|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 12:31:17   
mojca*
jutri imam nuhalno v mb, pa me zanima ali ste ve imele vaše partnerje zraven?
moj bi želel it, pa ne veva, če fantje hodijo na ta pregled ali ne?
hvala za odgovor, lp;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 12:36:33   
Teni_
Lahko, lahko, ti ga kar vzemi zraven.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 13:20:21   
tesa
Moj je šel, pa sta z G čist pozabla name:)- Je G vse razlagal mojmu:love: men pa nč.Tako, da sem bla že kr huda:)- Še dobr, da smo vse posnel na kaseto, drugače nebi nč vedla zakaj se gre:zmeden2:

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 13:22:49   
Anonimen
Meni je rekla moja G naj ga s sabo vzamem, ker je to zanj enkratno doživetje - je prvi UZ, ki ga moški vidi, ti ga imaš priliko videt prej.

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 13:34:54   
Udb
Vsekakor ga vzemi s sabo - moj je bil čisto na robu solz! ;)

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 13:55:43   
nana 27
Ko sem šla na NS, je bial polna čakalnica parov, ki so zvedavo čakali na pregled. Tudi jaz sem bila s svojim in bila sem kar v transu, ko sem videla malega vesoljčka, zato je fajn, če je tvoj zraven, ker lahko skupaj z G prstke na rokicah štejeta in uživata ob pogledu na otročka 9nebesa

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 14:07:33   
CatJa
Moj :love: si pa nekako ni upal iti :ups: in mi je blo kar mal nerodno, ko so vsi prisli v parih, jaz pa sama. Ko sem mu povedala, kako lusno je blo, mu je blo pa zal! ;)

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 14:49:56   
sky
Vsekakor pojdita oba (sploh, če si to želi). Dejansko hodi na NS večina v parih. Še moj je šel, pa npr. pri porodu ne bo zraven.
LP,Saša

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 14:58:20   
rija
Seveda naj gre s tabo. A ni škoda zamuditi nekaj tako lepega. Moj dragi me spremlja na vsakem, še tako navadne UZ. Ni lepšega, kot skupaj poslušati razlago G, kaj je kaj. In na vsakem UZ mu dajo slikico, ki jih pridno nalaga v okvirje.
Ko sem šla na prvi UZ, mu niso dovolili, da je zraven, so mu pa sprintali slikico. In zjokala sem se od sreče, ko sem mu dala slikico in jo je poljubil.
Zame so to preveč čustveni trenutki, da jih ne bi delila z osebo, ki mi pomeni največ.
:love: Ljubim te!

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 15:32:08   
Pupica
Moj :love: je bil na vseh pregledh z mano, in mi je to veliko pomenilo. Le enega je "manjkal"in ravno takrat ni delala UZ, drugače pa vedno. Tako da bo tudi v naslednjo vedno hodil z mano;)

Naj gre...saj je tako tudi očka aktivno vključen.

LP:rozica:

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 17:13:41   
Anonimen
Pri vsem "telečjem" obnašanju mojega partnerja, ne boste verjele, je bil celo na enem UZ. Sicer ne na nuhalni...enkrat pač. Tako da, če je bil moj, potem mora bit vsak :ups:

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 17:19:23   
baguSka
Haha bina pol je moj tak k tvoj. Boh ne dej da bo šu on kdaj z mano. No pa da ga vidmo :zmeden:

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 18:35:26   
Pia73
Moj je bil z menoj na večih UZ, kjub temu, da imam skoraj vse posnete.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 18:40:22   
Pikapolonica
Tudi moj :love: je bil z mano na nuhalni. Si sploh ne znam predstavljati, da ga ne bi bilo... Sva oba jokala. Tako kot na prvem UZ. Za naju najlepšem, saj sva prvič videla najinega malega človečka.

Kar oba pojdita.

LP, :pika:

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 19:54:29   
Gina
Moj je bil z mano na vseh UZ, še na CTG je hotel vedno z mano. Meni je bilo fajn, ker je bil z mano in se veselil.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 19:58:11   
Anonimen
Jaz pa kot da bi imela teleta s sabo.
Je šel, potem pa sedel v bundi (!) na stolu in komaj čakal, da bo lahko šel naprej orat.

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 19:59:31   
baguSka
Meta.:ups: A pa je pol sploh kej vidu :zmeden:

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 20:04:12   
Anonimen
Ga je G vprašala, no gospod, a vidite hrbteničko, pa ledvičke, pa to pa un... In je kimal in se delal še kar zavzetga. Zunej je pa sam oddrvel, še prej pa reku: Ma kva me vlačiš na tole, če se pa nič ne vid :zmeden:

Sam on res ni nč vidu. Ker jest tud nisem :ups:

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 20:04:49   
baguSka
:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 20:06:11   
Jančika_
Joe je bil v prvi nosečnosti zraven na vseh UZ, razen na prvem, ko se je itak še en drek videlo. Ostal je totalno neprizadet,. Edino ko se je v 30. tednu videlo luleka, je užaljeno povesil rilec, ker je hotel pupo. Sem bila jezna ko sam vrag:hudicek:.

Resno razmišljam, da bi naslednjič vzela s sabo raje mamo. Ker da bom spet tam njega gledala, kako komaj čaka, da bo vsega konec...ne vem no:grrr:.

Pa da ne bo pomote: težko bi našla boljšega moža in atija. Samo nosečnost ga pa ni kaj prida zanimala...

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 20:10:35   
Anonimen
Ja, Jančika, kot pri nas. Tako nonšalanten je bil, da sem se začela resno bat, da vse skupaj ni dobra ideja, kako bom morala otroka sama vzgajat in da si ga sploh ne želi. Sem ga hotela navdušit, da bi božal trebuh in tako, pa je rekel, ma kaj bom jest ta tank tle božal? :grrr:

Potem pa, ko je ta tank enkrat prišel ven,... no, tako kot si rekla. Kot bi se svet na glavo postavil. Pač nimajo odnosa do otroka, dokler ga ni na svetu. Nič hudega, jaz pravim. Važno, da ga imamo mame.

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 20:13:41   
tinkamiška
Jančika:)-:)-:)-Joe-ja bi blo treba včasih mal po riti:)-:)-:)-

No moj je šol tut z mano na vse UZ-je razen prvega, pa tudi na NS, ampak on je pa čisto brez besed, se mi zdi, da skoraj dihat pozabi, pol se mu pa celo pot domov smeji, meni pa tudi, ker sem res vesela, da je ob meni:love:

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 20:22:54   
Joe
Ko se dela potičke, potrebujemo:

Dobra jajčka, moko, malo soli, maslo ali kaj podobno mastnega.

Zmešamo v primerni posodi in dobro gnetemo. Ko je dovolj pregneteno in premešano, pustimo mirovati in nato napolnimo pečicom, ki je ogreta na primerno temperaturo (najbolje na 37 stopinj).

Zapremo vrata, vsak dan preverimo, če je vse ok pri vratcih. V pečico ne gledamo, ampak počakamo, da je peka končana.

Med peko pripravimo krožnike in servetke ter mizo in stole.

Ko je pečeno, papcamo in cmokamo.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 20:24:51   
Anonimen
Ja ja, Joe, ampak kaj je potem treba skoz drezat v pečico?? :hudicek:

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   nuhalana-partner da ali ne?
28.6.2005 20:25:39   
Pia73
Joe saj mojga nosečnost tudi ne zanima preveč. Pa je krasen ati. Samo meni pa toliko pomeni njegova prisotnost na Uz-jih, da si ga res želim zraven. Pa ni mu odveč, pa naj bo tam, saj ko mu je bilo fajn je bil tudi zraven,... :)-:)-:)-

BTW: moj pa gleda v pečiso, ko kaj peče,.... tudi sicer,...

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?