|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj si naj privoščim za 30 let;)
2.3.2010 11:11:43   
donat
Pozdravljene punce,


še malo pa bom imela 30user posted image . vse bolj in bolj premišljujem da si nekaj privoščim, ampak samo za en dan no lahko dvauser posted image

pomagajte mi z idejamiuser posted image

lep dan želim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
2.3.2010 11:14:54   
Naja31
A sama, s partnerjem, prijateljicami?

Jaz bi npr. shopping vikend v Parizu ali Londonu s prijateljicami.

Ali izlet v Benetke z možem, samo to je bolj za neko obletnico.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
2.3.2010 12:09:37   
donat
ne jaz bi sama šla, user posted image pa noben šoping ne pride v poštev ker sem vsak dan v trgoviniuser posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
2.3.2010 12:19:23   
Felicita
kako celodnevno razvajanje v kakem spa-ju? odvisno tut od financ... 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
2.3.2010 12:23:13   
ajataja
Jaz sem si lani maja privoščila za svojih 30 kar poroko user posted image tako da kaj drugega ti ne znam svetovat user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
2.3.2010 21:04:03   
josephine27
jaz si bom najverjetneje potovanje, če bo šlo vse po načrtih le da ne bo trajalo le dva dni. vse je odvisno od tega kaj imaš rada in kaj rada počneš. 

_____________________________



(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
3.3.2010 8:04:15   
Sulfinija
Jaz sem svojih 30.let skupaj z možem štiri dni preživela na slovenski obali in bilo je naravnost krasno.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
3.3.2010 14:35:14   
water lily
Moj se neki hvali da mi bo plačal potovanje v izrael pa jordanijouser posted image
Ker je to moja dolgoletna želja. Bomo vidl kk bo....mamo še en let časauser posted image

Drugač pa privošči si nekaj kar si že dolgo želiš pa vedno prestavljaš. Zihr je kkšna taka stvar.

Moj je recimo za 30.roj. dan dobil skok z padalomuser posted image ....je bla tud njegova dolgoletna želja. Ni treba da je glih kkšno potovanje al kaj. Nekaj pač kar si želiš.


< Sporočilo je popravil water lily -- 3.3.2010 14:36:02 >

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
3.3.2010 15:55:44   
hrchy
huh, jaz sem imela super poceni priloznost in sem si privoscila Juzno Afriko, ampak to je malo predalec za dva dni.user posted image
Mojega sem pa peljala na Madeiro. Letos sem dobila vikend v icehotelu.

Za cez vikend bi sla pa v Barcelono ali Rim.

Sicer pa odvisno, kdaj imas RD pa kaj ti je vsec. Jaz bi bila izredno zadovoljna s kaksno dejavnostjo - npr. en dan kanjoninga, prespat v nebesih in drug dan skok v tandemu. Al pa seakayaking za dva dni. Kaj takega.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj si naj privoščim za 30 let;)
4.3.2010 11:08:52   
Martinčka
hrchy sporoči kako bo v icehotelu ker me že dve leti vleče tja... sem že lani želela kupiti mojemu za dedka mraza pa se nism mogla odločit.. letos pa zaradi nsočenosti ne morem ker bi rada tam šla potem na tisti safari s sankami ipd...

drugače pa če ne šhoping pa sama...jaz bi vsekakor šla v en dober lepotni salon tako kot pred poroko ko sem bila cel dan tamuser posted image  haha.. pa bi si dala zrihtat vse od pet do glave in mogoče bi si dala še kakšen permanentni make up na oči da si mi jih več ne bi bilo potrebno vsako jutro obrobituser posted image

če pa bi andrea bocceli imel kje nastop v evropi bi pa zagotovo šla na njegov koncertuser posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kam na počitnice (ideje Ringarajinih starš...
Ste že rezervirali letošnje poletne počitnice? Če niste in še kar ne veste, kam bi se odpravili, smo na Facebooku povpra...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?