|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj plazijo?
28.12.2009 11:04:54   
mojesonce
Kdaj začnejo dojenčki plaziti? (ne kobacati po vseh štirih ampak se plaziti po trebuhu za igračami)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 11:13:25   
Gordana-3
moji dve sta se pri 8 mesecih, ampak konkretno - po kolenih. na trebuhu seveda prej, mislim, da pri kakšnih 6-7 mesecih (se več ne spomnimuser posted image ).

(odgovor članu mojesonce)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 11:24:22   
Čebel@
moja se ni plazila po trebuhu ampak se je le kotalila,na dan ko je pa dopolnila 10 mesecev je začela pa kobacati(po vseh štirih)

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 11:34:49   
zmajama
naš je bil star 5,5 mesecev ko je začel plazit po trebuhu, zdaj pri 7,5 pa je že kar na vseh štirih.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 12:08:56   
marjetica8
Naš bo jutri star 8m in še ne plazi. Samo na trebuh se obrača, se dviguje na roke in gre po rokah okrog svoje osi. Naprej pa še ne plazi. Sicer ma pa taktiko: Tolk časa se vrti po rokah okrog sebe, da na koncu pride tudi malo naprej, na želeni krajuser posted image !

(odgovor članu zmajama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 12:10:40   
Čili 1
Naša se je začela plaziti natanko pri sedmih mesecih, potem pri 7,5 mesecih pa kobacati in postavljati na noge ob sedežni. Torej se je plazila samo 14 dni.

Lp, Čili

(odgovor članu zmajama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 12:35:27   
mišk
Ta starejša ni nikoli plazila, samo pri 9,5 mesecih je začela kobacati.
Ta mala bo stara 8 mesecev in tudi še ne plazi.

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 12:38:39   
tosja
Naš se je pri 7ih m user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu mojesonce)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 14:12:19   
mihaela01
Naša pupa se je začela konkretno kobacati po kolenih pri 9.mesecih. Pri 7.m le po trebuhu...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 14:56:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mihaela01)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 15:58:08   
majuška10
naš se je tudi bolj malo plazil, mogoče nekje med 5 in 6 mesecem, pri 6 mesecu je obsedel- brez opore, se začel kobacati, ni pa imel še niti 7 m, ko se je dvignil v stoječ položaj, sedaj (čez 10 dni bo 8mesecev) pa vsepovsod samo iše oporo da bo lahko samostojno stal.
sem bila zaskrbljena glede tega, ker se je vse tako prehitro zgodilo, ampak vsak otrok je zase svet, pri vsakem poteka drugače, važno je da jih ne silimo....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 16:27:02   
Hope2
Ni se sploh plazil po trebuhu. Kobacat pa je začel pri 6 mesecih

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 16:28:55   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mojesonce

Kdaj začnejo dojenčki plaziti? (ne kobacati po vseh štirih ampak se plaziti po trebuhu za igračami)?


eni nikoli, eni okrog 10. meseca eni prej eni pozneje user posted image

< Sporočilo je popravil botrca -- 28.12.2009 16:29:40 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mojesonce)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 16:35:50   
tasa_m
Odvisno od otroka..
Naša se je začela nekje pri 7,5 mesecih.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 16:37:49   
Anonimen
naš je bil točno 5,5 ko je splazil - čist tko prav po vojaško :)

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 17:57:56   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ni se sploh plazil po trebuhu. Kobacat pa je začel pri 6 mesecih


Naš isto, ni se plazil po trebuhu, kobacal pa je pri 7. mesecih.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 19:18:33   
jutranja rosa
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

Naš bo jutri star 8m in še ne plazi. Samo na trebuh se obrača, se dviguje na roke in gre po rokah okrog svoje osi. Naprej pa še ne plazi. Sicer ma pa taktiko: Tolk časa se vrti po rokah okrog sebe, da na koncu pride tudi malo naprej, na želeni krajuser posted image !


Moj je bil ravno te dni star 8 mesecev in dela isto kot tvoj :)

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj plazijo?
28.12.2009 21:34:58   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

Naš bo jutri star 8m in še ne plazi. Samo na trebuh se obrača, se dviguje na roke in gre po rokah okrog svoje osi. Naprej pa še ne plazi. Sicer ma pa taktiko: Tolk časa se vrti po rokah okrog sebe, da na koncu pride tudi malo naprej, na želeni krajuser posted image !


Moj je bil ravno te dni star 8 mesecev in dela isto kot tvoj :)



He heuser posted image ! Naše male vrtavkeuser posted image ! Drgač sem pa prejšnji teden govorila z eno kolegico k dela kot sestra pri pediatrinji in  sem ji povedala kako dela. Je rekla da če tko dela, bo kmalu splazu. Da ga je treba pa spodbujat - ga primeš pod trebuščkom in rahlo dvigneš ritko, tko da se opira na roke. Pa mu zakotališ kako žogo, da gre z rokami po njo. Sem probala, pa res gre z rokami naprej ko kaka žabicauser posted image ! To je vaja, da skapira princip rok. Je rekla da ko bova to strenirala, da mi pove pa vaje za naprej...poročamuser posted image !

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj plazijo?
29.12.2009 9:04:29   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

Naš bo jutri star 8m in še ne plazi. Samo na trebuh se obrača, se dviguje na roke in gre po rokah okrog svoje osi. Naprej pa še ne plazi. Sicer ma pa taktiko: Tolk časa se vrti po rokah okrog sebe, da na koncu pride tudi malo naprej, na želeni krajuser posted image !


Moj je bil ravno te dni star 8 mesecev in dela isto kot tvoj :)



He heuser posted image ! Naše male vrtavkeuser posted image ! Drgač sem pa prejšnji teden govorila z eno kolegico k dela kot sestra pri pediatrinji in  sem ji povedala kako dela. Je rekla da če tko dela, bo kmalu splazu. Da ga je treba pa spodbujat - ga primeš pod trebuščkom in rahlo dvigneš ritko, tko da se opira na roke. Pa mu zakotališ kako žogo, da gre z rokami po njo. Sem probala, pa res gre z rokami naprej ko kaka žabicauser posted image ! To je vaja, da skapira princip rok. Je rekla da ko bova to strenirala, da mi pove pa vaje za naprej...poročamuser posted image !


Zanimivo. Meni so pa rekli, da ravno to ne smeš delat. S tem trenira le roke, z nogami pa itak nima pojma kaj naj počne, pa kdo mu bo pomagal vedno dvignit trebuh oz telo. Meni so kazali, da ga primeš za noge pri kolkah in mu upogneš ta predel v kolkah in s tem se nauči kako iz ležečega priti v dvignjem položaj za plazenje.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 29.12.2009 9:05:12 >

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj plazijo?
29.12.2009 9:55:12   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

Naš bo jutri star 8m in še ne plazi. Samo na trebuh se obrača, se dviguje na roke in gre po rokah okrog svoje osi. Naprej pa še ne plazi. Sicer ma pa taktiko: Tolk časa se vrti po rokah okrog sebe, da na koncu pride tudi malo naprej, na želeni krajuser posted image !


Moj je bil ravno te dni star 8 mesecev in dela isto kot tvoj :)



He heuser posted image ! Naše male vrtavkeuser posted image ! Drgač sem pa prejšnji teden govorila z eno kolegico k dela kot sestra pri pediatrinji in  sem ji povedala kako dela. Je rekla da če tko dela, bo kmalu splazu. Da ga je treba pa spodbujat - ga primeš pod trebuščkom in rahlo dvigneš ritko, tko da se opira na roke. Pa mu zakotališ kako žogo, da gre z rokami po njo. Sem probala, pa res gre z rokami naprej ko kaka žabicauser posted image ! To je vaja, da skapira princip rok. Je rekla da ko bova to strenirala, da mi pove pa vaje za naprej...poročamuser posted image !


Zanimivo. Meni so pa rekli, da ravno to ne smeš delat. S tem trenira le roke, z nogami pa itak nima pojma kaj naj počne, pa kdo mu bo pomagal vedno dvignit trebuh oz telo. Meni so kazali, da ga primeš za noge pri kolkah in mu upogneš ta predel v kolkah in s tem se nauči kako iz ležečega priti v dvignjem položaj za plazenje.


Ja no koment...itak vsak drgač poveuser posted image ! Ta sestrra je rekla da najprej mora pogruntat kako grejo roke, potem pa dodaš še vaje za nogeuser posted image  Itak je bolš da sploh nobenga ne poslušaš, ker si na koncu samo zmeden! Meni so se do zdej še najbolj obnesli nasveti tle iz RRuser posted image !

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj plazijo?
29.12.2009 10:05:36   
Anonimen
Hm... jaz se sploh ne spomnim....
Vem pa da po vseh štirih nikol ni šla,
ker je prej shodila.

(odgovor članu marjetica8)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?