|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sunval mleko
8.12.2009 14:23:39   
rožica24
zanima me, če je katera uporabljala Sunval mleko 1 za dojenčke, in kako se je obneslo? Je bla kaj boljša prebava? Zdaj uporabljam Novalac 1 pa jo kar napenja in ima močne vetrove, ki ji nedajo spatiuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sunval mleko
8.12.2009 19:26:48   
pikica13
Mi uporabljamo Novalac AC proti kolikam. Smo zelo zadovoljni, je pa trajalo kak teden da so krči skoraj izginili. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sunval mleko
9.12.2009 8:27:20   
spela**
Mi smo z Sunval-ovm mlekom resli vse težave!!user posted image Normalno in brez tezav kaka,ga nič ne napenja,ne poliva pa tudi krčev več ni!!!Nam je v petek zmanjakolo mleka pa sem mu dala Bebo....pa so se vse te težave  vrnile.Cel vikend nismo spali ,saj ga je ponoči full napenjalo,dobil je drisko in zelo polival!!!user posted image
Pa se ne smrdi Sunval mleko!user posted image Mi smo zelo zadovoljni!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bor
8.09.2009; 49,5cm , 2820g
8.10.2009; 53cm , 3515g
5.11.2009; 55,5cm , 4375g
10.12.2009; 59cm , 5130g
14.1.2010; 64cm , 5900g
4.3.2010; 67cm , 6.740g
23.9.2010 77cm , 9200g

(odgovor članu pikica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sunval mleko
9.12.2009 8:35:44   
rožica24
spela : pa ste imeli pred Sunvalovim mlekom katero drugo mleko ali ste s tem začeli? Ga je sprejela??user posted image

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sunval mleko
22.1.2010 12:39:05   
lanna.nov
Živjo, jaz sem pri moji mali začela z novalacom 1, pol sm šaltala na Aptamil. Po obeh je imela  ful krče in polivala in men se je srce trgalo ko sem jo gledalauser posted image . Frendica mi je pol povedala, da je mela iste probleme, pol je pa prešaltala na Sunvalov Baby sun 1! Itak da sm laufala naročit in po 2 dneh, k sm ji začela dajat so vsi njeni problemi izzveneluser posted image user posted image user posted image
Tko da jst osebno (pa še nekaj jih poznam) sem fuuuuuuul hvaležna temu mleku! Res toplo priporočam !

Danes smo pa že na Baby sun 3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, Lana

(odgovor članu rožica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sunval mleko
27.1.2010 19:03:36   
pikapolončica
kako zelo so si otročki različni, jaz sem ga v upanju, da ga bo dobro prenašal, probala, pa na žalost se ni odneslo, imel je drisko in grozno ga je napenjalo po njem user posted image probaj, kot vidiš je veliko mamic zadovoljnih...upam da se bo pri vas odnesel...

aja, kašice od sunvala pa ima zeloooo rad...

(odgovor članu lanna.nov)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sunval mleko
27.1.2010 19:15:15   
spela**
Rožica24 pres sunvalovim mlekom smo bili na Bebi , probali smo tudi z aptamilom - pa so bile z obema težave!user posted image
potem sem na RR prebrala o sunvalu in probala!od takrat težav praktično več ni!!user posted image smo pa zdaj ko smo stari skoraj 5 mesecev začeli kombinirat z Milumilom pa je ok!se pa strinjam z  pikapolončico da je odvisno od otroka!!

ker pišem malo pozno upam da ste težave v tem času že rešili!!!user posted image
lep pozdrav


_____________________________

Bor
8.09.2009; 49,5cm , 2820g
8.10.2009; 53cm , 3515g
5.11.2009; 55,5cm , 4375g
10.12.2009; 59cm , 5130g
14.1.2010; 64cm , 5900g
4.3.2010; 67cm , 6.740g
23.9.2010 77cm , 9200g

(odgovor članu pikapolončica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sunval mleko
27.1.2010 21:18:42   
rožica24
smo potem probali pa se ni obneslo, jo je napenjalo in je zeloo jokala, taako da smo ostali kar na Novalacu user posted image  

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sunval mleko
28.1.2010 11:54:05   
deaprah
Pozdravljene, jst bom pa takole rekla. Če ne bi bilo Sunvala, bi me že sigurno infarkt. Probala sem VSA mleka na slovenskem trgu, tudi druga mleka BIO kvalitete, naročala nova iz tujine, nič ni ustrezalo, ker jo je napenjalo, jokala, polivala, ne spala, zavračala,.......user posted image user posted image user posted image in potem mi je soseda dala 1 škatlo Sunvalovega Baby suna za probat. kaj naj rečem; čez 2 dni sem naročila 50 kom, da je za zihruser posted image user posted image user posted image

NOBEEEENIH problemov. Sej vem da se sliši osladno ampakvsak dan posebej se zahvalim za to mleko! Pa na nemškem netu sem zasledila da je fuuul nagrad dobil za kvaliteto:):)user posted image user posted image user posted image user posted image
Sedaj smo pri 5 mesecih že začel dodajat GH, ker hoče zmeri vse z mize probat ko z možem jeva:) in hvala bogu ji očitno Sunval RES ugaja, ker VSE kar ji dam POHRUSTAuser posted image user posted image user posted image .

Vsekakor upam, da boste tudi ve našle kar ustreza vašim malčkom, ker VEM kako je, ko otroček zavrača in joka od bolečinuser posted image .

Moje priporočilo je Baby sun od Sunvalauser posted image user posted image .

Lep pozdrav!
DEA

(odgovor članu rožica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?