|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 8:12:08   
naja78
danes je pa prav fajn,ker se je malo ohladilo,kajne???!!!:bravo:

no kako je kaj naše počutje v teh dneh ko ne čakamo :hudicek:!

mene že vse šrafva,špika,križ boli,.....je pa 30 dan ciklusa.po test ne grem,ker pomoje mi bo zamujala po klomifenu.:zmeden::miska:

dejmo stiskat:miska:,da jo ne bo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 8:23:29   
vampirka
Še 10 dni do moje :hudicek: ... Počutje tako normalno, da bolj ne bi moglo bit, zato vem, da bo spet isto kot vsak mesec :(( ... Ali pa tudi ne :)-

Lep, ne preveč vroč dan želim vsem skupaj! :rozica:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 8:28:52   
majamo

Hojla RR frendice
Kakšno je počutje? Hm, M naj ne bi dobila 11.7., glede na to da je še skoraj 14 dni do takrat, pa nonstop premišljujem, če se je pa zdaj primlo? Res je da mam nekaj povišano T, pa noge ful zatekle, pa napihnjena sem ko balon, pa nikjer še nisem zasledila, da bi katera omenjala da jo po joških žgečka??? pa ne vem kaj je to:zmeden2: Nosečniški znaki menda niso ali pa? Vročina mi je stopla v glavo. Rabim :morje::morje::morje: NUJNO

pa pa


(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 8:32:13   
*AnaL*
Ojla!
Tud mene že vse nekej špika in me boli križ, tako da bo :hudicek: verjeten spet kar točno pricurljala, ampak kaj hočemo, tako je. Bomo pa prihodji mesec spet veselo :sloncek::sloncek::sloncek:

Za vse,ki je ne čakamo držim :miska:,da je ne bo.

L.P Ana

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 8:47:28   
*zvezdica*
Vidim, da smo na istem :(. Kako se to nenormalno vleče vsak mesec! Včasih mi je bila muka ko se je bližal čas menstruacje, zdaj pa samo komaj čakam, da pridejo spet ti dnevi....pa vsa na trnih čakam a bo - al ne bo! In potem pride :hudicek:....razočaranje sledi....joojj spet bo treba čakat cel mesec.....

upam, da čim prej presenečene zagledamo :roza:

nasmejan dan vsem čakajočim

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 9:05:53   
dolenjka

Jutrooo!

No, jaz sem že včeraj popoldan skoraj cmerala, ker me je začel špikat (ne čakam 1.7.), pa zaenkrat še ni nič, špika pa spet mal, tko da je verjeten že pred vrati in mal trka, a jo spustim ven?? :)-:)-
Prava packa je :hudicek::hudicek:!!

Jaz ne bom obupala, bom pa probala mal "pozabit", če mi bo seveda ratal (sanja svinja kukuruz, al kako pravjo):)-!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 9:19:14   
tempelj
j a z je t u d i n o č e m d o č a k a t i!!!! Pa tud mene že neki opozarja, da vendarle bo :grrr::grrr::grrr:

No, upanje nam odtane potem za naslednji mesec. Bomo pač spet veselo :sloncek::sloncek::sloncek:

Tudi jaz držim pesti za vse nas, da je ne bo, packice :hudicek:


(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 9:46:21   
Anonimen
Vročeeeeeee.

Počutje normalno, ni ne M, ne :duda:. Kot sredi ciklusa. Zamuja pa že.... ne štejem več. Pa je še vedno ena črtica.

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 10:38:35   
Nataša31
Ojla punce!

Mene me nenormalno boli križ, imam vrtoglavico, 5 dni po ovulaciji se mi je pojavil rjav izcedek...imam pa še točno en teden da vidimo, če bo :roza:!
kaj pa vem, mogoče pa je sam psiha:zmeden: Še vedno ne vem, kdaj se začnejo pojavljati ta prvi znaki :nosecka:? je to že prezgodaj?
No se beremo, ker sem precej nestrpna po delala test že v nedeljo zjutraj, 2 dni prej...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 12:42:13   
Anonimen
Hvala bogu da imam klimo, ker če ne je za crknit.

Tudi jaz jo ne čakam na začetku julija, kdaj točno ne vem, ker imam neredne :hudicek:.In zanimivo da imam O zadnji teden pred:hudicek:.In tako se mi špikanje od O in občutljive joškice kar vlečejo od O do nepričakovane:hudicek:.In tako nikoli ne vem ali so to znaki za :nosecka: ali za:hudicek: ali za O:zmeden:.
Joooj to čakanje, aq nebi mogli narediti test ki bi pokazal kadarkoli in nebi bilo potrebno tooooliko živcev in čakanj:bravo:.

Zdržite še malo, kmalu bomo videle na čem smo in upam na čim več:roza::modri:

Srček

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   počutje nečakajočih v teh vročih dneh.....
28.6.2005 15:03:29   
anadejka
Moja dobra prjatlca:) (k bo jo kokla v rt brcnla:grrr:) je pa glih zdej pr men na obisku.Pa tko k srček,še dobr da imamo klimo v službi.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?