|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podarim mleko Allernova-Novalac
10.5.2010 21:02:25   
tajalori
Živjo vsem skupaj.

Moja hčerka je prerasla alergijo na KM. Ostalo mi je še 8 škatel mleka. Če kdo potrebuje, naj piše na ZS.


Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podarim mleko Allernova-Novalac
10.5.2010 22:34:12   
Aniiita
poslala ZS

(odgovor članu tajalori)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podarim mleko Allernova-Novalac
12.5.2010 21:48:40   
Binča
Poslala zs.

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podarim mleko Allernova-Novalac
16.5.2010 21:42:50   
K_a_t_j_a
Ali je še morda mleko na voljo?

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Binča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podarim mleko Allernova-Novalac
15.6.2010 17:11:28   
vijolca
Tudi pri nas se ubadamo z alergijami...user posted image Naša 6-mesečnica je sicer večinoma še dojena, vendar imava probleme z naraščanjem teže. Tako smo poskusili z dodajanjem Allernove, vendar je žal tudi na to alergična. Če bi katera hotela odprto škatlo Allernove, ki pa ji manjkajo samo 3 merice, jo z veseljem podarim. Rok uporabe je 02 2013, smo pa iz Ljubljane, Nove Jarše.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podarim mleko Allernova-Novalac
15.6.2010 22:03:07   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: vijolca

Tudi pri nas se ubadamo z alergijami...user posted image Naša 6-mesečnica je sicer večinoma še dojena, vendar imava probleme z naraščanjem teže. Tako smo poskusili z dodajanjem Allernove, vendar je žal tudi na to alergična. Če bi katera hotela odprto škatlo Allernove, ki pa ji manjkajo samo 3 merice, jo z veseljem podarim. Rok uporabe je 02 2013, smo pa iz Ljubljane, Nove Jarše.


Poslala sem vam ZS.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?