihr - vseen sm na tabletkah še naprej pa za vsak slučaj... A se je keri v zgodni nosečnosti kej vrtelo? Men se prvič ni in je šlo vse mirno mimo, dans sm pa mal bl na hitr vstala pa sm mislna da bom kr skup zlezla user posted image tko da... huh! Sicer nč narobe tud če bi bla noseča sam vseen nism mela namena tko kmal spet... Punce, btw, kako je pa kej s službo v takem primeru? Kako kej sprejmejo če jih prideš po enem letu sam mal pozdravt pa spet greš? user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ponovna zanositev
21.3.2010 19:51:40   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: lenybaby

He... Tud pr nas je možno da se neki kuha user posted image Mali je star 4,5 mesca, js na unih ta švoh tabletkah ker še polno dojim, M še ni blo na spregled, G mi je rekla da je to sicer čist normalno da M po vsem tem času še ni sam glede na to da me ni znala poslat niti na test sladkorne ko bi mogla sama vidt po izvidih da je potrebno nisem čist zihr kolk ji verjet user posted image Sestra od naše stare mame je zanč pametno prbila, ko je vidla kako me moj mali škrat skoz "zalubleno" gleda in me ne spusti spred oči, da to pomen da je že drug na poti user posted image tko da.... bom nardila test za zihr - vseen sm na tabletkah še naprej pa za vsak slučaj... A se je keri v zgodni nosečnosti kej vrtelo? Men se prvič ni in je šlo vse mirno mimo, dans sm pa mal bl na hitr vstala pa sm mislna da bom kr skup zlezla user posted image tko da... huh! Sicer nč narobe tud če bi bla noseča sam vseen nism mela namena tko kmal spet... Punce, btw, kako je pa kej s službo v takem primeru? Kako kej sprejmejo če jih prideš po enem letu sam mal pozdravt pa spet greš? user posted image


meni se je v drugi user posted image prve 3 mesece vrtelo,...za službo pa ne vem, ker sem študentka user posted image

pa kar naredi test, pa poročaj kakšen je rezultat, naj bo tak kot si sama želiš user posted image

(odgovor članu lenybaby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?