|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hlače po CR
28.1.2010 19:20:17   
ellie
Mene pa zanima, kakšne hlače ste oblekle po CR? Danes sem 7 dni po CR in so mi odstranli sponke. G mi je rekel, da naj zaenkrat ne nosim hlač in spodnjic, ki stiskajo na rez. Jaz pa ne vem, kaj naj oblečemuser posted image  za ven še vedno hodim v nosečniških pajkicah, ampak jih imam že poln kuferuser posted image  nosečniške kavbojke imajo ravno tam rob...moje navadne hlače pa tud. Doma sem v spodnjem delu neke prevelike pižame, da sem lahko čisto brez spodnjic. Ker čišče pa več nimam...

Kakšen predlog?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hlače po CR
28.1.2010 19:28:23   
Jessy
Meni ni nič takega rekel, kot tebi. Jaz sem nosila kar mi je bilo pač prav. Je pa res, da je bilo poleti in takrat so prevladovale kratke hlače z elastiko. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hlače po CR
28.1.2010 19:37:10   
Zala01
ellie jaz sem danes sicer točno 3 tedne po CR. Nosim moje spodnje hlače, iste kot pred nosečnostjo, drgač pa še vedno nosečniške žametke za ven, doma pa trenirko. Meni ni G. nič takega rekel, je pa res, da sem imela jaz notranje šive, brez sponk, če to kaj pomeni.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hlače po CR
28.1.2010 20:29:38   
hubi
Mene je zelo motilo, če se mi je rob hlač drgnil ravno ob rano. Tako sem nekaj časa nosila vse hlače z visokim pasom, od spodnjic dalje. Rekel mi pa to ni nihče, da bi morala.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hlače po CR
28.1.2010 20:54:34   
katra55
Jaz sem nosila trenirke in nosečniške hlače, tam kjer je rana pa sem podložila s tetra plenico, da me ni žulilo.Spodnjice pa sem imela mrežaste za enkratno uporabo, so mi najbolj odgovarjale.


< Sporočilo je popravil katra55 -- 28.1.2010 20:56:24 >

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hlače po CR
28.1.2010 20:57:44   
Urska09
Moža sem takoj poslal kupit cel paket "normalnih" (beri visokih) spodnjih hlačk. Itak sem jih rabila zaradi vložkov. Pa še lep čas sem nosila nosečniške kavbojke, doma pa nosečniško trenirko.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hlače po CR
28.1.2010 21:02:13   
bumerang
Eh?
Pa kje imate rez?
Pod popkom?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hlače po CR
28.1.2010 21:03:54   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Eh?
Pa kje imate rez?
Pod popkom?


Moj je tik preden se začne področje rasti grmičevja. user posted image user posted image user posted image  Precej je nizko, ampak mene niso motile ne navadne spodnjice ne kaj drugega. Sem pa imela le notranje šive.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hlače po CR
28.1.2010 21:19:59   
melanija
Jaz sem pa ena tistih, ki so me motile elastike, če so mi drgnile po rani. Jaz imam drugače samo spodnje perilo, ki je narejeno po varianti nizkih pasov in ravno čez rano (ki je tik nad rastjo dlak) so mi hodile elastike in to me je zelo motilo, tako da sem si kupila mrežaste spodnje hlačke za tiste 4 tedne, ko je bila rana še dokaj boleča. Motile so me pa tudi elastike trenirk če so bile premočne - so mi nekako stisnile trebuh tako da je med elastiko, ki je ostala odtisnjena na koži in rano nastala kot ena "klobasa" in to me je zelo motilo in bilo boleče.

Saj lahko poskusiš obleči se normalno pa boš potem videla če ti bo odgovarjalo.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hlače po CR
29.1.2010 10:09:14   
somic
jaz sem tudi imela sponke, so mi pa rekli samop glede spodnjic, da naj imajo višje elastiko. glede hlač, pa še kar vstrajam v nosečniških. sicer mislim, da bi navadne hlače že lahko navlekla na sebe, ampak kar vstrajam pri nosečniških, se tudi kar ok počutim v njih. sicer pa saj nihče poleg mene ne ve da so nosečniške user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hlače po CR
29.1.2010 10:17:50   
ellie
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Eh?
Pa kje imate rez?
Pod popkom?



Hehe...rez je že tam kot mora bituser posted image  samo spodnjice pa tud imajo ravno v tistem predelu elastiko.

No, bom probala danes nosečniške kavbojke oblečt. Mami pa mi je včeraj šla kupit "oma gate"...tak da je vsaj ta problem rešenuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hlače po CR
29.1.2010 17:10:13   
bumerang
No, jaz imam rez krepko med sramnimi dlakami in jih ni spodnjic, ki bi tam lahko rezale. Zato me čudi, da imate s tem probleme.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hlače po CR
29.1.2010 22:21:36   
urshak
Jaz sem si šla v sanolabor kar po tiste gazaste spodnjice, so mi najbolj pasale tudi zaradi vložkov. Mislim, da sem jih nosla še ene 10 dni, ko sem domov prišla.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
3.2.2010 19:12:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hlače po CR
3.2.2010 19:54:16   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Eh?
Pa kje imate rez?
Pod popkom?

Jaz ga imam kar visoko.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hlače po CR
4.2.2010 12:37:01   
Barbk
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Eh?
Pa kje imate rez?
Pod popkom?

Jaz ga imam kar visoko.



Jaz ga imam tudi tik nad "šumico". user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hlače po CR
4.2.2010 17:55:27   
ellie
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_


IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Eh?
Pa kje imate rez?
Pod popkom?


točno to sem hotla vprašat.
bumerang jaz mam rez tudi tam, kjer praviš ti, zato takih problemov po CR res nisem mela. user posted image




Mogoče pa imate ve višje raščeno šumico user posted image  user posted image  mal heca... 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?