|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razočaranje na uz
22.2.2010 15:15:36   
pupe
imam dolgo terapijo z suprefactom in menopurjem, danes pa sem imela prvi uz in sem imela samo 14, 14, 13 in 12
gledal me je Zorn, ki je tudi moj zdravnik
bil je zelo zadržan, ker pravi da po terapiji z 0,6 suprefacta in 2 amp. menopurja, je običajno vsaj še enkrat toliko celic
meni se zdi tudi da bi morale biti malo večje
sem prvič na tem postopku, podučite me, prosim??
ko sem ga malo bolj spraševala, je bil zelo zadržan, edini odgovor je bil počakajmo še malo...v sredo imam še enkrat uz
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razočaranje na uz
22.2.2010 17:45:16   
daga79
no pa dejmo še enkrat me je ven vrglo user posted image

naj te potolažim tudi jaz sem imela ( sicer drugačno kuro kot ti) ampak samo =4= folikle ampak sej POTREBUJEŠ SAMO ENEGA !!!!!!
naj te ne skrbi da so jih navajeni več (8-10) potrebuješ samo enega pravega in ne celo vojsko ;) no midva sva zdaj v 12 tednu pa smo tudi imeli samo 4 ( in so se oplodili vsi 4 iz 4-5 dan sta se dva nehala razvijat, dva sta ostala in so mi oba vstavili eden se je obdržal user posted image user posted image ) torej ne sekiraj se če jih imaš manj kot so pričakovali tudi meni so rekli da jih je malo ampak je rataloooooooo
z mano je bila tudi ena punca ki je imela enega samega na uz sicer so ji pri punkciji dobili 2 ampak sva bile skupaj na UZ torej je tudi njej ratalo pa poglej en sam dober..

ni merilo kvantiteta ampak kvaliteta
ne oziraj se na to da jih imaš malo optimistično glej naprej in boš videla da booooooo ratalo...je pa res da te stine ko ti to reče na UZ ampak jaz sem potem nisem več ozirala na to da so jih vse razen ene imele čez 10 kom pač midve sva jih imele manj pa obema je ratalo user posted image user posted image z malo folikli

držim pesti za tebe ja pa kakšno pivo spij jaz sem ga pila 0,33 skoraj na dan tak čez cel dan kak šluk :)

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razočaranje na uz
22.2.2010 20:25:44   
pupe
a pivo pomaga

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razočaranje na uz
23.2.2010 7:33:54   
Anonimen
Da ti jaz povem mojo izkušnjo:
1 postopek: 2 ampuli menopurja - na prvem UZju je bilo videti cca. 30 drobnih foliklov, se niso niti dali zmerit, tako so bili majhni. Isto drugi, tretji, četrti Uz. Šele nekje na 5 so začeli počasi rasti in ko so bili veliki nekje 14 mm, so potem na naslednjem UZju zrastli že skoraj na 20. Punkcijo sem imela šele nekje na 20 dan ciklusa! Zaradi velikega števila foliklov (40-50) sem mela delno punkcijo. Na koncu 7 celic, 2 oplojene, na 5 dan me ni počakala nobena in sem ostala brez ETja, hiperstimulacija.

2 postopke: 1  ampula menopurja - prvih 14 dni sem se pikala, hodila na UZje, kjer ni bilo nobene spremembe - še vedno ogromno drobnih foliklov. Ker so vedeli, da mi ne smejo dati 2 ampul menopurja, sem dobila 1,5 Gonala. Prvi UZ po gonalu je pokazal 3 folikle, na zadnjih UZjih je bilo 7 foliklov, ostalo drobni. No, na punkciji sem pridelala 10 celic, 7 se jih je oplodilo, 2 sta me počakali do 5 dne in jih sedaj pridno grejem.

Skratka, kaj ti želim povedat: včasih je boljše imeti manj foliklov.  Ker ko ti pri punkciji 40 foliklov rečejo, da je samo 7 celic, kasneje pa niti ni ETja, se ti "zruši" svet. V drugem postopku sem bila tud sama ful zaskrbljena, ker me je bilo strah, da je malo foliklov - samo 7 - in sem razmišljala, da bojo najbrž samo 2-3 celice, da bo premalo... In kasneje je bil rezultat 200% boljši kot prvič.

Tako, da kar pogumno!! user posted image

(odgovor članu pupe)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razočaranje na uz
23.2.2010 7:35:42   
Anonimen
Ja, pivo in jajčka malo pomagata.. V zmernih količinah seveda. user posted image

(odgovor članu pupe)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razočaranje na uz
4.3.2010 20:17:03   
pupe
evo mene sem že nazaj
pridelali smo samo 3 celice, v ned. imam transfer
držite pestiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razočaranje na uz
5.3.2010 13:38:57   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: pupe

evo mene sem že nazaj
pridelali smo samo 3 celice, v ned. imam transfer
držite pestiuser posted image



držim pesti user posted image

pa da te malo potolažim...jaz sem imela tud samo 5 celic, pa imam zdaj doma dve navihani frači:)

kvaliteta nad kvantiteto jaz pravim user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?