|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko obrokov
5.1.2010 14:44:26   
leo**tia
imajo vaši skoraj 10mesečniki?naša punca spi do pol11 in tako se vsi obroki zamaknejo..ob pol11dobi flašo mleka..ob 12dobi kako kašico,al pa jogurt+keks...kosilo je imela šele zdaj ker je spala od 12 pa do 14 ure...pojedla je kar velikojuhce s zelenjavo..ob 4 ali pol 5 bo spet dobila kako sadje-danes bomo poskusili kivi+banana.....user posted image okrog 7ure dobi kak kruh namazan..in ob 9,pol10 ali 10 ure dobi 200ml mleka..zdaj ko jo zobki matrajo poje male količine in zato papa skoraj vsake 2ureuser posted image ..ponoč tud včasik pije ob 1uri mleko,sam to res redkokdaj,obvezno pa ob 4 ali ob 6ko se zbudi da je lačnauser posted image .in pol spi do pol 11,včasik še dlje..je pa bolj med suhcenimi otroki.ima komaj 8kguser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil leo**tia -- 5.1.2010 14:49:46 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko obrokov
5.1.2010 14:48:56   
livia
Nekje na 3 ure je jedla takrat. Odvisno kolk pač poje.

A ko se ti zaključi porodniška, jo boš imela doma, da bo lahko še tolk spala?
Če bo šla v vrtec ali pa morala ustajati, ti iz srca predlagam, da jo počasi začneš navajati na ta ritem. Verjamem, da ti paše, da zdaj poležita, samo čez kak mesec ali dva bo situacija drugačna in bo obema ful težko. Preveč šokov naenkrat.

Samo predlagam iz lastnih izkušenj.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko obrokov
5.1.2010 14:49:29   
Čebel@
moja je stara 10,5m
-8.30 AM(170ml)
-10.00 pojeva skupaj(včasih) 1 skutko-no to niti ni obrok
-12.30 kosilo(zenjava+krompir...)
-16.30 sadna kašica
-19.00 riževa kašica+220 ml AM-->ob 20.00 spančka in čez noč ne je

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko obrokov
5.1.2010 14:51:01   
leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Nekje na 3 ure je jedla takrat. Odvisno kolk pač poje.

A ko se ti zaključi porodniška, jo boš imela doma, da bo lahko še tolk spala?
Če bo šla v vrtec ali pa morala ustajati, ti iz srca predlagam, da jo počasi začneš navajati na ta ritem. Verjamem, da ti paše, da zdaj poležita, samo čez kak mesec ali dva bo situacija drugačna in bo obema ful težko. Preveč šokov naenkrat.

Samo predlagam iz lastnih izkušenj.
ne gre vrtec..jaz nimam službe.in doma sem..ker tu na hrvaškem službo dobit,je res teško..pa za tako mal denarja.....



(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko obrokov
5.1.2010 14:57:12   
Katy78
Nik je imel pri 10 mesecih 5 obrokov+flaška pred spanjem.

7h zajtrk - mlečno-žitna kaša ali kruh s sirnim namazom ali marmelado
10h - sadje
12:30-13:00 - kosilo
16:00 - jogurt s sadjem
19:00 - mlečno-žitna kaša
19.30 - flaška pred spanjem

Res pa ima tvoja deklica malo čuden bioritem, da spi do pol enajstih. user posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko obrokov
5.1.2010 15:16:27   
manna
Spi do pol enajstih in ob 12h gre spet spat za dve uri? Ima pa študentski bioritem user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko obrokov
5.1.2010 18:29:00   
miapia
Imela je do 4-5 obrokov:
8-9h: mleko
13-15h: kosilo
17-19h: malica/večerja
19-20h: mleko
ponoči je spala celo noč

Vmes še danes včasih dobi kak rižev vafelj, mandarino oz. kos sadja, košček kruha, prepečenec, drugače pa se striktno držim obrokov, vmes pa kaj veliko ne gricka, ker potem obrokov ne je.

Pri 9,5 mesecih je imela 7820g.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko obrokov
5.1.2010 20:01:46   
leo**tia
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Spi do pol enajstih in ob 12h gre spet spat za dve uri? Ima pa študentski bioritem user posted image

ja še huje..tud še 1 rundo gre spat ob pol5user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko obrokov
6.1.2010 10:50:54   
Petka09
No, ko sem prebrala obroke od miapie in Čebele, sem se kar malo pomirila. Ker naša je stara 8,5 mesecev in se borimo z vsemi obroki razen z mlekom zgodaj zjutraj in s kosilom - to dvoje rada usta odpre.
Malice so katastrofa kot da bi jih najraje preskočila. Večerja tut tko tko. Mogoče se bom res mogla nehat sekirat in ji pač pustit tut če hoče met samo 4 obroke. Zaenkrt sem jo lepo poredila, se pa bojim, da če ji pustim njen ritem, da bo hujšala oz. ne bo pridobivala več veliko... ahhh, sej bo.

Leo**tia, tvoja pa je pravi mali polhek user posted image . Če ima tak ritem, jo pusti, sploh če praviš, da ne bo šla v vrtec.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko obrokov
6.1.2010 11:59:21   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: manna

Spi do pol enajstih in ob 12h gre spet spat za dve uri? Ima pa študentski bioritem user posted image

ja še huje..tud še 1 rundo gre spat ob pol5user posted image


Imaš pa res srečo, da tolk velik spi.
Če si doma in bo lahko spala še naprej, kar spita, ker marsikdo ne more. Mi smo že eni izmed teh, ki bi zjutraj radi poležali, pa ne moremo.
Mogoče tudi malo manj poje, če tolk spi, ker nič ne pokuri. user posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko obrokov
6.1.2010 12:54:48   
leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: livia

IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: manna

Spi do pol enajstih in ob 12h gre spet spat za dve uri? Ima pa študentski bioritem user posted image

ja še huje..tud še 1 rundo gre spat ob pol5user posted image


Imaš pa res srečo, da tolk velik spi.
Če si doma in bo lahko spala še naprej, kar spita, ker marsikdo ne more. Mi smo že eni izmed teh, ki bi zjutraj radi poležali, pa ne moremo.
Mogoče tudi malo manj poje, če tolk spi, ker nič ne pokuri. user posted image

ja saj..če pa jo pustim 4ure lačno,naprimer ko se potepamo in pozabim da bi zdaj že jedla,pol je taka nevola da poje vse kar ji damuser posted image ...no danes tud spala do 11 in zdaj spet spi 1rundo tja nekje do 2,3 in ob 5bo šla spet..kaj češ.bi mi odgovarjalo da mi mnaj spala,ne moremo it na obisk sploh,ker je v avtu dretje ko je zaspana,pa tud nbikjer ne zaspi,edino če je zelo zmučenauser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?