|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Atlantis
4.4.2010 19:40:14   
Teja29
Jutri gremo za našim 3-letnikom za ene 2 uri v Atlantis.
Na forumih (leto in več stare teme) berem, da voda ni preveč topla, ozračje pa je baje tudi prehladno za otroke.
Zanimajo me vaše izkušnje, zdaj v zimsko/pomladnem času.

Kakšna pa je punudba hrane? Imajo juhicem testenine,... al samo hladne prigrizke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Atlantis
4.4.2010 19:46:24   
Dashenka
Ta nesrečni Atlantik je bolj "tako-tako".
Meni deluje umazano, temp. zraka je za moje pojme prenizka, temp. vode je sicer OK. Pa še gužva zna bit.

Raje se zapeljite do Bleda ali pa do term v Snoviku.

(odgovor članu Teja29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Atlantis
4.4.2010 19:46:26   
Čebel@
mi smo bili danes s 13-mesečnico pa nam ni bilo preveč hladno....je pa res da smo bili samo v otroškem bazenčku....hrana:imajo vse živo:ponfri,testenine,kalamare..

lepo se imejte

(odgovor članu Teja29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Atlantis
4.4.2010 19:47:05   
Dashenka
hrana:imajo vse živo:ponfri,testenine,kalamare..


Ja res - višek kulinarikeuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Atlantis
4.4.2010 20:32:01   
K_a_t_i
Uživali boste! Temperatura definitivno je primerna 3 letnikom. Če jih v morju namakamo pri 22C, bo "zdržal" tudi 2 urici na 30ih user posted image .
Ena je predlagala Snovik - no, tam je pa mene ZEBLO - v in zunaj vode (je pa bolje zato, ker ni gužve). Ampak bi dejala enako - 2 uri za otroka - ni problema. Starši kompliciramo. Naš je ravno ta teden 2 uri skakal po lužah in je bil moker do kože. Pa kaj... Potem je šel noter, smo ga dali v toplo kad in je bilo.

Za jest - pa kaj ma veze kaj majo? Saj če bo otrok 1krat na 2 meseca jedel pomfri, se ne bo "razvadil". Pojdite in imejte se fajn!


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 4.4.2010 20:33:14 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Atlantis
4.4.2010 22:14:21   
livia
Za 3 letnika ali 3 mesečnika sprašuješ?

Če sprašuješ za 3 letnika, je odgovor definitivno da. Voda v otroškem bazenu je najbolj topla, v ostalih malo manj, a vseeno dovolj.
Moje izkušnje so take, da vzemite raje 4 urno karto, saj 2 urci prehitro minejo, še posebej, če mislite it še kaj jest. V zvezi s kullinariko nimam pojma, ker običajno vzamemo kako sadje ali grisine s sabo in jih pojemo v baru na izhodu, kjer se malo klimatiziramo pred odhodom domov. Glede gužve je super iti dopoldan - tako, da ste tam še predno odprejo. Potem je vse ful čisto in brez gužve.

Uživajte. Nujno pejte na ta velik tobogan. Naši dve uživata.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Izlet v pravljično deželo do najlepšega slapa
Vas zanima, kje najdete najlepši slap v Sloveniji, kjer se boste počutili, kot da ste zašli v domišljijsko deželo princa...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?