|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mastitis n- krat
8.4.2010 8:43:46   
tažana
Ves čas se mi ponavljajo mastitisi user posted image . sicer takoj ko začne boleti masiram pod vročo vodo- ampak to tako boli. Ima kdo kakšno lažjo rešitev preprečevanja oziroma hitrega lajšanja... 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mastitis n- krat
8.4.2010 11:27:33   
Hope2
Ti žal ne znam svetovat, ker nisem fasala niti 1x mastitisa. Vse kar sem počela je to, da sem takoj, ko sem začutila kako bulo ali bolečino, ta del masirala med dojenjem proti bradavici. Torej ko je otrok bil prisesan, sem gladila proti bradavici in sva s skupno močjo razbila te bule. To so mi svetovali v porodnišnici in patronažna. Probati ni grehuser posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mastitis n- krat
8.4.2010 14:29:29   
tinkamarinka
sveže orehovo listje položiš na mesto, kjer ti mleko zastaja. Nimam pojma zakaj pomaga ampak meni je. Mleko pa mi je konstantno zastajalo na enem in istem mestu cel čas kar sem dojila (11 mesecev), pol pa mi je ena stara teta rekla naj dam sveže orehovo listje na boleče mesto. Nisem takoj ubogala, ker se mi je zdelo preveč noro, ampak na koncu sem bila pripravljena probat vse in je res pomagalo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mastitis n- krat
8.4.2010 14:57:35   
tažana
Torej počakam še kakšne 14 dni da listki na orehu zrastejo user posted image

(odgovor članu tinkamarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mastitis n- krat
8.4.2010 20:12:05   
ROŽICI
meni se to tudi pogosto dogaja...se mi naredi bula in to zlo boli. meni pomoga če si zagrejem (zelo toplo) imam namreč gel in si ga dam gor.
meni masaža ni pomogala.tako da probaj!


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mastitis n- krat
8.4.2010 23:50:57   
frutka_
Glede na podpis predvidevam, da je dete staro 6mesecev, torej težava ni v nepravilnem pristavljanju. Če te boli in imaš dojke prazne pol si jaz po kmečki pameti razlagam, da si dajaj mrzle obkladke gor, da ti hladi bolečino. Vroče obkladke uporabljamo kadar mleko zastaja, ne steče, so dojke napete,...
Če te ne nehja bolet  se pojdi raje pokazat h gin..

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mastitis n- krat
9.4.2010 8:20:38   
tažana
hvala.

Očitno bom res morala probat z mrzlimi obkladki.


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mastitis n- krat
10.4.2010 22:36:56   
lenika83
Meni se je to začelo pojavljati sedaj, ko je dete strao 5 mesecev. Pa nimam pojma zakaj. Sem najprej mislila, da zato ker je mala nekaj dni malo štrajkala in je bolj malo jedla, ampak zdaj pa je normalno in se mi je spet ponovilo. V glavnem... Meni je pomagal zelo vroč tuš in masaža. Ko sem se tuširala, sem si spuščala zelo vročo vodo na dojko in jo masirala ter poskušala iztiskati. Najprej mi ni uspelo nič iztisniti, potem pa je naenkrat začelo teči in sem iztiskala dokler ni bula skoraj čisto izginila.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?