|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pitje iz kozarca
15.7.2009 21:01:04   
MARTINŠČICA
Kdaj so vaši otroci začeli piti iz kozarca?

_____________________________

200% MAMI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pitje iz kozarca
15.7.2009 21:03:31   
Shorty_
hmmm ne vem točno ampak ko je šla z 11 meseci v vrtec je že pila iz kozarca. Drugače pa če gremo kam z avtom vzamem s seboj sportni lonček star je pa 2,5leti

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pitje iz kozarca
15.7.2009 21:06:20   
Anonimen
Naš je star eno leto, pa pije že sam iz kozarca kak mesec

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pitje iz kozarca
15.7.2009 21:08:36   
*monchy*
midva sva pri 10h mesecih pustla flaško ker je enostavno več ni htel met in od takrat pije iz kozarca 

_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pitje iz kozarca
15.7.2009 23:01:12   
Jelcy
Mi smo nekje okoli 11 meseca, je sam hotel....ce pa gremo kam vzamem sokec na slamco ali vodo z cuceljckom (jana junior).

(odgovor članu *monchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pitje iz kozarca
15.7.2009 23:04:33   
Anuška79
Od desetega/enajstega meseca dalje pijeta iz kozarčka. 

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pitje iz kozarca
16.7.2009 7:31:10   
ksenija12
okrog 1 leta oba...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pitje iz kozarca
16.7.2009 9:09:45   
lilka
Hm, sem že pozabila, zanimivo kako hitro pozabimo take stvari, okoli enega leta ziher, vem pa da dolgo ni znala pit iz slamiceuser posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pitje iz kozarca
16.7.2009 10:55:01   
mulan
Prva že pri 6. mesecih (z našo pomočjo, seveda). Za drugega ne vem, kdaj je začel, ma pred kratkim (pri 19. mesecih) se je naučil sam pit brez da bi bil pol ves moker. No, včasih se še zmoči, pa začne govorit 'liu, liu' (=polil) in zahteva, da se zadeva takoj uredi user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pitje iz kozarca
16.7.2009 22:03:53   
Anonimen
Pri 5 mesecih s pomočjo, pri 10 sama. Po slamici pri 11 mesecih.

(odgovor članu mulan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pitje iz kozarca
21.7.2009 11:55:42   
nia5
Nekje pri 10m.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pitje iz kozarca
21.7.2009 11:58:39   
AMEVA
Mene pa zanima koliko tekočine dnevno spijejo vaši malčki, če pijejo iz kozarca?

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pitje iz kozarca
21.7.2009 14:18:05   
Žaži
Okoli enega leta je že znal, čeprav je veliko tudi polil, tako, da sem mu še pomagala, na magični lonček se je navadil okoli 7 meseca, popije pa na kozarec manj kot je popil na stekleničko, kar je dobro, ker se je pred tem na flaško dobesedno nalival, ker je bila neke vrste tolažba in ne odžejanje. Koliko pa sedaj tošno popije pa ne vem, že dolgo ne merim večuser posted image

(odgovor članu AMEVA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pitje iz kozarca
5.8.2009 8:02:21   
katarinas
Moja pa tam nekje okoli 14-15 meseca se mi zdi, naučili so jo v vrtcu, pa še tam ni vedno hotela. Enostavno je rekla NE in šla stran. Doma se je pa sploh upiralauser posted image  Sedaj pri 18 mesecih ji pa že lepo gre, ko pa kam gremo pa vzamemo s sabo lonček na slamico ali kaj podobnega, ker je seveda bolj praktično.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pitje iz kozarca
5.8.2009 20:04:01   
ThinkPink
Naša še pri 2 letih ne zna ful lepo piti iz kozarca, da bi konkretno kaj spila. Naredi nekaj požirkov in je to to. Doma in v varstvu ima najrežaje lonček s slamico, če pije s kozarca, pa imamo nonstop poplave.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pitje iz kozarca
7.8.2009 12:56:19   
zarjica
pri 13 mes pije iz kozarčka, vendar ji moram še malo pridržat, ker drugače vse teče...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pitje iz kozarca
8.8.2009 22:10:12   
J.L.
kaj to mislite prav kozarček ali skodelico z nastavkom- ustnikom?

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pitje iz kozarca
18.8.2009 0:11:10   
MARTINŠČICA
Jaz sem z vprašanjem mislila na pravi, stekleni kozarček ali kako drugo šalčko brez ročajev in ustnih nastavkov. Glede na večino odgovorov pa sklepam, da mislijo na čudežne lončke ali kako drugo podobno zadevo. Ni mi jasno, kako sicer lahko otroci že pijejo iz kozarca pri 6 mesecih ali manj, ko pa takrat redko kdo sploh zna samostojno sedeti. Naša dvojčka sta stara 15 mesecev in gre pol vode iz kozarčka mimo, pol pa zraven. V ustih je pristane bolj malo, zraven kašljata ... Ampak poskušata pa rada in jima je to zelo zabavno, tako da upam, da se do jeseni naučita piti iz kozarčka.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pitje iz kozarca
18.8.2009 11:35:04   
Inigo
začeli smo nekje pri 10 mesecih. takrat je začel pit po slamici. zdaj je star 13 mesecev in sam ne pije, mu morem držat in lepo gre. sam pa pije iz flaše ki ima slamico not.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pitje iz kozarca
29.8.2009 22:14:06   
matejast
Pri dveh letih. Še vedno (kmalu bo tri) pa veliko več popije če pije na slamco, tako, da mu jo z veseljem dam, ker mi je bol važno, da spije dovolj!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pitje iz kozarca
29.8.2009 22:22:47   
ksenci
iz kozarca je začel pit okoli 10 meseca-sam je želel, ko je videl mene in sem mu držala kozarec. sedaj je star 13 mesecev in pije iz kozarca, vendar mu ga še držim, ker drugače se polije. zelo mu je všeč če pije iz kozarca. ima pa še vedno magic cup lonček vode, če kam gremo. na dan popije zdaj poleti cca 5 dl vode ali čaja.

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pitje iz kozarca
29.8.2009 22:44:34   
gloria
...iz kozarca pijemo od 9.5 meseca....zdej že lep čas po slamci...mu pa seveda držimuser posted image ...no bolj pomagam ker bi že frajer rad sam držal...mi pa velik več spije tko kot pa iz magičnega lončka....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pitje iz kozarca
30.10.2009 14:45:21   
PC Baby
Naš pa sploh ne zna pit iz nobenega lončka, stekleničke, kozarčka ali česarkoli. Polno se je dojil 6 mesecev, zdaj pa ko uvajamo GH mu moram dajat vodico po žlički ker sploh ne zna pit iz ničesar. Že ca. 3 tedne probavamo iz vsega živega pa ne gre niti kapljica ven, iz kozarčka pa se mu kljub pomoči in majhni količini vsakč zaleti. A imate kakšen nasvet za naju?

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pitje iz kozarca
1.11.2009 13:37:33   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

hmmm ne vem točno ampak ko je šla z 11 meseci v vrtec je že pila iz kozarca. Drugače pa če gremo kam z avtom vzamem s seboj sportni lonček star je pa 2,5leti
naša je pila iz lastičnega kozarčka ali šalčke.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pitje iz kozarca
1.11.2009 19:16:25   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Naš pa sploh ne zna pit iz nobenega lončka, stekleničke, kozarčka ali česarkoli. Polno se je dojil 6 mesecev, zdaj pa ko uvajamo GH mu moram dajat vodico po žlički ker sploh ne zna pit iz ničesar. Že ca. 3 tedne probavamo iz vsega živega pa ne gre niti kapljica ven, iz kozarčka pa se mu kljub pomoči in majhni količini vsakč zaleti. A imate kakšen nasvet za naju?


Naš se je tudi poldo dojil 6 m in ni znal piti iz lončka,kupila sem mu tega z mehkim cucljem za učenje od nuka in sem mu ga dala,da ga je imel v ustih in se igral z njim. jaz sem mu devala za pit po žlički,ker nekaj pač more pit.pol pa se je počasi navado in ko sem vidla,da sesa in lončka,sem mu not nalila sok in je pil.začel pa je zelo pozno,malo pred 1 letom je šele začel pit iz lončka.
saj bo počasi,samo vztrajaj.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?