|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   praznovanje rojstnega dne na Obali
26.5.2010 20:26:20   
Belen
Pozdrawljeni,

zanima me, če kdo pozna kakšen plac-halo-prostor.....kjer bi lahko praznovali 1.rojstni dan naših dwojčic junija na Obali ? user posted image   (Izola, Koper in okoliške vasi.... ).... lahko je tudi gostilna, kmečki turizem,kjer nimajo pretiranih cen...... ampak najraje bi prostor ki zawzema kuhinjo, ostalo (glede na to,da bo poletje) potrebujemo nujno senco..... torej kak nadstrešek.... za cc. 40 ljudi  ...

hwala wsem user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: praznovanje rojstnega dne na Obali
27.5.2010 10:12:36   
Azzurra
Si že poklicala društvo Sonček?
V Hrvatinih imajo 2 počitniški hiši, ki ju oddajajo tudi v te namene.

V eni smo mi praznovali. ima prof. kuhinjo z vsemi pripomočki, perfin avtomat za pijače (Automatic servis), nadstrešek na terasi in klopi, notranja jedilnica, zunaj igrala, 60 eur / dan.

Lp.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: praznovanje rojstnega dne na Obali
27.5.2010 11:34:19   
Belen
hwala azzurra, smo našli.... user posted image
ja smo poklicali...imajo že zasedeno....user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: praznovanje rojstnega dne na Obali
28.5.2010 9:23:06   
NAVT
Belen, mene pa zanima kje ste našli. MI praznujemo v času visoke turistične sezone, zato rabimo senco..

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: praznovanje rojstnega dne na Obali
28.5.2010 13:13:24   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT

Belen, mene pa zanima kje ste našli. MI praznujemo v času visoke turistične sezone, zato rabimo senco..



odwisno kaj želiš..... user posted image
tuki ,kjer bomo imeli, smo imeli že nekaj časa nazaj,ampak sm pozabla na ta plac..... user posted image
v Koštaboni na stadionu.... user posted image user posted image user posted image če poznaš-weš kako je ..... nam je blo pomembno,da je SENCA, da imamo wse gor.... roštilj, hladilnik..... te osnovne zadewe,ki so nujne za dober piknik in seweda senco.....da ne nosimo nekih marel, dežnikow, klopc itd.....uglawnem da je wse tam in da je cena ugodna.... (50 eur) se mi ne zdi dosti...... kar cene pri nas-ubijajo..... hrano pa drink seweda sam prineseš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?