|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Super ste, punce :-)
21.2.2010 12:45:34   
Sempervivum
ker takole fajn odgovarjate na vprašanja in nam pomagate z uvajanjem GH user posted image  

Jaz sem pred dobrim tednom začela pri mojem sinčku, tisoč vprašanj sem imela, pojma nisem imela, kaj in kako, P mi je rekel samo jabolko in banana, patronažna je prišla brez kakšnega lista z nasveti ... saj je bila prijazna in vse, samo vprašanja lahko postavljaš samo, če že kaj veš ... Pa še tako marsikaj pozabiš. In sem našla tale forum, pa nisem rabila nič vprašanj zastavljat, ker ste že toliko pomagale s svojimi odgovori, da ste mi mimogrede odgovorile na vsa vprašanja user posted image

Hvala vam, res ste super user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Super ste, punce :-)
21.2.2010 13:21:19   
Anonimen

Hvala vam, res ste super user posted image


hvala!user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Super ste, punce :-)
21.2.2010 13:27:11   
marjetica8
Ja, čez tale forum ga niuser posted image user posted image user posted image ! Tud jst ne vem kako bi se znašla brez vaših nasvetov, ko je vse tko čudno in novo in nč ne veš kako in kaj - niti s sabo, kaj šele z dojenčkom...V glavnem, se pridružujem zahvaliuser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Super ste, punce :-)
21.2.2010 19:38:00   
salcka
tudi jazuser posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Super ste, punce :-)
22.2.2010 8:34:42   
soncica01
tudi jaz se pridružujem pohvalam punc s foruma. Res ti prav pride, ko lahko vse vprasas, zlasti ce imas prvega otroka, si povsem brez izkusenj in tudi pomoci ostalih.

Pozdrav vsem forum-kam.

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?