|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzgoja
16.8.2010 10:34:57   
ančipomaranči
Kdaj ste ve začele vzgajat svoje otročke? V prvih mesecih življenja več al manj odgovarjamo na potrebe otroka, samo ljubezen in tko, o razvajenosti po moje še ne mormo govorit... ampak proti koncu 1. leta, pa po moje že kdaj rečeš: ne , pusti, ne tja, ne to v usta, pa tisti jok in vrišč, ko mu kaj ne uspe ali ne more dobit, pa ko joka kot da je ful neki narobe, potem pa ga dvigneš in je vse ok in se smeji - mislim čisto izsiljevanje
Kaj ve menite, kdaj se že več zaveda in razume, kdaj se začne trma?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzgoja
16.8.2010 11:18:09   
pomar*ANČA*
z prvo pravo vzgojo smo začeli nekje pri 6m, ko se je začel plazit in je tako imel dostop do čevljev in grizenja le teh, takrat se je začelo z nene, pa je kar hitro osvojil do... 18m ko se je začela trma, če sem kaj rekla ne in seveda če ni bilo po njegovo, še vedno ima kakšen izpad (21m) ampak ni več tako pisan kot so bili začetniuser posted image

(odgovor članu ančipomaranči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzgoja
16.8.2010 11:34:52   
Anonimen
Pri 1,5 mesecih sem jo začela "učit" da je sama zaspala v posteljici in to je bilo dokler ni splazila vse ... ko je pa enkrat splazila sem jo pa zčela učit kaj je "Ajs!" ... zdaj pri skoraj 21. mesecih že zna rečt hvala lepa in prosim itd. ... pač počasi a vstrajno ...

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzgoja
16.8.2010 11:54:36   
Anonimen
naš user posted image je star 5 mesecev. Midva sva že kar parkrat ga mal zaustavila, ker zdej je pa že začel kazat svoj ihtasti in trmasti značaj. Kar neaenkrat bi se on po naročju prenosil po celi dan, takoj ko sva ga odložila je začel histerično jokat. Na začetku sva ga seveda vedno znova vzdigovala, potem pa sva videla da tako pač ne gre in sva ga pustila-nisem mogla verjet-manj kot minutko pa se je že smejal v stolčku...to se je ponovilo še ene parkrat zdaj ne joka več ko ga položiva.
Isto je bilo ponoči. Hodil je spat ob 10h, jedel je potem prvič ob 5h. Ampak on se mi je zbujal 2x na noč za dudo. Nekaj časa sem mislila da je pač lačen pa sem potem videla da ni, ker ni hotel jesti. Zato sva ga tri noči zapored pustila da je malo pojokal (ampak to si točno slišal da ni tisti jok neutolažljiv, ampak se je jokcal v intervalih in sploh ne dolgo. Par minutk, potem je zaspal do 5h ko je jedel) in po samo treh dneh je prespal noč brez zbujanja. Zdaj spimo od po l9h zvečer do 6h zjutraj brez prekinitev.
Res  v tistih prvih tednih življenja mislim da dojenčki še ne izsiljujejo, potem pa kar hitro vidijo, kako poskočite ko se samo malo pojokcajo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
16.8.2010 15:17:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?