|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 9:31:18   
tojeto1
A je katera obkrožila izbiro za želeni vrtec možnost C (katerikoli vrtec v MOL). To je men čist mim opcija, kdo pa bi peljal otroka npr. na drug konec Ljubljane. Že itak je gužva za popiz... pol pa prid še v službo za 8 ur in nazaj po otroka?? Sj ti ne znese...

Pa čist iz firbca me zanima, ali ste si izračunale, koliko točk boste dobile za vpis v vrtec? Sam tko, da se mi mal svita, al jih imamo mi velik ali mal? No, jaz sem jih naštela 80.

Me je tolk strah, da ne bi dobili vrtec, da sem čist fertik. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 9:38:14   
Spark
Kot si rekla, to je res bedasta možnost, ker dolgoročno nikomur ne uspe voziti otroka na drugi konec kot živi. Ne vem kaj so mislili s to možnostjo.
Drugače pa imam rešen problem z vrtcem- ga že obiskujemo.
Tebi pa veliko sreče, upam da dobiš mesto v želenem vrtcu.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 10:53:54   
miapia
Itak je v zakonu par neumnosti, ki meni nikoli ne bodo jasne. Dejstvo je, da smo zaposleni starši, ki prispevajo k občinskemu proračunu in tako plačujemo prispevek za vrtec za vse, v najslabšem položaju. Prioriteto bi moral imeti status "zaposlen", potem pa šele vsi drugi.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 11:40:28   
darja.mark
tojeto1 kje si si pa to zračunala?

a če zdej opcijo 3 (katerikoli frej vrtec) izpustim, a bomo drugo leto meli manj točk ob vpisu zaradi tega?ker kako leto ga še lahko merka moja mami, pol bi ga pa že počasi dala v vrtec in ne bi rada zgubila točk za naprej pa dako bi pa res rabila ne bi dobila mesta

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 12:45:24   
mate0ja
darja.mark če obkrožiš tretjo možnost, in ti zaradi tega ponudijo mesto v vrtcu kjerkoli v LJ in to zavrneš, potem padeš iz čalne liste. V tem primeru naslednje leto ne dobiš deset točk.  V kolikor pa te tretje možnosti ne obkrožiš, in tekom leta v vrtcu, ki ga imaš na mestu ena in dva ne ponudijo prostega mesta za tvojega otroka, ostaneš na čakalni listi in si naslednje šolsko leto pri vpisu opravičena do dodatnih 10 točk.


< Sporočilo je popravil mate0ja -- 15.3.2010 12:46:48 >


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 13:17:40   
darja.mark
Hvala mate0ja za odgovor. Me pa še zanima...a se vsako leto na novo izpolnjuje ta vloga?
če bi slučajno drugo leto nujno rabila vrtec, bi mogoče obkrožila tudi tretjo varianto...pol bi pač mogla pridet v poštev tudi daljša relacija sam da mamo vrtec. Al kako se pol to naredi naslednje leto?

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 14:19:11   
mate0ja
v kolikor letos ne boste dobili mesta v vrtcu, oziroma ga boste zavrnili, potem moraš drugo leto oddati novo vlogo. Prav tako moraš oddati novo vlogo v primeru, da bi rada prestavila otroka v drug vrtec. Če pa je otrok že vključen v vrtec, potem vloge ni treba izpolnjevati. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 14:44:14   
darja.mark
okej super hvala zaenkrat :)

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 14:50:07   
lenca1
Tudi meni je ta opcija C mal mim, ampak jo bomo mi vseeno obkrožili. Namreč enega otroka že imam v vrtcu, za drugega pa imamo zelo malo možnosti, da ga sploh dobimo, sploh pod opcijo A ali B, ki je najbližje domu. Torej, če ne dobim vrtca v A ali B za drugega otroka, bom čakala na vrtec kjerkoli v Lj., ker imamo drugega otroka zastonj, kar pomeni, da me finančno stane precej manj, da otroka odpeljem v vrtec na drug konec Lj., kot pa da plačujem zasebno vartsvo po 500€. Logistično pa nimam pojma kako naj bi staršem uspelo otroka oddati in prevzeti v 9.urahuser posted image , sploh če imaš 2 na različnih koncih Lj.

Aja še glede točk - 80 se mi zdi, da je kr OK, mi npr. imamo manj točk od vas, pa imam enega že v vrtcu, kar naj bi bila prednost (žal pa je ta ''prednost'' točkovana zgolj s 3-emi točkami).

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
15.3.2010 16:58:39   
Onasiss
Ok... vse lepo in prav. Samo opozarjam vas, da tiste, ki boste izpolnjevale samo pod A in B, torej pod C ne boste napisale nič, in NE boste dobile vrtca, potem NE jokat, da ni prostora v vrtcih. Ker logično, da so ene soseske bolj obremenjene od drugih in zato vam občina ponuja še dodatno možnost, da dobite vrtec.

Pa veliko sreče.

_____________________________

So what....

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
16.3.2010 10:49:56   
darja.mark
hm...kaj pa opcija da pač obkrožiš še opcijo C in pol prosiš za premestitev v bližnji vrtec? koliko dejansko upoštevajo take želje za premestitev? majo verjetno tisti ki so na čakalni listi za vpis prednost pred temi ki prosijo za premestitev? npr. da je eno mesto, a bi prej dobil otrok ki čaka na vrtec kakor en ki bi ga radi premestili v ta vrtec? logično verjetno ma prednost tisti ki čaka na vrtec ane?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
16.3.2010 11:04:43   
mate0ja
Za premestitev lahko prosiš znotraj enot enega vrtca in ne med vrtci. Torej, če dobiš mesto npr. v vrtcu Ciciban v enoto Čebelica, lahko prosiš za premestitev v enoto Ajda, Lenčka, Mehurčki... Ni pa možna premestitev v npr. vrtec Mladi rod ali Pod Gradom ... Za te je potrebno oddati novo prošnjo in počakat na prosto mesto.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
16.3.2010 11:18:28   
darja.mark
aha, hvala za odgovor user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
17.3.2010 0:24:53   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja
Za premestitev lahko prosiš znotraj enot enega vrtca in ne med vrtci. Torej, če dobiš mesto npr. v vrtcu Ciciban v enoto Čebelica, lahko prosiš za premestitev v enoto Ajda, Lenčka, Mehurčki... Ni pa možna premestitev v npr. vrtec Mladi rod ali Pod Gradom ... Za te je potrebno oddati novo prošnjo in počakat na prosto mesto.


torej, če prav razumem, lahko teoretično imaš otroka v vrtcu in obenem tudi oddaš prošnjo v drugi vrtec, za naslednje leto, v katerega ni bil sprejet to leto (npr. če je bil sprejet v drugo opcijo ali opcijo C)?

npr.je v Mladem Rodu in bi ga rada prepisala v Pod Gradom za nasljednje leto (če rata) - se ga da dat še enkrat ponovno na listo?

mal sem zmedena zdaj.. hočem rečt, a gre v tem primeru takole: npr. septembra gre pač v vrtec, ki ste ga dobili in obenem oddaš novo prošnjo v "pravi" želeni vrtec (za naslednje leto)?


< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.3.2010 0:28:08 >

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
17.3.2010 7:25:18   
mate0ja
mateyka prav imaš. Mi smo namreč pred kratkim dobili javni vrtec in ker ni ravno tisti, kjer bi želela met otroka, sem spraševala po možnostih premestitve in so mi povedali, da tam, kjer želimo met otroka v vrtcu ni isti vrtec, zato je potrebno ponoven vpis. NI pa nobenega problema, če je otrok že vključen v enega, prošnja velja za drugega. 

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
17.3.2010 9:45:19   
mateyka
mate0ja, a to potem oddaš spetembra in čakaš skozi leto na prazno mesto ali oddaš šele marca (čez pol leta)? logično bi bilo sicer prvo..

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
17.3.2010 16:03:03   
mate0ja
oddaš marca, ko je razpis za vpis otrok v vrtce za naslenje šolsko leto.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
17.3.2010 17:58:15   
darja.mark
mam še eno vprašanje...hja, se kr ne neha :)

otroških dobivam 106 eur. pa mi je danes tip na socialni reku da spadam v 2. razred. a pol sploh ne pošiljam tega obrazca za odmero otroških? kukr sem razumela pošljemo samo če spadamo v prvega?

hja kdo pa pol spada sploh v prvega??
sej mam pa ja minimalno plačo madona. pa še samohranilka sem.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
17.3.2010 21:03:22   
Taula
Nič ti ne koristi če pošlješ, ker ti ne bodo upoštevali oz dodatno točkovali. Točke dobijo samo iz prvega razreda.

Točk imamo pa 80. Upam da bo dovolj.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
18.3.2010 12:17:39   
darja.mark
kako si si pa zračunala kolko točk maš? jst bi tut pa ne ve kako user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
18.3.2010 16:21:13   
PC Baby
Mi pa 77 točk. Če bi se mali rodil en mesec prej bi jih imeli 10 več, ker bi ga še obravnavala komisija. Ziher nas bo lih ta razlika zje....

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
18.3.2010 16:44:47   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

kako si si pa zračunala kolko točk maš? jst bi tut pa ne ve kako user posted image


Točke si lahko izračunaš tukaj (imaš na koncu strani pdf priponko ''''Odlok o spremembi Odloka o sprejemu otrok v vrtec'''', kjer lahko izračunaš koliko točk boste dobili - velja za MOL):
http://www.ljubljana.si/si/zivljenje-v-ljubljani/v-srediscu/66852/detail.html


(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
18.3.2010 16:59:14   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Ok... vse lepo in prav. Samo opozarjam vas, da tiste, ki boste izpolnjevale samo pod A in B, torej pod C ne boste napisale nič, in NE boste dobile vrtca, potem NE jokat, da ni prostora v vrtcih. Ker logično, da so ene soseske bolj obremenjene od drugih in zato vam občina ponuja še dodatno možnost, da dobite vrtec.

Pa veliko sreče.

hja, ali dobi vrtec, ki je blizu, ali pa potrebujemo še en avto. in varuška je kljub vsemu cenejša user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
18.3.2010 18:19:52   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Ok... vse lepo in prav. Samo opozarjam vas, da tiste, ki boste izpolnjevale samo pod A in B, torej pod C ne boste napisale nič, in NE boste dobile vrtca, potem NE jokat, da ni prostora v vrtcih. Ker logično, da so ene soseske bolj obremenjene od drugih in zato vam občina ponuja še dodatno možnost, da dobite vrtec.

Pa veliko sreče.

hja, ali dobi vrtec, ki je blizu, ali pa potrebujemo še en avto. in varuška je kljub vsemu cenejša user posted image


se strinjam z ledenko...

mi imamo tudi samo en avto, LPP je obupen in ni šans da ga v 9 urah uspem odpeljat v vrtec, nazaj v službo oddelat 8 ur in it iskat nazaj, če bi bil v vrtcu na drugem koncu LJ

upamo na vrtec v bližini, če ne pa...

< Sporočilo je popravil majana79 -- 18.3.2010 18:21:33 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nova vloga za sprejem v vrtec?
18.3.2010 18:20:37   
majana79
...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?