|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vpis v 1.razred
26.1.2010 10:38:49   
borci
Glede vpisa v 1.r - se dobi na dom kakšno obvestilo ali moraš se sam informirat kdaj bo? Lani se spomnem, da sem slišala po radiu (lokalnem) kdaj je, zdaj pa ne vem ali nas morajo obvestit s šole, občineuser posted image , ker vem da je ponavadi februarja. Sem gledala na spletne strani od šole, na katero ga nameravamo vpisat in občine, pa ni nič, na ljubljanskih pa večinoma je že in tudi na občinski.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 10:48:25   
urška
pri nas je bilo obvestilo na oglasni deski v vrtcu in na lokalni televiziji. itak pa imamo pred vpisom, in sicer danes, že sestanekuser posted image (ne vem zakaj tako zgodaj) in mislim, da nam bodo tukaj povedali tudi glede vpisa.

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 10:52:30   
SaaS
Jaz sem tudi m islila, da dobim vabilo. Očitno ne user posted image , ali pa zadnji trenutek. Me je kolegica obvestila, da so objavili na spletni strani, kdaj je vpis. Verjetno bo to to, brez vabil.
Pokliči na šolo in vprašaj, če nikjer ne piše. Pri nas je drug teden februarja.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 11:04:09   
NEVA-1
Mi smo dobili vabilo, OŠ Radomlje, pa kolikor vem dobijo tudi v okoliških šolah, občini Kamnik in Donmžale...

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 11:06:19   
NEVA-1

IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Mi smo dobili vabilo, OŠ Radomlje, pa kolikor vem dobijo tudi v okoliških šolah, občini Kamnik in Donmžale...


To je bilo lansko leto

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 11:33:20   
viv_
Odvisno od šole... ene pošljejo vabila, ene ne. Pri nas je bilo objavljeno na internetni strani šole.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 11:51:36   
ribica.
pri nas je šola pod katero spadamo poslala vabilo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 13:56:02   
dragana1
Sem ravno včeraj klicala v šolo v Marezigah, pa je rekla da bodo vabila poslali v naslednjih dneh; vem še, da šola v Dekanih že  pošilja vabila, ker so nekateri že dobili.
Upam, da ti kaj pomaga. 

_____________________________

Eva 13.06.2004
Rok 13.06.2008

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 21:13:00   
Gina
Drugi teden v februarju bodo vpisi. Sem mislila, da se šole pošiljajo, pri nas sigurno tako je.

(odgovor članu dragana1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 21:38:16   
urška
no danes smo mi imeli že prvi sestanek in so nam povedali kdaj bodo vpisi (katere dneve) ampak da bomo itak vsi dobili domov še vabila na katerih bo tudi točna ura, kdaj naj pridem se vpisat. in da bo zraven tudi telefonska številka, če nam ura slučajno ne ustreza, ampak da pa naj ure ne spreminjamo, ker potem se jim bo podrl sistemuser posted image
taka navodila smo danes dobili.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vpis v 1.razred
26.1.2010 21:44:06   
luan
Pri nas smo ravno danes po pošti dobili vabilo na vpis v 1. razred.Vpis pa imamo 10.2.Pa priložen je bil še obrazec za izpolnit, o tem kdo bo otroka vozil v šolo in iz šole, ali bo v podaljšanem bivanju,.....

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vpis v 1.razred
27.1.2010 9:07:19   
romy
Mi smo ga dobili včeraj. Me je kar malo user posted image

Saj se je komaj rodil pa gre že v šolo user posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vpis v 1.razred
27.1.2010 10:47:36   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: romy



Saj se je komaj rodil pa gre že v šolo user posted image


no to sem tudi jaz pomislila, ampak kaj čmo....tako je.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vpis v 1.razred
27.1.2010 19:58:08   
Nikica
No, mi tudi še nismo dobili nobenega vabila, pa na spletni strani šole tudi ni nič zabeleženo. user posted image Sem pa na netu našla tole:http://www.ljubljana.si/si/zivljenje-v-ljubljani/v-srediscu/66381/detail.html. No, jutri imamo sistematski pregled pri izbrani pediatrinji. Zanima me, ali je pred vpisom še en pregled, v bližnjem zdravstvenem domu šole ali pa je ta pregled že dovolj za vpis. Upam, da me razumete, user posted image da nisem preveč zakomplicirala...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vpis v 1.razred
28.1.2010 21:25:09   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: romy



Saj se je komaj rodil pa gre že v šolo user posted image


no to sem tudi jaz pomislila, ampak kaj čmo....tako je.



Tudi jaz tako pravim... user posted image Jaz v jok, mali je pa tako ponosen... user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vpis v 1.razred
28.1.2010 21:25:28   
kekec in mojca
Mimogrede, saj ni več mali. user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vpis v 1.razred
30.1.2010 16:26:25   
sončka
Pozdravljeni,

mojima otrokoma so poslali obvestilo o vpisu v OŠ.

Bi pa prosila za pomoč: zanimajo me vaša mnenja o OŠ Matije Čopa v Kranju, OŠ Staneta Žagarja v Kranju in OŠ Simona Jenka v Kranju (katera je - in zakaj - "dobra/slaba").
Tja se bomo kmalu preselili, pa nimam čisto nobenih informacij...

Vnaprej najlepša hvala za pomoč!

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vpis v 1.razred
31.1.2010 8:36:39   
@lina
Ali ima cela SLO istočasno vpis? Mi nismo nič dobili in tudi na spletni strani šole niti občine ni nič objavljeno.user posted image  In če je povsod istočasno, bi pa 10 dni prej menda ja lahko vedeli...

(odgovor članu sončka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vpis v 1.razred
1.2.2010 14:14:28   
Nikica
Ker mi še nismo dobili vabila za vpis, sem klicala na šolo. Rekli so mi, da je vpis 9. in 10. 2., da smo morali že dobiti vabilo z uro. Se je opravičevala, da nismo še nič dobili, da so sina lahko spregledali, bo preverila. V teh dneh dobim kao vabilo ali pa me bodo kontaktirali po telefonu, kdaj naj pridem. Malce čudno mi je vse to...kako so šole neorganizirane...Me prav zanima, kaj naredijo s tistimi, ki zamudijo vpis, ker sploh niso vedeli, da je že zdaj.

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vpis v 1.razred
3.2.2010 11:25:58   
Lunca1
Mi smo dobili pisno vabilo - OŠ Žagar - Kranj

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vpis v 1.razred
4.2.2010 7:45:24   
Nikica
No, včeraj dopoldne sem klicala na šolo, so mi rekli, da je ob 17. uri roditeljski sestanek in da naj pridemo z otrokom. Popoldne me je klicala še psihologinja in se opravičevala, da nas ni obvestila, da je spregledanih kar veliko otrok in da poskušajo napako popraviti. Na roditeljskem je bilo lušno, starši smo izvedeli veliko o šoli, učenju v prvem razredu, user posted image otroci pa so se v svojih bodočih učilnicah prav zabavali (poslušali so pravljico, uganke in ustvarjali). Sin je ponosno nesel svoj prvi ''šolski'' izdelek domov.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




varstvo otrok
marta82

Kaj vam je najpomembneje?

prijazna, prijetna vzgojiteljica /varuška (68%)

veliko dejavnosti in animacije (9%)

zdrava prehrana (5%)

dosleden urnik (3%)

veliko učenja skozi igro (12%)

drugo (prosim napišite kaj) (4%)


Število vseh glasov: 147

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!