|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stop inekcija
29.5.2010 19:49:26   
Anonimen
Ola! imam vprašanje kako zgleda stop inekcija in kam si jo daš?
HVALA
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stop inekcija
29.5.2010 20:05:04   
tanjusi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj bi pa to blo?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stop inekcija
29.5.2010 20:07:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ola! imam vprašanje kako zgleda stop inekcija in kam si jo daš?
HVALA

Meni so jo dali v tazadnjo. Ostale sem si sama dajala, po stopko sem šla pa v ZD. Ne boli nič.
Tanjusi, stop injekcijo dobiš dan pred transferom, da folikli prenehajo rasti in samo še dozorevajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stop inekcija
29.5.2010 20:31:01   
Taddy78
Jaz sem jo  dobila za domov zraven ostalih, in sicer si jo moraš dati točno ob uri, ki ti jo napišejo. Daš si jo pa v trebuh, kot ostale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stop inekcija
31.5.2010 10:01:06   
sensi
Tady78-kje si pa bila v postopku? Jaz sem si vse inekcije dajala sama za stopko so mi pa rekli, da ni šans, da bi si jo dala sama, ker se mora dat obvezno v tazadnjo v mišico in da moram it v ZD.Še sem jih hecala,da naj mi s kemikom naredi križek kam si moram dat pa dr. ni pustil.Je rekel, da lahko falim in vse pade v vodo.Ma saj bolj ko berem bolj vidim, da se kr veliko razlikuje kam hodiš.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stop inekcija
31.5.2010 10:06:41   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ola! imam vprašanje kako zgleda stop inekcija in kam si jo daš?
HVALA

počakaj na navodila dr. oz. sester, če jih ne boš dobila, pa vprašaj
če ti bodo rekli v tazadnjo, potem te mora piknit nekdo drug, ampak zdej obstajajo že takšne, kot ostale ... torej če se pikaš v trebuh, gre na isti način tud stopka v trebuh ...

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj bi pa to blo?

če ne hodiš na postpke ivf, potem samo informacija, da je to zadnja injekcija, ki si jo moraš dat v samem postopku obmp

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stop inekcija
31.5.2010 10:08:19   
Taddy78
Hodim v MB...s tem da sem si jo mogla dat točno ob 20:30 zvečer, ker sem potem tudi transfer imela skoraj točno ob 08:30 zjutraj.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stop inekcija
31.5.2010 10:12:19   
Taddy78
Uf, kak mi je te zdaj tota ura prišla na pamet user posted image
Se sploh ne spomnim, vem pa da je bilo enkrat po 9-uri.

Saj koliko sama berem, je velika razlika že med MB in LJ. V MB imaš vse na enem mestu in ti ni potrebno nikamor hodit (no, razen kri, ko se preverja betaHCG hormon moraš nesti v eno drugo stavbo).

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stop inekcija
31.5.2010 12:54:45   
Amelia
Men so jo dali vedno v rit, ti mora pa nekdo pomagati, je težko, da bi si jo sama dala.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stop inekcija
31.5.2010 16:13:19   
sensi
No jaz sem hodla v Postojno in sem jo dobila v rito tako kot sem že napisala.Bi pa dr. najraje videl, da bi se pripeljala po njo v Postojno.Šele potem ko sem mu obljubila,da bom res šla k dežurnemu zdravniku mi je dovolil,da mi jo dajo v našem ZD, ker mi je bilo res malo daleč se peljat 250 km samo zato, da me en v rito piči,lahko bi se pa tudi kaj na cesti zgodilo in bi zamudila.Če bi bila od tega odvisna uspešnost postopka bi pa šla po stopko tudi peš 500km.No kakor koli že stopka je padla ob 20.30 in transfer je bil ob 10.00 Žal ne uspešen.Julija se pa dogovarjava za ponoven postopek upam da tokrat uspešen.lp






_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stop inekcija
1.6.2010 9:55:29   
Anonimen
Jaz sem si jo vedno dala v trebuh.

(odgovor članu sensi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stop inekcija
1.6.2010 9:58:55   
koala
Tudi jaz sem morala v ZD po stopko. Dobila pa sem jo v rito.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stop inekcija
1.6.2010 19:17:39   
športnica
v MB jo dobiš za domov in zraven navodila točno ob kateri uri si jo daš. namreč transfer naj bi bil od 34 do 36 ur po STOP injekciji. dala sem si v trebuh in nič ne boli. zdravilo je že notri, samo odviješ, daš čepek dol in špikneš. je z ostalimi injekcijami več dela ( diphereline, gonal itd ).


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stop inekcija
1.6.2010 23:39:33   
Rakica_80

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Jaz sem si jo vedno dala v trebuh.


Se pospišemuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?