|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kahlica
7.4.2010 19:03:42   
boni25
Ojla
No mi se zdej počas navajamo na kahlico.Probamo ga dat preden se gre kopat pa zjutri na kahlco pa tud sam ze pove da bi su "kakat",za njega je isto kakat ali lulat,trenutno.No zanima me v bistvu to.Kje imate kahlico?Predvidevam da v kopalnici ali wc.No nas mali pa hoče na vsak način odnest kahlico sred dnevne sobe in tam bi pol on lulal.A nej mu to dovolim,se bojim da bi se pol kr navadu da ma kahlco tud sred kuhne lahko al kaj?Itak je pa pol histerija če ne dovolim in pol drugje noče.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kahlica
7.4.2010 19:36:26   
**Tinkara78**
Mi smo prakticirali kopalnico. Sem jo pa vedno dala na kahlico ob previjanju. Torej x-krat na dan. Uvajati smo začeli pri 8,5 mesecih ko je začela sedeti, ker smo imeli velike probleme pri odvajanju blata.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kahlica
7.4.2010 21:45:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boni25

Ojla
No mi se zdej počas navajamo na kahlico.Probamo ga dat preden se gre kopat pa zjutri na kahlco pa tud sam ze pove da bi su "kakat",za njega je isto kakat ali lulat,trenutno.No zanima me v bistvu to.Kje imate kahlico?Predvidevam da v kopalnici ali wc.No nas mali pa hoče na vsak način odnest kahlico sred dnevne sobe in tam bi pol on lulal.A nej mu to dovolim,se bojim da bi se pol kr navadu da ma kahlco tud sred kuhne lahko al kaj?Itak je pa pol histerija če ne dovolim in pol drugje noče.

lp



Naj to počne kjer pač želi. Pri nas teh težav nimamo, lula in kaka kjer pač želi, sama ji to dopuščam. HB da vsaj hoče.user posted image

(odgovor članu boni25)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kahlica
7.4.2010 22:51:29   
josephine27
mi imamo kahlico v kopalnici, jo pa včasih tud  ven na hodnik prinese. jaz mu pustim.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kahlica
8.4.2010 6:55:20   
CatJa
Naš jo uporablja samo v kopalnici. Ne bi mu je dovolila vlačit po celi hiši.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kahlica
8.4.2010 7:32:39   
barni
Nasa je hodila na kahlico ko je se imela plenice zvecer pred kopanjem. Kahlica je bila vedno v kopalnici. Ne vem kaj bi naredila, ce bi jo vlacila ven, verjetno bi ji pustila, ceprav bi me motilo.

Zdaj ko smo jo priceli odvajati od plenic, pa kahlica sploh ni vec opcijauser posted image Samo stranisce z nastavkom. Kahlica je se vedno v kopalnici, vendar je nikoli ne uporabi.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kahlica
8.4.2010 10:57:09   
Volga
Kahlo vlačit po celem staovanju user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?